دسته ها
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

تعبیر خواب نبش قبر از دید تعبیر گران مختلف نشانه چیست؟

  • ندا خوشرو
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تعبیر خواب نبش قبر از دیدگاه معبران اسلامی را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرد.

تعبیر خواب نبش قبر از دیدگاه تعبیرگران اسلامی متفاوت می باشد و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویای خود مشاهده کرده اید خواب خود را از بین تعابیر مختلفی که برای این رویا بیان شده است تفسیر نمایید.

تعبیر خواب نبش قبر از دیدگاه معبران اسلامی

دیدن خواب قبرستان و مرده و جنازه از انواع رویاهای رایجی است که ممکن است هر فردی آن ها را در طول عمر خود ببیند. در مطالب قبلی تعبیر خواب مرده و تعبیر خواب قبر و تعبیر خواب قبرستان را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر خواب نبش قبر آشنا خواهید شد.

تعبیر خواب نبش قبر

دیدن نبش قبر در عالم رویا بیانگر چه چیزی است ؟

  • ابن سیرین 

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای را از عمد از قبر بیرون می کشند و او را آزار می دهند بیانگر این است که عمر وی کوتاه می شود و وی دچار ذلالت و گمراهی می شود.

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای خودش از قبر بیرون آمده است و با وی گفتگو می کند یا در کنار او نشسته است نشانه این است که بیننده خواب عمری دراز و پربرکت خواهد داشت و از بیماری و بلا در امان می ماند.

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای از قبر بیرون آمد و بیننده رویا از دیدن او وحشت کرد یا ترسید نشانه این است که اتفاق هایی هیجان انگیز برای او رخ می دهد و ممکن است در زندگی بیننده رویا تغییرات مهمی ایجاد شود.

تعبیر دیدن نبش قبر نشانه چیست ؟

  • تعابیر مختلف برای دیدن نبش قبر 

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای که آشنا است را به خاک سپردند ولی او یک مرتبه از قبر بیرون آمد و شروع به دویدن کرد نشانه این است که چند سالی به عمر آن فرد مرده اضافه می شود و دوران شاد و سلامتی را در زندگی خود سپری خواهد کرد.

اگر فردی در خواب ببیند که بر سر قبری ایستاده و فاتحه می خواند و ناگهان آن فرد از قبر بیرون می آید و بیننده رویا را در بغل می گیرد به صورتی که وی نترسد بیانگر این است که سعادت و خوشبختی به بیننده رویا روی می آورد و تقدیر و سرنوشت زیبایی در انتظار وی می باشد.

تعبیر دیدن نبش قبر نشانه چیست ؟

  • خالد اصفهانی 

اگر فردی در خواب ببیند که عده ای افراد غریبه یا آشنا در بالای قبری ایستاده اند و تصمیم دارند نبش قبر کنند نشانه این است که فساد و بدبختی و فلاکت زیادی در شهری که بیننده رویا ساکن آن می باشد رخ می دهد همچنین این رویا می تواند نشانه این می باشد که عده زیادی از افراد ساکن در آن شهر ممکن است بر اثر وقوع یک حادثه به صورت همزمان جان ببازند.

  • شیخ طوسی 

تعبیر خواب نبش قبر کردن نشانه زیاد شدن مرگ و میر و گرفتاری های مختلف روحی است.

تعبیر دیدن نبش قبر بیانگر چه چیزی است ؟

 در این مطلب با تعبیر خواب نبش قبر در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی بودیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید و بتوانید رویایی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.