دسته ها
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

۷۰ تیپ مجلسی مردانه برای اندام ها و رنگ پوست های متفاوت

 • ندا خوشرو
 • ۳ شهریور ۱۳۹۹
 • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل های تیپ مجلسی مردانه با جدیدترین استایل ها مخصوص آقایان در رده سنی مختلف را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

داشتن استایلی شیک و در عین حال آراسته برای حضور در مهمانی ها و مجالس از اهمیت زیادی برخوردار می باشد از این رو بهتر است آقایان در انتخاب ست لباس های مجلسی خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند. 

تیپ مجلسی مردانه با جدیدترین استایل ها

انتخاب استایلی مناسب برای حضور در مجالس رسمی به سلیقه شخصی و سبک پوشش شما بستگی دارد و هر فردی می تواند ست لباس رسمی یا نیمه رسمی را برای پوشیدن انتخاب نماید.

تیپ مجلسی مردانه

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

استایل مجلسی و رسمی مردانه

اگر شما تمایل دارید ظاهرتان رسمی به نظر برسد بهتر است در مجالس کت و شلوار مردانه بپوشید. توجه داشته باشید که رنگ کت شلوار نیز باید یکسان باشد تا استایل شما مردانه و جذاب تر به نظر برسید.

کت شلوارهای مجلسی و ساده برای داشتن استایلی رسمی مناسب می باشند و بهتر است شما کت شلواری را برای پوشیدن انتخاب نمایید که در دوخت آن از پارچه ساده استفاده شده است زیرا کت شلوارهای طرحدار رسمی نیستند و باعث می شوند تا استایل شما نیمه رسمی به نظر برسند.

استایل مردانه مجلسی تیپ زیبا مردانه استایل رسمی مخصوص آقایان تیپ رسمی مردانه مدل تیپ مجلسی و شیک مردانه ست لباس مجلسی مخصوص آقایان کت شلوار رنگ تیره مردانه استایل زیبا مردانه ست زیبا و مجلسی مردانه لباس مجلسی مردانه شیک کت شلوار رنگ روشن مردانه استایل مجلسی مخصوص آقایان لباس مجلسی مردانه لباس مجلسی شیک مردانه لباس رسمی مردانه کت شلوار مردانه لباس رسمی مخصوص آقایان لباس مجلسی مخصوص آقایان تیپ مجلسی و شیک مردانه

علاوه بر پوشیدن کت شلوار بهتر است برای حضور در مجالس و مهمانی ها از کراوات و پاپیون و سایر اکسسوری های مناسب استفاده کنید همچنین اکسسوری هایی نظیر ساعت و … را باید از بین طرح های ساده تر انتخاب نمایید.

 • چکاد بام
 • قاصدک 24

ست پیراهن و کراوات با کت شلوار به شیوه ای صحیح از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما کت و شلواری ساده و تک رنگ را برای پوشیدن انتخاب کرده اید می توانید کراوات یا پیراهن خود را طرحدار انتخاب نمایید.

انتخاب رنگی مناسب برای کت و شلوار رسمی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و برای داشتن یک استایل مجلسی و رسمی بهتر است شما کت و شلوار خود را از بین رنگ هایی نظیر قهوه ای و سرمه ای و مشکی و طوسی و سایر رنگ های سنگین انتخاب نمایید.

تیپ زیبا و مجلسی مردانه تیپ مجلسی و مشکی مردانه استایل زیبا مردانه کت شلوار مشکی مردانه کت شلوار رنگ روشن استایل ساده مردانه تیپ مردانه جدید کت و شلوار مجلسی مردانه استایل رسمی مردانه تیپ مجلسی و شیک مردانه تیپ زیبا و مجلسی مردانه کت شلوار رنگ روشن مردانه تیپ زیبا و مجلسی مردانه تیپ زیبا مردانه استایل خاص مردانه تیپ مردانه جذاب تیپ رسمی مردانه تیپ مردانه جدید کت و شلوار زرشکی مردانه استایل زیبا مردانه تیپ مجلسی مردانه

استایل مجلسی و نیمه رسمی مردانه

برخی از آقایان تمایل دارند برای حضور در مجالس استایلی نیمه رسمی داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید می توانید جلیقه شلوار یا پیراهن شلوار بپوشید همچنین در صورت تمایل می توانید رنگ کت و شلوارتان را متضاد با یکدیگر انتخاب نمایید.

کت شلوارهای طرح دار نیز نیمه رسمی هستند و اگر شما به داشتن ظاهر و استایلی رسمی اهمیت نمی دهید می توانید این طرح ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

برای داشتن استایل نیمه رسمی نیز انتخاب اکسسوری هایی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب کفش و کیف و ساعت و کمربند و … حساسیت لازم را داشته باشید.

پایپون از انواع اکسسوری هایی است که امروزه مورد توجه آقایان قرار گرفته است و شما می توانید برای ایجاد تغییر در استایل خود به جای کراوات از پاپیون استفاده کنید.

اگر تمایل دارید ظاهر و استایلی بدون نقص داشته باشید بهتر است در انتخاب رنگ لباس هایتان حساسیت لازم را به خرج دهید و رنگ لباس های خود را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید.

تیپ زیبا مردانه استایل شیک مردانه تیپ زیبا و شیک مردانه استایل زیبا مردانه تیپ مجلسی و جذاب مردانه استایل زیبا و خاص مردانه تیپ مردانه خاص استایل شیک مردانه تیپ مردانه نیمه رسمی تیپ زیبا مردانه جلیقه و شلوار مردانه کت شلوار رنگ روشن مردانه تیپ مجلسی مردانه استایل زیبا مردانه کت و شلوار خاص مردانه جلیقه و شلوار مردانه جلیقه شلوار مجلسی مردانه تیپ مجلسی و نیمه رسمی مردانه کت و شلوار مجلسی مخصوص آقایان جلیقه شلوار شیک مردانه جلیقه شلوار طوسی مردانه کت شلوار مردانه طرحدار ست لباس مجلسی مردانه استایل مردانه استایل مردانه شیک و زیبا تیپ زیبا مردانه تیپ مردانه شیک و زیبا تیپ مردانه جذاب استایل شیک و خاص مردانه استایل مردانه مجلسی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع مدل های تیپ مجلسی مردانه جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید شیک پوش و آراسته تر به نظر برسید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.