دسته ها
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

نحوه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

  • سمیه نیک فرجام
  • 21 ژوئن 2019
  • ۰

یکی از مواردی که بیشتر کاربران اینستاگران با آن رو به رو می شود هک شدن پیج ها و اکانت است که ما در اینجا با آموزش نحوه بازگرداندن و بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام به شما کمک می کنیم تا این کار را به سادگی انجام دهید.

ممکن است پیج و یا اکانت شما در برخی زا موارد توسط افرادی سود جو هک شود و این امر برای شما مشکلاتی را ایجاد کند در چنین شرایطی شما می توانید بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را داشته باشید و از این طریق اکانت خود را برگردانید. زمانی که اکانت شما هک می شود ممکن است پست ها نیز حذف شوند و فرد سود جو پست های جدیدی را منتشر نماید که در این صورت باید از سریع ترین راهکار برای حل آن استفاده کنید.

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام:

یک روش برای برگرداندن پیج استفاده از ایمیل است که فرد قبل از هک شدن اطلاعات کاربری خود را در ایمیل دارد و از طریق این اطلاعات می تواند بازگردانی کند. اما اگر بعد از هک فرد اطلاعات ایمیل شما را نیز پاک کند باید اطلاعات را قبل از هک شدن داشته باشید.

برای بازگردانی و بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام می توانید به ترتیب مراحل زیر عمل کنید:

با وارد شدن به ایمیل خود آخرین اطلاعات ثبت شده اینستاگرام خود را چک کنید که نشان دهنده تغییر کاربری شما خواهد بود بعد از خواندن این اطلاعات بر روی بخش revert this change کلیک کنید و با انتخاب این گزینه و باز شدن صفحه اطلاعات صحیح پیج خود را بررسی نمایید و به دو سوال موجود در ایمیل پاسخ دهید.

این دو سوال شامل پرسش این متن های هستند که تغییر ایمیل کار من نبوده است    No, Secure MY ACCUNT و یا این گزینه را شامل می شود که تغییر رمز کاربری کار من بوده است Yes, It’s Correct که طبیعتا باید گزینه اول را انتخاب نمایید.

در مرحله بعد باید رمز جدیدی را برای اکانت و پیج خود انتخاب نمایید بعد از اتخاب پسورد جدید گزینه submit را انتخاب کرده و وارد مرحله edit profile خواهید شد. که پیج شما در این مرحله به شکل اول خود باز می گردد.

بازیابی کردن اکانت هک شده اینستاگرام

برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با ایمیل بازیابی اکانت هک شده در اینستاگرام بازیابی راحت اکانت هک شده اینستاگرام

با توجه به تصاویری که در بالا مشاهده می کنید می توانید از طریق مراحل ذکر شده تصویر نیز این بازگردانی را به سادگی انجام دهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.