دسته ها
جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

گل آرایی میز شام در مراسم عروسی

  • مرضیه نوروزیان
  • ۲۶ تیر ۱۴۰۰
  • ۰

برای برگزاری مراسم عروسی به صورت تمام و کمال باید از تشریفات خاصی پیروی کرد. میز شام یکی از همین تشریفات خاص است که باید به صورت مجلل و متمایز تزیین شده باشد. برای آشنایی بیشتر، ما را با گل آرایی میز شام همراهی بفرمایید.

برای شام عروسی مانند بسیاری از مقدمات عروسی اعم از جهیزیه عروس، اتاق عروس، تخت خواب عروس و… نیاز به طی تشریفات و مراسم خاصی است. در این مطلب می خواهیم مدل های فوق العاده زیبا از گل آرایی میز شام عروسی با استفاده از گل های طبیعی را ارائه دهیم.

ایده های شیک و جذاب گل آرایی میز شام عروسی

چیدمان میز شام عروسی مختص فرهنگ ما نیست و در بسیاری از کشورها برگزار می شود. این تزیین و تشریفات مانند تزیین تخت خواب عروس مختص عروس و داماد نیست و در واقع نوعی احترام به کسانی است که دعوت شما را پذیرفته اند و به جشن شما آمده اند.

برای طراحی میز شام عروسی باید از چندین میز طویل استفاده کرد. اگر این جشن در باغ تالار باشد، بسیار متفاوت خواهد شد. گل آرایی میز غذا بهتر است با مجموعه ای از گل های طبیعی انجام شود. البته این مطلب اجباری نیست و می توانید از گل های مصنوعی نیز استفاده کنید. در ادامه این گل ها یا به صورت نواری بر روی میز می چینید و اطراف آن را با شمع پر می کنید و یا به صورت دسته دسته در نواحی مختلف میز قرار می دهید. چنین چیدمان فوق العاده ای نوعی تکریم و خوش آمد گویی به مهمان است. مخصوصاً در فرهنگ ما که مهمان بسیار عزیز و گرامی است.

تزیین زیبای میز شامتزیین ظریف میز شام عروسی با گل و شمع

تزیین ایده آل میز شام عروسیتزیین ایده آل میز شام با گل

  •  بلیط کیش
  • کالا چیو

تزیین متفاوت میز شام عروسیتزیین متفاوت میز شام عروسی با گل

تزیین جذاب میز شامتزیین عالی میز شام عروسی با گل

تزیین عالی میز شام عروسیتزیین جذاب میز شام عروسی

تزیین ظریف میز شام عروسیچیدمان ظریف میز شام عروسی

چیدمان جذاب میز شام عروسیچیدمان جذاب میز شام با گل

چیدمان ایده آل میز شام عروسیچیدمان متفاوت میز شام عروسی

چیدمان ظریف میز شام عروسیچیدمان شیک میز شام عروسی با گل طبیعی

چیدمان فوق العاده میز شام عروسیطراحی ایده آل میز شام با گل

چیدمان شیک میز شام عروسیطراحی متفاوت میز شام با گل های ظریف

طراحی ظریف میز شامطراحی شیک میز شام با گل

طراحی ایده آل میز شام عروسی با گلچیدمان فوق العاده میز شام

طراحی عالی میز شام عروسی با گلدیزاین عالی میز شام با گل

طراحی جذاب میز شام عروسی با گل دیزاین شیک میز شام عروسی با گل

طراحی شیک میز شام عروسی با گلدیزاین شیک میز شام با گل های ظریف

طراحی فوق العاده میز شام عروسیدیزاین متفاوت میز شام عروسی با گل

دیزاین ظریف میز شام عروسیطراحی عالی میز شام

دیزاین ایده آل میز شام عروسیگل آرایی ظریف میز غذای عروسی

گل آرایی میز شام عروسیگل آرایی زیبای میز غذای عروسی

گل آرایی میز شام عروسیگل آرایی عالی میز غذا

گل آرایی زیبای میز شامگل آرایی ایده آل میز غذای عروسی

گل آرایی شیک میز شامگل آرایی متفاوت میز غذای عروسی

گل آرایی متفاوت میز شامگل آرایی ساده میز غذای عروسی

گل آرایی فوق العاده میز شام

در وسط میز شام نیز مخصوصاً اگر قالب میز شما گرد است می توانید دست به ایده های بکر دیگری بزنید. به عنوان مثال دسته گل بزرگی در مرکز میز قرار دهید. اطراف این دسته گل را با شمع مزین کنید.

برای تزیین میز شام عروسی از یک ریتم خاصی برای چیدمان کارد، قاشق و چنگال استفاده می شود. این ریتم میل شما را به نشستن در پشت میز و سرو غذا بیشتر می کند. دستمال سفره ها به طرز منظمی چیده شده اند و برای تا کردن آن شیوه های جدید و مدرن به کار رفته است.

قطعاً این تزیینات مهمانی شما را مجلل و زیبا می کند و باعث خرسندی و رضایت همه مهمانان می شود. این عروسی در ذهن آنان به صورت خاطره ای خوش باقی خواهد ماند و از آن به نیکی یاد خواهند کرد.

تصاویر دیزاین میز شام با گل

ایده های جدید تزیینات میز شام با شمع و گلهای زیبا

امروزه اهمیت زیادی به تریینات میز شام عروسی داده می شود، از این رو در کنار انواع تزیینات جشن عروسی همچون تزیین جایگاه عروس، تزیین سفره عقد،  و …، توجه به دیزاین و تزیینات میز شام عروس و داماد و نیز میز پذیرایی از مهمانان از اهمیت زیادی برخوردار است، حال ممکن است تزیینات جشن عروسی برعهده تشریفات عروسی باشد و یا اینکه خانواده عروس و داماد ایده ها و تزیینات خاصی را برای طراحی و چیدمان میز شام مدنظر داشته باشند، دیزاین میز شام با گلهای طبیعی یا مصنوعی زیبا و نیز شمع آرایی از جذاب ترین ایده ها برای این نوع تزیینات می باشند که در ادامه تصاویری جدید از این نمونه تزیینات زیبا را می توانید ببینید و الهام بگیرید.

تزیینات میز شام با گل

انتخاب رومیزی مناسب، چیدمان صحیح ظروف، استفاده از تزیینات زیبا، انتخاب گلهای زیبا و مناسب، شمع آرایی زیبا، مدل و نوع چیدمان صندلی ها و بسیاری از جزییات دیگر در تزیین میز نامزدی و عروسی برای پذیرایی شام از عروس و داماد و مهمانان نقش زیادی دارند، در این بخش ایده های جدیدتری از انواع گل آرایی و تزیینات شمع میز شام عروسی به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم تماشای این تصاویر مورد توجهتان قرار گیرند.

تزیین جدید میز شام با گلتزیین شیک میز شام با گلانواع تزیین میز شام با گلتزیین میز شام عروسی با گلگل آرایی میز شام شیکتزیین میز شام لوکس با گلتزیین میز شام شیک با گلگل آرایی میز شام زیباتزیین میز شام جدید با گلتزیین میز شام زیبا با گلتزیین میز شام با گلگل ارایی میز شامگل آرایی میز شام گرد

امیدواریم ایده های جذاب گل آرایی میز شام موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم کرده باشد و این الگوها شما را در تزیین یک میز شام فوق العاده یاری رساند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.