دسته ها
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳

نحوه آرایش لب های نازک در ۵ مرحله و نکاتی که لب های شما را زیباتر می کنند

  • ندا خوشرو
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب آموزش آرایش لب های نازک با جدیدترین متدها مخصوص خانم ها و دختران جوان را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

میکاپ لب ها یکی از مهم ترین آیتم ها در میکاپ صورت به شمار می رود که تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت فرم لب ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل میکاپ برای لب هایتان ابتدا فرم لب های خود را تشخیص دهید سپس با توجه به ترفندهای آرایشی که برای فرم لب های شما وجود دارد اقدام به گریم لب ها به صورت حرفه ای و اصولی کنید.

آموزش آرایش لب های نازک با جدیدترین متدها

هر خانمی تمایل دارد لب هایی بزرگ و برجسته داشته باشد زیرا لب های برجسته باعث می شوند تا ظاهر خانم ها زیبا و جذاب تر به نظر برسد ولی اگر شما دارای لب هایی باریک و نازک هستید هرگز نگران نباشید زیرا می توانید بدون استفاده از پروتز لب به کمک تکنیک های آرایشی لب هایتان را برجسته و خوش فرم نمایید.

آرایش لب نازک

مراحل میکاپ لب های نازک

میکاپ لب ها کار نبستا آسانی است و اگر شما بتوانید آرایش لب هایتان را به صورت اصولی انجام دهید تغییرات مثبتی در ظاهرتان ایجاد می شود و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید.

میکاپ لب های نازک

مرحله اول : زدن کرم پودر روی لب 

ابتدا به کمک کرم پودری مناسب لب هایتان را پوشش دهید. توجه داشته باشید که با انجام این کار خط لب طبیعی شما محو می شود از این رو راحت تر می توانید لب هایتان را برجسته کنید همچنین استفاده از کرم پودر باعث می شود تا چین و چروک روی لب ها پر شوند و لب ها برجسته و جذاب تر به نظر برسند. برای زدن کرم پودر روی لب ها بهتر است از یک اسفنج آرایشی تمیز استفاده نمایید.

  •  آرون گروپس

آموزش آرایش لب های نازک

مرحله دوم : کشیدن خط لب 

رنگ خط لب را به گونه ای انتخاب نمایید که با رنگ رژلب انتخابی شما مطابقت و همخوانی داشته باشید و علاوه بر این یک درجه از رنگ رژلب تیره تر باشد. خط لب را باید به آرامی دور لب هایتان بکشید سپس آن را به قسمت داخلی لب های خود گسترش دهید همچنین برای کشیدن خط لب بهتر است از مداد لب با رنگ مات استفاده نمایید.

برای لب های نازک خط لب را باید در اطراف لب ها و زیر خط اصلی آن ها بکشید همچنین خط لب را برای قسمت بالایی لب ها باید بالاتر از خط اصلی لب ها بکشید. توجه داشته باشید که نباید خط لبی که می کشید فاصله زیادی با خط اصلی لب هایتان داشته باشد.

کشیدن خط لب

مرحله سوم : کشیدن رژلب 

در این مرحله از آرایش لب های نازک باید رنگ رژلب خود را انتخاب نمایید. رژلب با رنگ های روشن برای لب های باریک انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند و اگر شما تمایل دارید لب هایتان بزرگ و برجسته به نظر برسند بهتر است از رژلب های رنگ تیره استفاده نکنید زیرا این رنگ ها باعث می شوند تا لب ها کوچک تر به نظر برسند همچنین از رژلب هایی که دارای رنگ خیلی روشنی هستند استفاده نکنید زیرا آن ها قادر به پوشاندن خط لب طبیعی شما نخواهند بود.

برای میکاپ لب های نازک می توانید از رژلب ها با رنگ صورتی چرک یا کالباسی استفاده نمایید همچنین خانم هایی که پوستی روشن دارند بهتر است برای گریم لب های خود از رژلب با رنگ قرمز روشن که دارای ته زمینه صورتی است استفاده نمایید همچنین رژلب قرمز خالص نیز می تواند برای گریم لب های شما انتخابی مناسب و ایده آل به شمار رود.

