دسته ها
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

آموزش گریم لب برای زیباتر جلوه دادن لب ها

  • ندا خوشرو
  • 16 آگوست 2018
  • ۰

در این مطلب با نحوه گریم لب ها با فرم های مختلف و نحوه برجسته سازی لب ها به صورت مرحله به مرحله آشنا خواهید شد که امیدواریم با مطالعه این روش ها مهارت لازم را در زمینه گریم کردن لب ها با فرم های مختلف بدست آورید.

گریم لب در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد و شما می توانید با کمک چند تکنیک ساده لب هایتان را به زیبایی گریم کنید و عیب های موجود در لب های خود را پنهان نمایید و چهره ای متعادل و جذاب تر داشته باشید.

گریم لب ها آخرین مرحله از گریم صورت است که باید به آن توجه ای ویژه داشت زیرا آرایش لب ها و رنگ رژلب تاثیر زیادی در جذابیت میکاپ صورت دارد.

نحوه آرایش کردن لب ها

آموزش گریم لب به صورت مرحله به مرحله

برای گریم لب ها ابتدا باید رطوبت رسانی و کاور لب ها را با لایه ای از کرم پودر و پودر فیکس شروع کنید سپس با کمک مداد لب و رژلبی مناسب آرایش لب هایتان را به پایان برسانید. توجه داشته باشید که انتخاب رنگ رژلب و رنگ مداد لب از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است شما رنگ رژلب و خط لب را مکمل با رنگ سایه چشم و رنگ رژگونه انتخاب کنید. برای گریم محو لب ها باید رنگ مداد لب را مقداری تیره تر از رنگ رژلب انتخاب نمایید و برای داشتن یک آرایش تند باید رنگ مداد لب را همرنگ و متناسب با رنگ رژلب انتخاب کنید.

نحوه گریم کردن لب ها

نحوه گریم کردن لب بالایی نازک

اگر لب بالایی شما نازک است باید خط لب تان را با کمک مداد لب نوک تیز و نرمی حدود ۲ میلی متر بالاتر از خط لب طبیعی تان بکشید و از ایجاد کردن حالت تیز در منحنی بالایی لب پرهیز نمایید و پهنا و فرم لب بالایی را با لب پایینی متعادل سازید.

گریم لب ها

نحوه گریم کردن لب های کوچک

برای گریم کردن لب های کوچک باید خط لب را با اختلاف ۲ تا ۳ میلی متر از اطراف خطوط اصلی لب ها بکشید و سایز لب هایتان را با دیگر اعضای چهره متعادل کنید.

نحوه گریم کردن لب های پهن

برای گریم کردن لب های پهن باید خطوط را در گوشه بالایی و پایینی لب ها مقداری داخل تر از خطوط اصلی بکشید تا از حجم پهنی لب ها کم شود و لب های شما برجستگی متعادل و یکسانی با سایر اجزای صورت پیدا کند.

آموزش گریم لب پهن

نحوه گریم کردن لب پایینی نازک

برای گریم لب پایینی نازک باید خط لب را مقداری پایین تر از خط لب اصلی بکشید و طرفین لب پایینی را مقداری حجم دهید و پر کنید تا لب پایینی حجیم تر شود و تناسب ایده آل تری پیدا کند.

آرایش لب

نحوه گریم کردن لب های بیش از حد نازک

برای گریم کردن این مدل لب ها باید با کمک خط هایی واضح و مشخص به لب ها فرم و حجم داده شود و لب ها را برجسته و بزرگ تر کرد. خط لب را باید در قسمت لب بالایی و لب پایینی خارج از خط لب اصلی بکشید سپس به لب هایتان فرمی زیبا و جذاب بدهید.

نحوه گریم کردن لب ها

نحوه گریم کردن لب های نامتقارن

برای لب های نامتقارن باید قسمتی از لب ها را که کامل و برجسته تر هستند به عنوان الگو در نظر بگیرید سپس با توجه به الگویتان خط لب را روی لب ها بکشید و با کمک رژلب با رنگی مناسب لب هایتان را آرایش و گریم کنید.

مدل های آرایش لب

نحوه برجسته سازی و حجیم کردن لب ها

بعد از زیرسازی لب ها و کشیدن خط لبی مناسب با کمک رژلب مدادی مات و همرنگ با مداد لب خطوط لب ها را به صورت واضح تر و پهن تر به سمت داخل لب ها بکشید و با کمک رژلب هم خانواده با رنگ مداد لب روی لب هایتان را به غیر از نواحی مرکزی رنگ بزنید توجه داشته باشید که رنگ رژلب مدادی باید هم خانواده و تیره تر از رنگ مداد لب باشد. در مرحله بعدی برجسته سازی لب ها با کمک رژلب صورتی چرک و روشن قسمت مرکزی لب ها را رنگ کنید و لب هایتان را به مدت چند ثانیه روی یکدیگر بفشارید و در پایان مرزهای بین دو رنگ روشن و تیره روی لب را با کمک قلمی مناسب فید کنید.

 آموزش برجسته سازی لب ها

در این مطلب با آموزش گریم لب ها با فرم مختلف و نحوه برجسته سازی لب ها آشنا شدید که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی اطلاعات لازم را در زمینه گریم کردن لب ها بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.