دسته ها
یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

تزیین بستنی جالب و زیبا با جدیدترین ایده ها

  • ندا خوشرو
  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
  • ۰

بستنی یکی از پر طرفدار ترین مواد غذایی است. شما می توانید بستنی را با کمک ژله و انواع میوه جات و قهوه و بیسکویت و … به زیبایی تزیین کنید. در این مجموعه بیش از بیست مدل تزیین بستنی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تزیین کیک و بستنی و ژله نیازمند خلاقیت و ابتکار است. با مدل های تزیین بستنی به شکل های زیبا و جذاب می توانید بهترین پذیرایی را از مهمان های خود داشته باشید. در این مطلب شما را با تزیینات زیبا برای انواع بستنی ها با ایده های جدید و زیبا آشنا می کنیم.

در فصل گرما یکی از انواع خوراکی هایی که بیشتر استفاده می شود بستنی است شما می توانید بستنی را به شکل های متنوع و زیبا تزیین کنید تزیین کردن بستنی کار ساده ای است.

مدل های تزیین بستنی

  •  بیماری تنفسی
  •  ایران پنل

تزیین بستنی برای مهمانی ها

برای تزیین بستنی باید بستنی را در دمای اتاق قرار دهید بعد از این که بستنی کمی نرم شد با کمک همزن بستنی را هم بزنید سپس بستنی را با کمک یک قیف در داخل جام و لیوان و یا هر ظرف دلخواهی بریزید. شما می توانید به بستنی در هنگام ریختن با قیف در درون لیوان و … فرم دهید و سپس آن را تزیین کنید. بعد از انجام تزیینات بستنی دوباره ظرف بستنی را در درون فریزر بگذارید تا خودش را به خوبی بگیرد.شما می توانید بستنی را مانند تزیین کیک با ژله نیز تزیین کنید.

مدل تزیین کردن بستنی قیفی با ترافلمدل های تزیین بستنی میوه ایتزیین کردن بستنی در منزل تزیین کردن بستنی قیفی تزیین بستنی با بیسکویت

در ادامه مدل های تزیین بستنی برای مهمانی ها مشاهده خواهید کرد شما می توانید با الهام گرفتن از این مدل ها تزیین زیبایی را برای بستنی داشته باشید.

مدل های تزیین زیبا بستنی با ایده های خلاقانه بستنی قیفی با تزیینی زیبا تزیین زیبا بستنی در منزل مدل تزییت پر کار بستنی با ویفر و میوه بستنی تزیین شده

تزیین بستنی با اسمارتیز مدل زیبا تزیین بستنی

تزیین بستنی با میوه

یکی از بستنی های مناسب که شما می توانید آن را برای جشن تولد های خود تهیه کنید کیک بستنی است طرز تهیه کیک بستنی در منزل به راحتی امکان پذیر است بعد از تهیه کیک بستنی می توانید آن را به زیبایی تزیین کنید. برای تزیین بستنی می توانید بستنی نرم شده را در داخل یک ظرف چهار گوش به صورت لایه لایه پهن کنید و سپس ظرف را در فریزر بگذارید. بعد از این که بستنی بسته شد آن را از درون فریزر خارج کنید و با کمک لیوان و یا قالب های دیگر می توانید بستنی را قالب بزنید سپس با کمک میوه بستنی را تزیین کنید.

تزیین بستنی با انواع میوه های فصل تززین بستنی در ظرف انواع مدل های تزیین بستنی زیبا تزیین بستنی با بیسکویت شکلاتی و گیلاس تزیین بستنی با برش های میوه

اگر شما از بستنی های میوه ای استفاده می کنید می توانید این بستنی های خوشمزه را با انواع میوه ها تزیین کیک و از طعم خوشایند بستنی میوه ای با تزیین میوه لذت ببرید. بستنی را می توانید با کمک توت فرنگی به زیبایی تزیین کنید توت فرنگی یکی از میوه های فانتزی است که ظاهری زیبا و فانتزی دارد. در ادامه مطلب تزیین زیبا و جذاب بستنی با توت فرنگی را مشاهده خواهید کرد.

مدل تزیین بستنی در منزل تزیین بستنی با گیلاس و توت فرنگیتزیین بستنی زیبا مدل تزیین زیبا و جذاب بستنی مدل های تزیین جذاب بستنی با ایده های بکر تزیین بستنی با مغز گردو مدل های تزیین بستنی با توت فرنگی به شکل های متنوع و زیبا تزیین بستنی به شکل ساده و زیبا

مدل های تزیین بستنی به کمک میوه و بیسکویت و شکلات های رنگی را در این مطلب از سفره آرایی مشاهده کردید که امیدواریم از دیدن این مدل ها لذت برده باشید و ایده خوبی برای تزیین انواع بستنی باشند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.