دسته ها
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

برای اندام مثلثی چه لباسی مناسب است؟

  • ندا خوشرو
  • 29 آگوست 2018
  • ۰

در این مطلب راهنمای انتخاب لباسی مناسب برای فرم اندام مثلثی و فرم اندام مثلث معکوس و انواع مدل لباس مناسب اندام مثلثی و اندام مثلث معکوس را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

اگر شما دارای فرم اندام مثلثی و یا فرم اندام مثلث معکوس هستید بهتر است در هنگام انتخاب مدل لباس مناسب اندام مثلثی و اندام مثلث معکوس توجه لازم را داشته باشید تا شیک پوش و خوش تیپ تر از همیشه به نظر برسید.

انتخاب مدل لباس بهتر است با توجه به فرم اندام انجام شود تا شما شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسید و علاوه بر این اگر مدل لباس با توجه به فرم اندام انتخاب شود عیب های موجود در اندام کمتر به نظر می رسد.

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مناسب اندام مثلثی و اندام مثلث معکوس

اگر دور شانه های شما بزرگ ترین عدد بین اعداد بدست آمده باشد فرم اندام تان مثلث معکوس می باشد بنابراین باید به صورتی لباس بپوشید که روی پایین تنه تان تاکید بیشتری شود و خط کمرتان نیز بیشتر مشخص شود. افراد با فرم اندام مثلث معکوس باید از لباس هایی استفاده نمایند که قسمت سینه و شانه های آن ها کوچکتر به نظر برسد. لباس های یقه هفت و شومیز ها و پیراهن هایی که دارای یقه هفت هستند برای این فرم اندام می توانند انتخابی مناسب و ایده آل باشند. لباس های آستین دار و لباس ها با یقه های بزرگ و پیراهن های چین دار و گشاد و شلوارها و تونیک های گشاد نیز برای افرادی که فرم اندام مثلث معکوس دارند انتخابی مناسب هستند.

فرم اندام مثلث معکوس لباس مناسب اندام مثلثی و اندام مثلث وارونه

اگر دور باسن شما بزرگ ترین عدد بین اعداد بدست آمده باشد فرم اندام تان گلابی شکل و یا مثلثی است و باید شما لباس هایی را بپوشید که در قسمت بالاتنه فیت و در قسمت پایین تنه تان فون باشند و پایین تنه تان را لاغر نشان دهند تا بین دو قسمت بالاتنه و پایین تنه تعادل برقرار شود.

فرم اندام مثلثی مدل لباس فرم اندام مثلثی
در ادامه انواع مدل لباس مناسب اندام مثلثی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.
مدل لباس مجلسی یقه هفت

مدل لباس مجلسی زنانه

  مدل لباس مجلسی گیپور

مدل لباس اندام مثلث معکوس

مدل تونیک حریر

مدل تونیک برای فرم اندام مثلثی

مدل پیراهن مجلسی گیپور

مدل لباس مجلسی آستین دار

  مدل لباس مجلسی شیک

مدل پیراهن مجلسی

لباس مناسب اندام مثلثی

مدل لباس مناسب اندام مثلث معکوس

مدل لباس مناسب اندام مثلثی

مدل لباس مناسب فرم اندام مثلثی

مدل لباس مجلسی سفید

مدل لباس مجلسی سفید

مدل لباس مجلسی زنانه

مدل لباس مجلسی با پارچه گیپور

مدل کت زنانه

مدل لباس مناسب فرم اندام مثلث معکوس

مدل لباس اندام مثلثی

مدل لباس مجلسی مناسب فرم اندام مثلثی

مدل شومیز برای اندام مثلثی

مدل بلوز یقه هفت

  لباس مناسب اندام مثلثی

مدل لباس مجلسی شیک و زنانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس مناسب اندام مثلثی و فرم اندام مثلث معکوس آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

 

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.