دسته ها
جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

آموزش گریم لب برای زیباتر جلوه دادن لب ها

  • ندا خوشرو
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب با نحوه گریم لب ها با فرم های مختلف و نحوه برجسته سازی لب ها به صورت مرحله به مرحله آشنا خواهید شد که امیدواریم با مطالعه این روش ها مهارت لازم را در زمینه گریم کردن لب ها با فرم های مختلف بدست آورید.

میکاپ لب در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد و شما می توانید با کمک چند تکنیک ساده لب هایتان را به زیبایی آرایش کنید و عیب های موجود در لب های خود را پنهان نمایید و چهره ای متعادل و جذاب تر داشته باشید.

میکاپ لب ها آخرین مرحله از میکاپ صورت است که باید به آن توجه ای ویژه داشت زیرا آرایش لب ها و رنگ رژلب تاثیر زیادی در جذابیت میکاپ صورت دارد.

نحوه آرایش کردن لب ها

آموزش گریم لب به صورت مرحله به مرحله

برای میکاپ لب ها ابتدا باید رطوبت رسانی و کاور لب ها را با لایه ای از کرم پودر و پودر فیکس شروع کنید سپس با کمک مداد لب و رژلبی مناسب آرایش لب هایتان را به پایان برسانید. توجه داشته باشید که انتخاب رنگ رژلب و رنگ مداد لب از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است شما رنگ رژلب و خط لب را مکمل با رنگ سایه چشم و رنگ رژگونه انتخاب کنید. برای میکاپ محو لب ها باید رنگ مداد لب را مقداری تیره تر از رنگ رژلب انتخاب نمایید و برای داشتن یک آرایش تند باید رنگ مداد لب را همرنگ و متناسب با رنگ رژلب انتخاب کنید.

نحوه گریم کردن لب ها

نحوه آرایش کردن لب بالایی نازک

اگر لب بالایی شما نازک است باید خط لب تان را با کمک مداد لب نوک تیز و نرمی حدود ۲ میلی متر بالاتر از خط لب طبیعی تان بکشید و از ایجاد کردن حالت تیز در منحنی بالایی لب پرهیز نمایید و پهنا و فرم لب بالایی را با لب پایینی متعادل سازید.

گریم لب ها

  •  آرون گروپس

نحوه آرایش کردن لب های کوچک

برای آرایش کردن لب های کوچک باید خط لب را با اختلاف ۲ تا ۳ میلی متر از اطراف خطوط اصلی لب ها بکشید و سایز لب هایتان را با دیگر اعضای چهره متعادل کنید.

نحوه آرایش کردن لب های پهن

برای آرایش کردن لب های پهن باید خطوط را در گوشه بالایی و پایینی لب ها مقداری داخل تر از خطوط اصلی بکشید تا از حجم پهنی لب ها کم شود و لب های شما برجستگی متعادل و یکسانی با سایر اجزای صورت پیدا کند.

آموزش گریم لب پهن

نحوه آرایش کردن لب پایینی نازک

برای میکاپ لب پایینی نازک باید خط لب را مقداری پایین تر از خط لب اصلی بکشید و طرفین لب پایینی را مقداری حجم دهید و پر کنید تا لب پایینی حجیم تر شود و تناسب ایده آل تری پیدا کند.

آرایش لب

نحوه آرایش کردن لب های بیش از حد نازک

برای میکاپ این مدل لب ها باید با کمک خط هایی واضح و مشخص به لب ها فرم و حجم داده شود و لب ها را برجسته و بزرگ تر کرد. خط لب را باید در قسمت لب بالایی و لب پایینی خارج از خط لب اصلی بکشید سپس به لب هایتان فرمی زیبا و جذاب بدهید.

نحوه گریم کردن لب ها

نحوه آرایش کردن لب های نامتقارن

برای لب های نامتقارن باید قسمتی از لب ها را که کامل و برجسته تر هستند به عنوان الگو در نظر بگیرید سپس با توجه به الگویتان خط لب را روی لب ها بکشید و با کمک رژلب با رنگی مناسب لب هایتان را آرایش و گریم کنید.

مدل های آرایش لب

نحوه برجسته سازی و حجیم کردن لب ها

بعد از زیرسازی لب ها و کشیدن خط لبی مناسب با کمک رژلب مدادی مات و همرنگ با مداد لب خطوط لب ها را به صورت واضح تر و پهن تر به سمت داخل لب ها بکشید و با کمک رژلب هم خانواده با رنگ مداد لب روی لب هایتان را به غیر از نواحی مرکزی رنگ بزنید توجه داشته باشید که رنگ رژلب مدادی باید هم خانواده و تیره تر از رنگ مداد لب باشد. در مرحله بعدی برجسته سازی لب ها با کمک رژلب صورتی چرک و روشن قسمت مرکزی لب ها را رنگ کنید و لب هایتان را به مدت چند ثانیه روی یکدیگر بفشارید و در پایان مرزهای بین دو رنگ روشن و تیره روی لب را با کمک قلمی مناسب فید کنید.

 آموزش برجسته سازی لب ها

در این مطلب با آموزش گریم لب ها با فرم مختلف و نحوه برجسته سازی لب ها آشنا شدید که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی اطلاعات لازم را در زمینه میکاپ لب ها بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *