دسته ها
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

تزیین لواشک با خلاقیت های رمانتیک و جذاب

  • ندا خوشرو
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب روش هایی برای تزیین لواشک به کمک ایده های خلاقانه و جالب را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

برای تزیینات لواشک ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید به کمک آن ها دیزاینی متفاوت را برای این خوراکی خوشمزه داشته باشد همچنین بهتر است برای تزیینات لواشک به ذوق و سلیقه شخصی تان توجه داشته باشید تا کار دیزاین آن راحت تر شود.

تزیین لواشک با روش هایی جالب

لواشک از انواع تنقلات خوشمزه و خوش طعم به شمار می رود و شما می توانید به کمک انواع میوه ها نظیر کیوی و آلو قرمز و … لواشکی بی نظیر را تهیه کنید. در مطالب قبلی تزیینات دسر و تزیینات شیرینی را پیش رو داشتید در ادامه ایده هایی برای تزیینات لواشک را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

دیزاین لواشک

تزیینات لواشک

برای دیزاین لواشک می توانید آن را به کمک قالب ها با اشکال مختلف نظیر گل و قلب و … قالب بزنید سپس لواشک های قالب زده شده را درون ظرفی مناسب قرار دهید.

همچنین می توانید لواشک ها با طعم و رنگ های مختلف را به شکل گل درست کنید و از سیخ چوبی نیز برای ساقه گل ها استفاده نمایید.

تهیه کیک لواشک یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه می باشد و شما می توانید کیک لواشک را به صورت دو طبقه یا کوچک درست کنید سپس روی سطح کیک را به کمک گل های قالب زده شده و سایر اشکالی که به کمک لواشک ایجاد کرده اید تزیین نمایید.

دیزاین لواشک تزیین خلاقانه لواشک تزیین ساده لواشک تزیین جالب لواشک تزیین خاص لواشک دیزاین لواشک تزیین لواشک با ایده های جالب تزیین لواشک با روش های جذاب تزیین ساده لواشک تزیینات خاص لواشک مدل تزیینات لواشک مدل دیزاین لواشک تزیینات لواشک با روش هایی جالب دیزاین لواشک با روش هایی جالب

اگر شما مهارت زیادی در دیزاین لواشک به صورت حرفه ای ندارید می توانید لواشک را به صورت رول تهیه نمایید سپس این رول های خوشمزه را درون ظرفی مناسب برای سرو قرار دهید.

یکی دیگر از انواع ایده های جالب برای دیزاین لواشک برش زدن آن به صورت اشکال ساده است و شما می توانید این برش های ساده را درون ظرفی مناسب بچینید و از آن ها برای پذیرایی از مهمان هایتان استفاده نمایید.

تزیینات ساده لواشک تزیین لواشک به شکل دسته گل دیزاین لواشک تزیین لواشک با روشی جالب تزیین ساده و زیبا لواشک دیزاین لواشک تزیین ساده برای لواشک دیزاین لواشک تزیینات لواشک با روش هایی متفاوت تزیین لواشک به شکل کیک ایده هایی برای دیزاین لواشک تزیین لواشک

در این مطلب تزیینات لواشک به کمک روش هایی جالب مخصوص خانم های خوش ذوق و خوش سلیقه را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.