دسته ها
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

عکس های چیدمان اتاق خواب عروس شیک و جدید

 • یلدا محمدی
 • ۲۰ مهر ۱۳۹۹
 • ۰

ایده هایی جدید و زیبا برای تزیین و چیدمان اتاق خواب عروس ایرانی به همراه معرفی راهکارهایی متنوع و زیبا برای چیدمان اتاق خواب برای عروس و داماد را دراین مطلب ملاحظه خواهید نمود.

انتخاب دیزاین مناسب و زیبا برای اتاق خواب و چیدمان اتاق خواب عروس و داماد یکی از مهم ترین بخش های تزیینات خانه عروس است که با به کارگیری ایده های جدید و راهکارهای مناسب برای این مکان می توانید به محیط دلخواه و ایده آل دست یابید. در این مطلب قصد داریم به معرفی جدیدترین مدل های تزیین اتاق خواب عروس بپردازیم که هر یک از این طرح های زیبا الگوی مناسبی برای اتاق شما محسوب می گردند.

تزیین و چیدمان اتاق خواب عروس ایرانی :

برای داشتن بهترین تزیینات اتاق خواب عروس بهتر است با طرح های اجرا شده آشنا شوید و با ایده گرفتن از آنها زیباترین طراحی را انجام دهید. مهم ترین بخش اتاق خواب عروس، سرویس خواب است که انتخاب مدل آن و همچنین محل قرار دادن آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و نقش مهم و اساسی در زیبایی اتاق خواب و همچنین چیدمان خانه عروس دارد. سعی کنید سرویس خواب که انتخاب می کنید علاوه بر زیبایی و جذابیت، با فضای اتاق خواب نیز هماهنگی داشته باشد و جلوه ایی خاص به اتاق ببخشد. در ادامه چند نمونه تزئین اتاق با استفاده از سرویس خواب عروس شیک و مناسب را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این تصاویر می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

چیدمان اتاق خواب عروسمدل اتاق خواب عروساتاق خواب عروس مدل اتاق خواب عروس و دامادتزیینات جدید اتاق عروس

تزیین دیوار اتاق خواب و استفاده از وسایل تزیینی مناسب برای تزیین اتاق خواب عروس به زیبایی بیشتر این مکان کمک می کند. توجه داشته باشید که از تزیینات مناسب و هماهنگ استفاده نمایید تا فضای اتاق خواب شما دلنشین تر شود. تصاویر زیر به انتخاب تزیینات مناسب برای دیوار ها و دیگر بخش های اتاق خواب عروس کمک می کنند.

اتاق خواب عروستزیینات اتاق خواب عروسچیدمان اتاق عروسDecorate a bedroom bride (11)

یکی از ایده های زیبا و پرطرفدار برای تزیین و دیزاین اتاق خواب عروس استفاده از تزیینات رمانتیک و عاشقانه است که برای انجام آنها نیازمند استفاده از شمع های مختلف، انواع گل و گلبرگ و در صورت دلخواه بادکنک و اینگونه وسایل تزیینی هستید که با استفاده از آنها می توانید  زیباترین تزیین اتاق عروس را اجرا نمایید.

تزیین جدید اتاق خواب عروسچیدمان اتاق خواب عروساتاق خواب عروس و دامادچیدمان اتاق عروستزیین زیبای اتاق خواب عروس

طراحی اتاق عروس و داماد  ایده آل و دلخواه در صورتی ایجاد می گردد که به تمامی بخش ها و اجزا اتاق توجه نمایید و با ایجاد هماهنگی در آنها بهترین و ایده آل ترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه عکس های دیزاین کلی اتاق خواب را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل های زیبا، الگوی مناسبی برای اتاق خواب شما محسوب می گردند.

تزیین اتاق خواب عروساتاق خواب عروساتاق خواب عروس جدیدچیدمان اتاق خواب عروس ایرانیچیدمان اتاق عروس

نکاتی کلی درباره چیدمان اتاق خواب عروس

با توجه به کوچک بودن ساختار خانه های امروزی و به طبع کوچک بودن فضای اتاق خواب، چیدمان اتاق خواب ممکن است کمی دشوار باشد، از این رو در اینجا به ارائه نکاتی مهم درباره چیدمان فضای اتاق خواب پرداخته ایم که امیدواریم مفید واقع شود.

چیدمانی از اتاق خواب عروس

 • برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید، زیرا تیره بودن رنگ دکوراسیون موجب می شود تا فضا کوچکتر به نظر آید.
 • همانطور که گفتیم، تخت خواب یکی از عناصر اصلی اتاق خواب می باشد که بهتر است آن را از بین مدلهای کوچک انتخاب کنید، همچنین بهتر است از تخت خواب های بی پایه به منظور قرار دادن وسایل اضافی در قسمت زیرین آن بهره ببرید.
 • یکی از ایده های پر کاربرد و جذاب برای بزرگ نشان دادن فضا های کوچک به خصوص دکوراسیون اتاق خواب، استفاده از آینه های بزرگ و تزیین خانه با آینه می باشد، مخصوصا اگر روی یک دیوار را به طور کامل پوشانده باشد.
 • استفاده از شلف های کوچک دیواری یکی دیگر از ایده های جذاب برای چیدمان اتاق خواب می باشد.
 • در دکوراسیون برخی خانه های کوچک از فضای زیر پله و یا نقاطی که به صورت مورب تا زمین کشیده شده اند برای قرار دادن تخت خواب استفاده می شود که می توانید از لوستر های پرنور و ساده با رنگ های روشن به منظور از بین بردن تاثیر منفی ناشی از کوتاهی سقف بهره ببرید.
 • به هنگام استفاده از تزیینات در دکوراسیون اتاق خواب کوچک، به کار بردن تزییناتی مثل کاغذ دیواری های طرح دار و یا استفاده از رنگهای تیره در دکوراسیون این فضا ها به خصوص اتاق های کوچک اشتباهی رایج می باشد.
 • از آنجا که رنگ های روشن تاثیر زیادی در بزرگنمایی فضای اتاق دارند از این رو علاوه بر استفاده از رنگ های روشن و نور های طبیعی می توانید از نور های مصنوعی برای روشنایی و بزرگ نشان دادن اتاق استفاده کنید.
 • چیدمانی منظم از وسایل اتاق خواب و حداکثر استفاده از حداقل فضا نیز از جمله دیگر روشهای چیدمان اتاق خواب به ویژه در فضای کوچک و کم جا می باشد.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

با جدیدترین طرح ها و مدل های تزئین اتاق عروس و داماد زیبا و شیک آشنا شدید، امیدواریم با ایده گرفتن از این تصاویر و مدل ها بتوانید به طراحی دلخواه دست یابید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده دیگر طرح های جدید و به روز و آشنایی با چیدمان ها و تزیینات متنوع و زیبا به بخش چیدمان جهیزیه عروس مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.