دسته ها
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

تکنیک های حرفه ای برای بزرگتر نشان دادن لب ها

  • ندا خوشرو
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب ترفندهایی کاربردی برای بزرگ نشان دادن لب ها را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید به لب هایتان حالت و فرم بی نظیری را ببخشید.

داشتن لب هایی بزرگ آرزوی اغلب خانم ها است و بیشتر خانم ها تصور می کنند که برای داشتن لب هایی خوش فرم و برجسته باید هزینه زیادی را صرف کنند و از روش هایی نظیر پروتز لب و … استفاده نمایند در صورتی که این تصور نادرست می باشد و می توان برای بزرگ تر به نظر رسیدن لب ها از روش های طبیعی استفاده کرد.

بزرگتر نشان دادن لب ها با ترفندهای ساده

برای بزرگتر به نظر رسیدن لب ها انتخاب روش های ساده و طبیعی یکی از آسان ترین راه ها می باشد و شما می توانید بدون هیچگونه عوارضی به کمک این روش ها به لب هایتان فرم دهید و آن ها را بزرگ تر نشان دهید.

برجسته سازی لب ها با روش های طبیعی

روش هایی برای بزرگ تر به نظر رسیدن لب ها

۱. استفاده از بالم لب 

یکدست بودن پوست لب باعث می گردد تا لب ها برجسته و زیباتر به نظر برسند از این رو بهتر است شما خودتان در منزل بالم لب طبیعی درست کنید و از آن برای بزرگ تر به نظر رسیدن لب هایتان استفاده کنید.

  •  نهال بیبی شاپ

۲. استفاده از وازلین 

وازلین زدن روی لب ها به بزرگ تر به نظر رسیدن آن ها کمک زیادی می کند از این رو بهتر است شما روی لب هایتان وازلین بزنید تا نرم و برجسته تر به نظر برسند.

استفاده از وازلین و بالم لب

۳. مخلوط دارچین و عسل 

برای برجسته سازی لب ها دارچین را با عسل مخلوط نمایید و مخلوط این مواد را به مدت ۵ دقیقه روی لب های تمیز خود قرار دهید سپس مخلوط را به کمک آب بشویید.

۴. انتخاب رژلب با جنسی مناسب 

رژلب های مات باعث می شوند تا لب ها کوچک تر به نظر برسد و رژلب های روشن و براق نیز باعث می شوند تا لب ها پرتر به نظر برسند از این رو بهتر است شما از رژلب های براق و روشن برای گریم لب هایتان استفاده کنید.

بزرگ تر به نظر رسیدن لب ها

۵. قسمتی از لب هایتان را روشن نمایید. 

با استفاده از رژلب های رنگ روشن و روشن کردن قسمت مناسبی از لب می توانید به برجسته سازی لب هایتان کمک زیادی کنید. ابتدا یک هایلایتر بردارید می توانید در صورت تمایل از سایه چشم براق و روشن یا یک مداد سفید استفاده کنید سپس آن را درست روی قسمت کمانی لب بالایی خود بزنید و به کمک انگشت مقداری هایلایتر را پخش نمایید تا لب هایتان بزرگ و گوشتی به نظر برسند همچنن می توانید مقدار کمی برق لب به وسط لب پایینی یا بالایی خود بزنید.

برجسته سازی لب ها با روش های طبیعی

۶. زدن خط لب 

یکی از آسان ترین روش ها برای بزرگتر نشان دادن لب ها استفاده از خط لب همرنگ با لب می باشد و قبل از زدن خط لب بهتر است ابتدا به کمک کانسیلر لب هایتان را کانتور نمایید سپس دور لب ها خط بکشید. توجه داشته باشید که بهتر است خط لب را مقداری بیرون تر از خط طبیعی لب های خود بکشید.

کشیدن خط لب

۷. برجسته سازی لب با تیره کردن

ابتدا خط لبی به رنگ رژلب تان را انتخاب نمایید و دور تا دور لب هایتان را خط بکشید سپس به صورت طبیعی رژلب بزنید.

به کمک مداد لب مشکی گوشه لب هایتان را مشکی نمایید.

به کمک قلموی لب ، لبه های لب هایتان را با رژلب ترکیب نمایید تا خط کشیده شده محو گردد و لب های شما برجسته تر به نظر رسند.

بزرگ کردن لب با روش های آسان

۸. برجسته سازی لب با برق لب 

ابتدا به کمک رژلب و برق لب و کانسیلر لب هایتان را برجسته نمایید.

دور لب هایتان خط لبی همرنگ با رژلب را بزنید.

رژلب را با دقت زیادی روی لب هایتان بزنید و روی رژلب برق لب بزنید.

فرم لب هایتان را به کمک کانسیلر تصحیح نمایید.

بزرگ نشان دادن لب ها

در این مطلب با روش هایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی بودیم که امیدواریم به کمک روش های ذکر شده بتوانید به لب هایتان فرم و حالت بی نظیری را ببخشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.