دسته ها
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

آشنایی با مکان های دیدنی هانوفر آلمان

  • محسن محمدی
  • 19 جولای 2019
  • ۰

اگر شما نیز از علاقه مندان و طرفداران جهان گرید به ویژه کشور آلمان هستید می توانید با ما در ادامه این مطلب با بررسی مکان های دیدنی هانوفر همراه باشید.

امروزه بسیاری از علاقه مندان به مسافرت رفتن و گردشگری جای جای جهان را برای این کار انتخاب می کنند. یکی از این مکان های مختلف که افراد برای رفتن به آنجا برنامه ریزی می کنند هانوفر آلمان می باشد. با توجه به وجود مکان های دیدنی هانوفر افراد زیادی سالانه برای گردش و مسافرت این مکان را انتخاب می کنند و به آنجا سفر می کنند.

هانوفر با توجه به وجود بسیاری از مکان های دیدنی با معماری های قدیمی و قرون وسطایی توانسته است بینندگان زیادی را به خود جذب کند و به همین دلیل بسیاری از افراد برای سفر این مکان دیدنی را انتخاب می کنند. شما نیز اگر قصد رفتن به سفر خارج از کشور را دارید می توانید با مطالعه این مقاله که در رابطه با مکان های دیدنی هانوفر در آن نوشته شده است اطلاعات خود را درباره آن زیاد کنید چه بسا مقصد شما به این مکان تغییر کند.

زیباترین مکان های دیدنی هانوفر آلمان

مکان های دیدنی زیادی در این شهر وجود دارد که ما به برخی از مهمترین آنها اشاره ای مختصر خواهیم نمود.

موزه اسپرنگل یکی از مکان های دیدنی هانوفر

مکان های دیدنی هانوفر

این مکان که مجموعه ترکیبی از ساختمان دولتی و خصوصی است به دلیل داشتن آثار متنوع از انواع هنرمندان مانند پیکاسو، مایکل ارنست و پل کلی و … همچنین آثار مختلف محلی به یکی از مجموعه های مهم گردشگری هانوفر آلمان تبدیل شده است.

باغ وحش هانوفر

مکان های دیدنی هانوفر

این باغ وحش که در سال ۱۸۶۵ تاسیس شده است توانسته است سالانه میلیون ها مسافر را برای دیدن از آن جذب خود کند. با توجه به این که حیوانات بسیاری در این مکان به صورت موضوعی در حال زندگی کردن می باشند. شما با دیدن آن به هیچ وجه احساس خستگی نخواهید کرد و از آن لذت خواهید برد.

دریاچه ماش از جمله دیدنی های هانوفر

دریاچه دیدنی هانوفر

این دریاچه که به صورت مصنوعی ساخته شده است دارای ۲ کیلومتر طول و ۵۳۰ متر عرض می باشد. این دریاچه که به عنوان یکی از مکان های دیدنی آلمان به شمار می آید در منطقه ای به نام لاینه ماش واقع شده است که نام آن نیز از همین گرفته شده است. از جمله تفریحاتی که در این دریاچه مصنوعی انجام می شود شنا و قایق رانی می باشد البته باید گفت که منطقه ای زیبا برای قدم زنی نیز به همراه خانواده به شمار می آید.

باغ هرنهاوزن

مکان های دیدنی آلمان

این باغ در منطقه ای به نام هرنهاوزن واقع شده است که از سه باغ دیگر به نام های جورجن‌گارتن، برگارتن و ولفن‌گارتن تشکیل شده است. که جزو میراث پادشاهان هانوفر به شمار می آید. این مکان نیز به عنوان یکی از مکان های دیدنی آلمان به شمار می آید.

تالار جدید شهر هانوفر

مکان های دیدنی هانوفر

این تالار که پس از ۱۲ سال کار در سال ۱۹۱۳ ساخته شده است به عنوان یکی از مکان های دیدنی آلمان به نام تالار جدید شهر هانوفر نام گذاری شده است. این مکان وسعتی به اندازه ۱۰ هکتار از زمنی های این شهر را به خود اختصاص داده است. توجه داشته باشید که بلند ترین نقطه این تالار برج آن است که به حدود ۱۰۰ متر می رسد.

بازار کلیسای سنت جورج و جیمز

دیدنی ترین مکان های هانوفر

اصلی ترین کلیسای لوتری در هانوفر آلمان این کلیسا می باشد. این کلیسا دارای قدمتی به اندازه چهاردهم میلادی می باشد. این بنا در کنار تالار شهر واقع شده است که به عنوان جنوبی ترین معماری سبک گوتیک آلمان شناخته می شود.

موزه دولتی لاور ساکسونی

مکان های دیدنی هانوفر

یکی دیگر از مجموعه موزه های شهر هانوفر که به عنوان دیکی دیگر از دیدنی های این شهر شناخته شده است موزه لاور ساکسونی می باشد. این مکان که به عنوان یک موزه دولتی شناخته شده است دارای بسیاری از نقاشیها و مجسمه های دوران قرون وسطی می باشد. در کل اگر حساب شود بیش از ۲۰۰۰۰ اثر تاریخی و هنری در این مکان قرار دارد که نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب می کند.

آنچه گفته شد بخشی از مکان های دیدنی آلمان واقع در شهر هانوفر به شمار می آید که امیدواریم مورد استفاده شما جهان گردان عزیز واقع شده باشد همچنین شما می توانید از لینک مقابل چند شهر زیبا در جهان برای گردشگری را ملاحظه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.