دسته ها
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

تعبیر خواب خیار, دیدن خیار در خواب چه تعبیری دارد؟

 • ندا خوشرو
 • ۶ بهمن ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب خیار از دیدگاه تعبیر گران مشهور در خدمت شما عزیزان هستیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت لذت را ببرید.

تعبیر خواب خیار از دیدگاه معبرین متفاوت است برخی از معبرین غربی دیدن خیار را در خواب نشانه اندوه و پریشانی دانسته اند و برخی دیگر گرفتن خیار از دیگران را نشانه سودی برای خواب بیننده تفسیر کرده اند و شما می توانید با توجه به خوابی که دیده اید تفسیر آن را از بین تعابیر مختلف پیدا کنید.

تعبیر خواب خیار از دیدگاه تعبیر گران مشهور

خواب صیفی جات و میوه ها و غذاها از انواع خواب های معمول هستند که ممکن است شما در طول عمر خود این خواب ها را ببینید. در مطالب قبلی تعبیر خواب سیب زمینی و تعبیر خواب برنج و تعبیر خواب گندم را مطالعه کردید در ادامه این مطلب تفسیرر خواب خیار را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تعبیر خواب خیار

 • بلیط کیش
 • خرید انواع قهوه

دیدن خیار در خواب دارای چه تفسیری است ؟

 • امام صادق 

دیدن خیار در خواب از دیدگاه امام صادق بر سه وجه است :

۱. شادی و طرب و عیش
۲. پشیمانی در کار
۳. منفت از دوستان و خویشان

 • محمد بن سیرین 

اگر فردی در خواب خیار را به وقت خودش ببیند نشانه این است که سخن نیکو می شنود و یا زنی است که به وی رغبت می کند.

 • منوچهر مطیعی تهرانی
دیدن خیار در فصل خودش بهتر از این است که در غیر فصل خودش دیده شود.
دیدن خیار در خواب برای زن مردی بلند قامت و خوش سخن است که مصاحبتش شادی و نشاط می آورد.
تعبیر خواب خیار در زمستان و زمانی که برف روی زمین نشسته است خوب نیست.
اگر فردی در خواب ببیند که در فصل مناسبی خیار تر و تازه می خورد نشانه این است که با زنی خوش خوی و خوب روی آشنا می شود که او را خوشبخت می کند و اگر در فصل مناسب خواب خیار زیاد را ببینید نشانه این است که با نشاط و خوشدل می شوید.
اگر فردی در خواب ببیند که خیار تازه می خرد و به خانه می برد نشانه این است که خرمی و نشاط را به خانواده اش منتقل می کند به خصوص اگر خیار را در فصل خودش بخرد.
خوردن خیار در خواب در غیر فصل خودش نشانه ندامت است ولی دیدن خیار در خواب در فصل خودش به خصوص اگر خیار تازه و قلمی و خوشرنگ باشد بیانگر نشاط و سبک شدن غم است.
خوردن خیار شور در خواب به همراه غذا اثر خواب خوب شما را از بین می برد و نشانه رنج و غم است.
تعبیر دیدن خیار در خواب از دیدگاه معبرین مختلف
 • لوک اویتنهاو 

دیدن خیار در خواب نشانه نیک بختی در امور اداری است.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز
 • یوسف نبی 

دیدن خیار در خواب نشانه گرانی است.

 • آنلی بیتون 

دیدن خیار در خواب بیانگر خوشبختی و سعادت و برکت و فراوانی است.
اگر فردی در خواب ببیند خیار را به او تعارف می کند بیانگر این است که بزودی بیماری وی برطرف می شود.
اگر فردی متاهلی در خواب ببیند که کسی به وی خیار تعارف می کند نشانه تغییرات دلپذیر در زندگی وی است.

دیدن خیار در خواب دارای چه تعبیری است؟

 • ابراهیم کرمانی 

اگر فردی در خواب ببیند که خیار می خورد نشانه این است که کاری می کند که از انجام آن پشیمان می شود. خوردن خیار اگر به فصلش باشد نشانه غم و اندوه است.

 • اچ میلر 

اگر فردی در خواب ببیند که مشغول کاشتن خیار است نشانه این است که مسئولیت سنگینی بر عهده وی قرار می گیرد.
خوردن خیار شور در خواب نشانه تجربه ای تلخ است.

دیدن خیار در خواب دارای چه تعبیری است ؟

تفسیر خواب خیار خریدن یا فروختن

خرید یا فروش خیار در عالم رویا نشان از نوعی تبادل انرژی و سلامتی به همراه سود مالی می باشد و شاید در شغلی مشغول به کار هستید که پراسترس است و انرژی و سلامتی تان را در برابر مقادیر زیادی درآمد از شما می گیرد، به طور مثال می توان گفت اگر در خواب  اقدام به خریدن خیار می کنید و پول می دهید تفسیر آن استخدام افرادی برای انجام  کاری می باشد که برای سلامتی تان مضر است.

تفسیر برش زدن و پوست کندن خیار

اگر شخصی در عالم رویا ببیند که خیاری را برش می دهد تفسیر  آن در میان گذاشتن مسائل خود با دوستان و آرام شدن است  همچنین، تعبیر پوست کندن خیار نیز به این معنا است که در کسب و کار به خویشاوندنان تان کمک خواهید کرد که به این احتمال که این کمک از شما پول زیاد یا زمان زیادی نمی گیرد اما فرد مورد نظرتان بسیار مفید می باشد.

تعابیر خیار در عالم رویا

تفسیر خواب ترشی خیار

اگر شخصی در عالم رویا اقدام به درست کردن خیارشور می کند به این معنا است که برای پرداخت بدهی هایش پول کافی پس انداز خواهد کرد با این حال امکان دارد انتخاب نمایید که اقدام به پرداخت بدهی هایتان به صورت فوراً نکنید و به جای آن ها روش بیشتری برای سرمایه گذاری پیدا نمایید که درآمد فراوانی برای شما تولید می کنند و بعد ها می توانید از آن استفاده نمایید.

تفسیر خیار کاشتن درعالم رویا و رنده کردن آن

اگر شخصضی در عالم رویا خواب کاشتن یا چیدن خیار را می بیند تفسیر آن این است که شغلی کوتاه مدت و فرعی برای اوقات فراغت خود به زودی پیدا خواهد کرد و به منظور بهتر زندگی کردن خانواده خود از آن پول استفاده می کند همچنین، رنده کردن خیار در عالم رویا  به این معنا می باشد که شما به خاطر ارائه دادن خدمتی پاداشی دریافت خواهید کرد با این حال بعید به منظور می رسد که در مقابل تلاش تان پول فراوانی دریافت نمایید با این وجود تلاش تان دیده خواهد شد و پول اندکی به دست می آورید.

تفسیر خواب خیار

در این مطلب تعبیر خواب خیار را برای شما عزیزان گردآوری کردیم که امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار بگیرند و از مطالعه آن نهایت بهره را ببرید جهت آشنایی بیشتر با تعبیر خواب انجیر، تعبیر خواب گوجه فرنگی می توانید روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.