دسته ها
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

عکس های مدل ابرو برای صورت گرد و نکات آرایش ابرو

  • ندا خوشرو
  • ۱۳ دی ۱۳۹۴
  • ۰

صورت های گرد به دلیل اینکه هیج زاویه ای ندارند پهن تر از حد معمول به نظر می رسند بنابراین انتخاب مناسب مدل ابرو برای صورت گرد یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید بهتر است مدل ابروهایی را برای این نوع صورت ها انتخاب کنید که پهنی صورت به نظر نرسد.

اگر شما صورت گردی دارید با این مدل ابرو ها می توانید صورت خود را کشیده تر و لاغرتر کنید. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با انواع مدل ابرو برای صورت گرد آشنا سازیم.

انواع مدل ابرو برای صورت گرد

انتخاب مدل ابرو و مدل موی مناسب برای صورت های گرد چهره ی افراد با صورت های گرد را جذاب تر می کند. اگر شما صورتی گردی دارید بهتر است که ابروها را به صورت زاویه دار تند و ملایم و یا به شکل S مرتب کنید.

انواع مدل ابرو

  •  سپهر چوب
  •  اصل جنس

مدل های پیشنهادی ابرو برای صورت های گرد

در مدل ابرو با زاویه تند صورت شما لاغر و کشیده تر به نظر می رسد و این مدل ابرو برای صورت گرد مناسب است .
اگر شما ابرو های خود را با زاویه ملایم بردارید این مدل ابرو قسمت بالای ابرو و چشم را پهن تر نشان می دهد بنابراین صورت بلندتر و کشیده تر به نظر می رسد. مدل زاویه دار ملایم از بهترین نوع مدل ها برای صورت های گرد است.

مدل ابرو مناسب براب کشیده تر نشان دادن صورت های گردمدل ابرو زنانه باری صورت های گردانواع مدل ابرو مدل ابرو برای عروس
برداشتن ابرو ها به شکل S صورت را بلند تر نشان می دهد این مدل ابرو به شکل کمان بلندی است که فاقد برجستگی مدل ابرو با زاویه تند است.

مدل ابرو

مدل مناسب ابرو برای صورت های پر و گرد مدل ابرو بلند زنانه مدل ابرو برای بلند تر نشان دادن صورت های چاق و گرد  ابرو زنانه مدل باریک ابرو زنانه انواع مدل های متفاوت و ایده آل ابرو مدل ابرو برای صورت گرد رنانه مدل زیبا ابروی زنانه برای صورت های گرد مدل مو و ابرو زنانه باری صورت های گرد مدل ابرو بلند و نازک زنانه انواع مختلف مدل ابرو برای صورت های گرد زنانه و رخترانه

مدل ابرو دخترانه برای صورت های گرد

بهتر است دختران جوان از مدل ابرویی استفاده کنند که مناسب سن و سال آن ها باشد در این مجموعه انواع مدل ابرو دخترانه که مناسب صورت های گرد است را مشاهده خواهید کرد.

مدل ابرو پهن دخترانهمدل ابرو برای صورت های گردابرو پهن دخترانه مناسب صورت های گرد مدل ابرو ویژه صورت های گرد مدل های متنوع ابرو

مدل ابرویی را انتخاب کنید که مناسب فرم صورت شما است اگر مدل ابروی انتخابی شما مناسب فرم صورتتان نباشد ممکن است فرم صورت شما را نامناسب کند. در این مجموعه از مدل ابرو بیش از بیست مدل ابرو برای صورت گرد را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ابرو ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد و بهترین ایده برای مدل انتخابی ابرو شما باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.