دسته ها
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مدل های شینیون کلاسیک و ساده با طرح های جدید

  • ندا خوشرو
  • 14 دسامبر 2015
  • ۰

مدل موی کلاسیک همان آرایش مو به شیوه باستانی است که بیشتر خانم ها ترجیح می دهند موهای خود را به شیوه کلاسیک فرم دهند. در این مجموعه مدل های متنوع و زیبا از شینیون کلاسیک را مشاهده خواهید کرد لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

آرایش مو کلاسیک مو نوعی آرایش مو زیبا و جذاب است. در آرایش مو با سبک کلاسیک از پروتز و موهای مصنوعی اضافه استفاده نمی شود به این دلیل این نوع آرایش موها را آرایش مو کلاسیک نام گذاری کرده اند. آرایش مو کلاسیک برای چهره هایی بیضی شکل و نرمال با گردن بلند بسیار مناسب است.

نکاتی برا ی شینیون موی کلاسیک

بیشتر خانم ها تمایل دارند که با شینیون ساده و کلاسیک مو در مجالس و مهمانی ها حضور پیدا کنند. در این بخش از آرایش مو، مدل های زیبا و جذاب از این آرایش مو برای خانم های مشکل پسند و خوش سلیقه ایرانی را گردآوری کرده ایم.

مدل های جذاب شینیون ساده مو مدل شینیون موی کلاسیک

در آرایش مو به سبک کلاسیک، ابتدا موهای خود را به خوبی براشینگ کنید سپس موها را تقسیم کنید و موهای خود را حجم و پوش بدهید و با استفاده از خلاقیت و تکنیک های ماهرانه موها را پشت سر خود فرم بدهید بعد از اینکه موها را به زیبایی فرم دادید به پشت سر خود به کمک سنجاق مو نصب کنید.

مدل های متنوع آرایش موی کلاسیک
توجه داشته باشید که موهای خود را به گونه ای با سنجاق مو محکم و نصب کنید که سنجاق ها در آرایش موی کلاسیک شما دیده نشوند. می توانید از وسایل تزیینی مو نیز برای جذابیت بیشتر آرایش موی خود استفاده کنید.

مدل شینیون مو به سبک کلاسیکشینیون ساده و کلاسیک مو

مدل های متنوع و جذاب آرایش موی کلاسیک

در این بخش از آرایش و زیبایی مدل های زیبا و جذاب از آرایش موی کلاسیک را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد.

شینیون کلاسیک موی 2016مدل شینیون کلاسیک مو شینیون زیبا و جذاب کلاسیک شینیون و آرایش موی کلاسیک آرایش موهای کلاسیک انواع مدل های شینیون مو کلاسیک آرایش مو به سبک کلاسیک و باستانی شینیون کلاسیک برای موهای تیره آرایش موی کلاسیک جذاب و شیک انواع مدل های آرایش مو کلاسیک شینیون کلاسیک موی دخترانه مدل آرایش مو پاپیونی

مدل های زیبا و شیک آرایش موی کلاسیک عروس

می توانید از مدل های آرایش مو کلاسیک، در جشن عروسی خود استفاده کنید که در این مجموعه چند مدل از این آرایش مو برای عروس را در اختیار شما قرار داده ایم. در این مدل از شینیون عروس توجه داشته باشید که تاج را در محلی از موها قرار دهید که مدل موی شما جذاب تر به نظر برسد.

آرایش موی ساده و کلاسیک انواع مدل های کلاسیک مو شینیون کلاسیک موی عروس   شینیون کلاسیک موی عروس 2016 آرایش مو به سبک کلاسیک شینیون بسیار زیبا و جذاب کلاسیک موی عروس شینیون کلاسیک مو 2016

در این مجموعه مدل های زیبا و متنوع از آرایش مو قدیمی یا کلاسیک را مشاهده کردید که امیدواریم با بهره گیری از این ایده ها, آرایش موی مناسبی را برای خود انتخاب کنید تا در مجالس و یا مجلس عروسی خود به زیبایی ظاهر شوید و جذابیت خود را چند برابر کنید. برای مشاهده انواع مدل های شینیون کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.