گریم لب باریک

خانم ها با رنگ پوست گندمی و زرد بهتر است برای میکاپ لب های نازک خود از رژلب با رنگ قرمز گرم که دارای ته زمینه نارنجی است استفاده کنند همچنین رژلب قرمز متمایل به قهوه ای برای افراد با رنگ پوست زیتونی مناسب می باشند همچنین خانم ها با رنگ پوست زیتونی باید از استفاده از رژلب ها با طیف صورتی خودداری نمایند.

اگر رنگ پوست شما تیره با زمینه صورتی است می توانید برای گریم لب های نازک خود از رژلب ها با ته زمینه صورتی یا آبی استفاده نمایید همچنین رژلب های قرمز گرم با ته زمینه نارنجی برای خانم ها با رنگ پوست تیره با زمینه زرد انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

مدل میکاپ لب

مرحله چهارم : استفاده از سایه لب مناسب

در میکاپ لب های نازک بهتر است از سایه روشن استفاده نمایید به گونه ای که در اطراف و حدود قسمت مرزهای لب رنگ های مورد استفاده باید تیره تر باشند و هر چقدر که به مرکز لب ها نزدیک تر می شوید رنگ های مورد استفاده باید روشن تر باشند با استفاده از این روش لب های شما برجسته و قلوه ای به نظر می رسند.

آرایش لب های باریک

مرحله پنجم : استفاده از برق لب

هر چقدر لب ها براق باشند برجسته و بزرگ تر به نظر می رسند از این رو بهتر است شما در انتهای کار گریم لب های نازک از برق لب استفاده نمایید. برق لبی که مورد استفاده قرار می دهید بهتر است ضد آب باشد تا ماندگاری آن روی لب ها بیشتر شود. توجه داشته باشید که بهتر است روی لب پایین بیشتر از لب قسمت بالایی برق لب بزنید.

گریم لب

نکات طلایی برای آرایش های لب های باریک

۱. برای کشیدن خط لب بهتر است از مدادهایی که دارای جنس مومی هستند استفاده نمایید زیرا این مدادها به آرامی روی لب  ها حرکت می کنند و باعث زخم شدن لب ها نیز نمی شوند.

۲. خط لب را باید ابتدا در اطراف لب هایتان بکشید سپس قسمت های داخلی را خط لب بکشید.

۳. برای آرایش لب های نازک اصولا خط لب به اندازه یک اینچ بالاتر از خط لب اصلی کشیده می شود.

میکاپ لب

مدل های میکاپ لب های نازک

توجه داشته باشید که آرایش لب ها مهم ترین بخش ها از میکاپ صورت می باشد و شما می توانید با انتخاب مدل گریم لب مناسب زیبایی و جذابیت میکاپ صورت خود را تکمیل کنید از این رو بهتر است در هنگام گریم لب ها دقت لازم را به خرج دهید.

همانطور که در این آموزش مشاهده کردید برای برجسته سازی لب ها نیازی به استفاده از تزریق ژل یا جراحی زیبایی نیست و شما می توانید با یادگیری ترفندهایی که ذکر شد لب هایتان را حجیم و زیباتر کنید.

مدل آرایش لب

گریم لب نازک با متدهای جدید

مدل میکاپ لب نازک

مدل آرایش لب باریک

مدل گریم لب

گریم لب زیبا

آموزش گریم لب نازک

آرایش لب های نازک مخصوص خانم ها

آرایش لب نازک با جدیدترین متدها

مدل گریم لب زنانه

مراحل آموزش آرایش لب

مدل آرایش لب

گریم لب

میکاپ لب زیبا و جدید

آموزش گریم لب باریک

مدل آرایش لب با متدهای جدید

مدل گریم لب زنانه

آرایش لب باریک

گریم لب های نازک و باریک

مراحل آرایش لب باریک

گریم لب با جدیدترین متدها

نحوه میکاپ لب باریک

آرایش لب باریک

میکاپ لب باریک با متدهای جدید

در این مطلب ترفندهایی برای آرایش لب های نازک را پیش رو داشتید که امیدواریم با یادگیری آن ها بتوانید میکاپ لب های خود را به زیباترین شکل ممکن انجام دهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *