دسته ها
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

هفت انتخاب برتر ماسک صورت برای پوست چرب

  • یلدا محمدی
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۴
  • ۰

آموزش تهیه و استفاده از انواع ماسک صورت برای پوست چرب و همچنین رازهایی برای داشتن پوستی شفاف و درخشان را در این مطلب مشاهده خواهید نمود و با راهکارهای جدید و مفید برای درمان مشکلات پوست های چرب آشنا خواهید شد.

انواع مختلف ماسک برای پوست چرب وجود دارد که می توان تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد، اما اغلب ترجیح می دهیم از سلامت ماسک و چگونگی تهیه آن با اطلاع باشیم و بعد مورد استفاده قرار دهیم. بهترین راهکار استفاده از ماسک هایی است که در منزل با مواد تازه تهیه می کنیم. بر همین اساس در این مقاله سعی داریم به معرفی هفت ماسک مفید و تاثیر گذار برای پوست های چرب بپردازیم که می توانند انتخاب مناسبی برای پوست صورتتانباشند. تا پایان همراه ما باشید.

تهیه ماسک صورت برای پوست چرب با تاثیرگذاری عالی:

ماسک صورت مناسب پوست چرب را با انواع میوه ها و گیاهان مفید و سودمند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم می توانید تهیه کنید و این ماسک های زیبایی را با اطمینان از سلامت و تاثیرگذاری مورد استفاده قرار دهید.

ماسک آلو قرمز برای پوست چرب :

برای تهیه این ماسک بعد از خارج نمودن هسته آن، آلو را له کنید و با چند قطره روغن بادام شیرین مخلوط نموده و روی پوست بمالید و بعد از بیست دقیقه با پنبه آغشته به گلاب پاک نمایید.

ماسک آلو

 

ماسک سیب برای پوست چرب :

یک عدد سیب را رنده یا له نموده و با پنج قاشق عسل مخلوط نمایید و روی پوست صورت چرب قرار دهید و بعد از گذشت حدود ده دقیقه آن را با آب سرد شستشو دهید.

ماسک برای پوست چرب

ماسک سفیده تخم مرغ برای پوست چرب :

برای تهیه این ماسک صورت، سفیده تخم مرغ را آنقدر هم بزنید تا کف کند و بعد آن را با نصف لیوان آب لیمو ترش مخلوط نموده و روی پوست بمالید و بعد از گذشت ۱۵ دقیقه صورت را با آب ولرم شستشو دهید.

ماسک سفیده تخم مرغ

ماسک هویج برای پوست های چرب :

برای تهیه این ماسک مقداری آب هویج را با ماست مخلوط نموده و با انگشت روی پوست صورت بمالید و بعد گذشت بیست دقیقه آن را با پنبه آغشته به گلاب پاک نمایید تا چربی پوست صورت از بین برود.

ماسک هویج

ماسک برای پوست چرب با لیمو ترش :

آب دو عدد لیمو ترش را با یک قاشق عسل مخلوط نموده و روی پوست صورت بمالید و بعد از حدود بیست دقیقه صورت را پاک نمایید. با به کار گیری این ماسک پوست چرب ، می توانید به راحتی چربی پوست را گرفته و از جوش زدن آن جلوگیری کنید.

ماسک برای پوست چرب

ماسک خیار برای پوست چرب :

خیار را پخته و له کنید و بر روی پوست صورتتان قرار دهید و بعد از بیست الی بیست و پنج دقیقه آن را از روی پوست پاک کنید . این ماسک صورت برای پوست چرب مفید بوده و بعد از چند بار استفاده تاثیر آن را مشاهده می فرمایید.

ماسک خیار برای پوست چرب

ماسک پرتقال برای پوست چرب :

برای تهیه این ماسک صورت مفید و موثر دو قاشق آب پرتقال را با یک قاشق آب لیمو مخلوط نموده و روی پوست صورت بمالید و بعد از پانزده دقیقه پوست صورت را با آب ولرم شستشو دهید.

ماسک صورت برای پوست چرب

انواع ماسک صورت برای پوست چرب را مشاهده نمودید، امیدواریم این راهکارها برای پوست شما مفید بوده و تاثیر فوق العاده ایی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش سلامت پوست با دیگر ماسک های زیبایی و همچنین نکات و راهکارهای مهم در خصوص سلامت و زیبایی پوست آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.