دسته ها
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

تزیین پنیر با خلاقیت های زیبا و ایده های شیک

  • ندا خوشرو
  • 24 ژوئن 2019
  • ۰

در این مطلب ایده هایی برای تزیین پنیر را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید.

پنیر یکی از مهم ترین اجزاء در سفره افطار و صبحانه است که اغلب خانم های خانه دار پنیر را در ابعاد دلخواه خود و به شکل مستطیل یا مریع برش می زنند سپس آن را روی سفره قرار می دهند در صورتی که برای دیزایین پنیر ایده ها و روش های خلاقانه زیادی وجود دارد و شما می توانید از ایده ها بهره بگیرید و تزیینات متفاوت و خاصی برای ظرف پنیر داشته باشید.

ایده های خلاقانه برای تزیین پنیر

تزیین هر یک از اجزای سفره افطار و صبحانه و … نشان دهنده ذوق و سلیقه کدبانوی خانه است و اگر شما تمایل دارید سفره ای با تزیینات رنگارنگ داشته باشید بهتر است کمی خلاقیت به کار ببرید و هر یک از اجزای سفره را به زیبایی تزیین کنید. در مطالب قبلی تزئین پنیر خیار گوجه و تزیینات پنیر و نان و سبزی را مشاهده کردید در ادامه روش هایی بی نظیر برای تزیینات پنیر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تزئین جالب پنیر و سبزی

تزیینات پنیر با روش های جالب

یکی از ساده ترین روش ها برای تزئین کردن پنیر قالب زدن آن است و شما می توانید پنیر را به کمک قالب ها با شکل های متنوع نظیر ستاره و گل و … قالب بزنید سپس پنیر برش خورده را درون بشقاب به همراه برش های نان و گوجه و خیار قرار دهید همچنین می توانید در صورت تمایل گوجه و خیار را نیز قالب بزنید و برش های پنیر را روی آن ها بچینید که از این روش اغلب برای تزئین سفره افطار استفاده می شود.
نان و پنیر و سبزی نیز یکی دیگر از اجزای معروف سفره های نذری و افطاری و سفره عقد هستند و شما می توانید سبزی را به شکل دسته گل در آورید سپس پنیر را با برش های کوچک نان روی دسته گل قرار دهید همچنین می توانید سبزی را به صورت ساده درون بشقاب بریزید سپس تربچه و پیازچه و پنیر را تزئین کنید و آن ها را روی سبزی یا در کنار ظرف سبزی قرار دهید.

تزیین زیبا ظرف پنیر

تزیین خیار و گوجه

تزئین ساده پنیر

تزئین ظرف پنیر

تزئین ساده و زیبا پنیر

تزئینات پنیر

تزئین خیا و پنیر

تزیین خیار

تزئین جالب پنیر

تزئین جالب پنیر

تزئین برش پنیر

تزئینات ظرف پنیر

تزئین پنیر به صورت لقمه ای

تزئین خیار و پنیر به شکل لقمه ای

تزئین جالب پنیر

تزئین ظرف پنیر با ایده های خلاقانه

تزئین خیار و گوجه و پنیر

تزئین ساده پنیر

تزیین خیار و گوجه و پنیر

تزئینات جالب پنیر و گوجه و خیار

تزئین ظرف پنیر

تزئین ظرف پنیر با روش های جالب

تزئینات پنیر

تزئین برش های خیار و گوجه و پنیر

تزئین جالب پنیر

تزئینات جالب ظرف پنیر

تزئین خلاقانه ظرف پنیر

تزیینات پنیر با روش های جالب

گردو و هندوانه از انواع خوراکی هایی هستند که به همراه پنیر سرو می شوند و در صورت تمایل شما می توانید ظرف پنیر را به کمک برش های قالب زده شده هندوانه و گردوی خرد شده به زیبایی تزئین نمایید.
یکی دیگر از انواع روش های خلاقانه این است که نان و پنیر را به شکل لقمه های فینگرفودی یا کوچک در آورید سپس این پیش غذای فینگر فودی را درون ظرف قرار دهید همچنین می توانید خیار یا گوجه را در اندازه های کوچک برش بزنید و پنیر را روی سطح آن ها قرار دهید.
اگر تمایل دارید پنیر را برای صبحانه کودک تان تزئین نمایید می توانید آن را در ابعاد بزرگ تر برش بزنید سپس به کمک گوجه و خیار و گردو حیوانات بامزه ای نظیر گاو و موش و … را درست کنید و درون ظرف پنیر قرار دهید.

تزئین جالب پنیر

تزیین نان و سبزی و خیار

تزئین پنیر و گردو و گوجه

تزئینات ساده پنیر

تزئین ظرف پنیر

تزئین جالب پنیر

تزیین سبزی خوردن

تزیین سبزی خوردن

تزیین خیار و گوجه

تزئین ظرف پنیر با روش های جالب

تزیین خلاقانه پنیر

تزئین جالب پنیر

تزیین شیک پنیر

تزئین برش پنیر

تزیین مجلسی ظرف پنیر

تزئینات جالب برش پنیر

تزیینات جالب پنیر

تزئین خلاقانه پنیر

تزئین پنیر برای کودکان

تزئین جالب و زیبا پنیر

تزیین نان و پنیر و سبزی

روش هایی برای تزئین کردن پنیر

در این مطلب تزیینات پنیر با روش های جالب را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدوایم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها برای ظرف پنیر تزیینات بی نظیری را داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.