دسته ها
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

تعبیر خواب مادر از نظر معبران مختلف نشانه چیست؟

  • فاطمه میرزایی
  • 10 ژانویه 2020
  • ۰

معبران مختلف دیدن مادر را در عالم رویا دارای تعبیر نیکو و مثبتی می دانند که خبر از خوشبختی و موفقیت صاحب خواب می دهد. حال برای آشنایی بیشتر با تعبیر خواب مادر پیشنهاد می کنیم تا پایان این بخش همراه ما شوید.

مادران دارای مقام والایی هستند و نقش مهمی در رشد و تربیت فرزندانشان دارند، همچنین وجود آنها سرشار از برکت و موهبت در زندگی هر انسانی می باشد، بنابراین تعبیر رویای مادر مخصوصا در حالتی که مهربان و خوشرو باشد و صحبت کردن با وی به طور کلی دارای معانی خوبی می باشد، در ادامه نظر معبران مختلف در این باره را می خوانید.

آشنایی با تعبیر خواب مادر از دیدگاه های مختلف

دیدن خواب مادر در حالت های مختلف ممکن است برای هر فردی پیش آید و تعبیر صحیح آن بستگی به این موضوع دارد که حال جسمی و روحی مادر در خواب چگونه باشد.

در مطالب قبلی با انواع تعبیر خواب قرآن، تعبیر خواب حنا، تعبیر خواب گوشواره و … آشنا شدید، اکنون در این مقاله قصد داریم تعبیر رویای مادر از دیدگاه معبران مختلف را در اختیارتان قرار دهیم.

 تعبیر خواب مادر

تعبیر خواب ابن سیرین

اگر کسی خواب مردن مادر خود را ببیند، دلالت بر افزایش طول عمر و آمدن خیر و برکت به زندگی او و اهل منزل دارد.

معنای دیدن مادر در خواب به روایت امام جعفر صادق (ع)

اگر کسی در خواب ببیند که مادرش مریض شده است، بیماری مادر در خواب به معنای کم شدن روزی و رفتن برکت از خانه، همچنین به معنای غم و ناراحتی می باشد.

دیدن مادر در عالم خواب

اگر کسی در خواب ببیند که از مادر مریضش پرستاری می کند، دارای معنای نیکویی بوده و به معنای زن خوب، فرزند صالح، مال و کامروایی برای بیننده خواب می باشد.

تعبیر خواب دانیال نبی (ع)

اکر در خواب ببینید که مادرتان ناراحت است، در حالی که دلیلش را هم نمی داند، تعبیر آن به معنای رشد و پیشرفت بیننده خواب در کارها و رسیدن به کمال و خوشبختی و رضایت قلبی از زندگی، همچنین طول عمر زیاد برای مادر می باشد.

تعبیر خواب ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی نیز فوت و یا از دست دادن مادر در عالم خواب را به نشانه رشد و پیشرفت و افزایش رزوق و خیر و برکت در منزل می داند.

تعبیر خواب جابر مغربی

اگر کسی خواب ببیند که مادر یکی از دوستان، همسایه، فامیل و یا آشنایی از او بیمار می باشد، بیانگر رسیدن غم و کراهت از سوی برادران و یا یکی از نزدیکان وی می باشد.

 تعبیر رویای مادر

تفسیر خواب مادر از دیدگاه معبران دیگر

خواب دیدن مادر مرده

اگر کسی که مادری که فوت شده است را در حالت ناراحت در خواب ببیند، بیانگر طول عمر زیاد برای صاحب خواب می باشد.

زنده شدن مادر مرده

در صورتی که کسی مادر فوت شده اش را ببیند که زنده شده است، در حالی که وی فقط به مادرش نگریسته و کار دیگری انجام نمی دهد، بیانگر آن است که برای آینده اش برنامه ها و اهداف مشخصی دارد که آنها را با موفقیت به سرانجام خواهد رساند.

زنده شدن و دوباره مردن مادر

اگر کسی در خواب ببیند که مادرش که قبلا فوت شده، زنده شود و دوباره بمیرد، خواب وی حکایت از افزایش طول عمر و خوشبختی در زندگی دارد.

تفسیر خواب مادر

در صورتی که ببینید، مادرتان زنده شده و به شما لبخند می زند و یا اینکه شادی و خوشحالی را در چهره ایشان می بینید، دلالت بر آن دارد که هر کاری که انجام دهید، با موفقیت همراه شده و در واقع یک شانس بزرگ برای شما محسوب می شود.

معبران غربی عقیده دارند، تعبیر زنده شدن مادر مرده در رویا بستگی به حالات ظاهری و رفتار مادر دارد، مثلا اگر او را بیش از اندازه لاغر و نحیف ببینید، نشانه آن است که به زودی از خبر مرگ یکی از عزیزانتان اندوهناک شده و دچار افسردگی می شوید.

در صورتی که مادرتان در خواب گریان و پریشان باشد، سلامتی و نشاط شما را تضمین خواهد کرد و نگرانی وی در خواب دلالت بر قرار گرفتن شما بر سر دوراهی برای انتخاب تصمیمی دارد.

گریه کردن برای مادر فوت شده

از نظر علامه طباطبایی اگر کسی خواب ببیند که به خاطر فوت مادر خود با صدای بلندی گریه و آه و ناله زیاد می کند، به معنای آن است که وی به مقام بالایی دست خواهد یافت.

معنای خواب مادر+عکس

پرستاری و خدمت کردن به مادر بیمار

در صورتی که کسی خواب ببیند از مادر بیمارش پرستاری کرده و به او خدمت می کند، خواب وی دارای تفسیر نیکویی بوده و به معنای عاقبت بخیری اش می باشد.

شیخ طوسی می گوید، اگر کسی مادرش را در خواب ببیند که رنج می کشد و به خاطر بیماری سختی از پا افتاده و در بیمارستان به سر می برد، تعبیر آن شنیدن خبری غم انگیز در آینده ای نزدیک می باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open

علی بابا