دسته ها
دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

چند انتظار مردان از همسرانشان که گفتنش برایشان سخت است

  • زهره امامی
  • ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
  • ۰

در این مقاله برای شما به بیان 7 انتظار مردان از همسرشان می پردازیم. خانم های عزیز توجه کنند مردان هم نیاز به دیده شدن دارند پس بهتر است گاهی جذب او شوید تا او نیز جذب شما بشود.

گاهی مردان نیز به اندازه بانوان گرامی زود رنج و حساس می شوند. خانم های عزیز بهتر است شما را با 7 انتظار ساده مردان آشنا کنیم. شاید این انتظارات از نظر شما ساده به نظر برسد اما بیانش برای مردان گاهی سخت می شود.

1.مردان انتظار دارند که همسرشان به آنها بگوید «دوستت دارم»

اشمیتز می‌ گوید:

مردان دوست دارند بشنوند که عاشق‌ شان هستید. روزی چندین بار گفتن “دوستت دارم” و گفتن دلیل این دوست داشتن را به عادتی برای خود تبدیل کنید.

2.مردان به فضای شخصی خود نیاز دارند، به‌ویژه بعد از جر و بحث

آن کرولی (Anne Crowley) روان‌شناس به خانم‌ ها توصیه می‌ کند که اگر همسرتان پس از جر و بحث مختصر یا یک اختلاف‌ نظر جزئی می‌ خواهد تنها باشد، بهترین کار این است که این فرصت را به او بدهید.

برقراری رابطه سالم با همسر

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

3.مردان از همسرشان انتظار دارند که گاهی آغازکننده رابطه زناشویی باشد

کِرت اسمیت (Kurt Smith) مشاور ازدواج و خانواده می‌ گوید مردان دوست دارند «خواسته‌ شدن» را حس کنند. خانم ها ی محترم مهربانانه و دوباره و سه‌ باره بپرسید «امشب چطوره؟» به‌ ویژه اگر پیشنهادتان عمدتا رد می‌ شود.

برقراری رابطه سالم با همسر

4.مردان می‌ خواهند شنیده شوند

کرولی بیان می کند که اگر واقعا می‌ خواهید بدانید همسرتان درباره‌ ی فلان موضوع چه نظر یا چه حسی دارد آهسته‌ تر جلو بروید، نفسی بکشید و بگذارید او هم در گفت‌ و گو شرکت کند.

برقراری رابطه سالم با همسر

5.مردان دوست دارند مورد تقدیر و ستایش قرار بگیرند

اسمیت می‌ گوید: این را زیاد از مردان می‌ شنوم که می‌ گویند “همسرم قدر کارها و زحمت‌ هایم را نمی‌ داند.” گاهی به‌دنبال بهانه‌ هایی برای تعریف و تمجید و تشکر از یکدیگر باشید.

برقراری رابطه سالم با همسر

6.مردان دوست دارند همسرشان آنها را لمس‌ کند

کرولی می‌گوید:

من از زوج‌ ها می‌خواهم روزی چهار بار همدیگر را در آغوش بگیرند و ببوسند (یک جور رابطه‌ ی فیزیکی که به شرایط خودشان بستگی دارد). موقع بیدار شدن، موقع ترک خانه به مقصد محل کار، وقتی به خانه بر می‌ گردند و وقتی می‌ خواهند بخوابند.

برقراری رابطه سالم با همسر

7.مردان می خواهند مورد احترام باشند

مردان بیش از هر چیز دیگری می‌ خواهند عشق زندگی‌ شان به آنها احترام بگذارد و قدرشان را بداند. خانم‌ هایی که روی نقاط قوت همسرشان تمرکز می‌ کنند و به او می‌ گویند که چه خوبی‌ هایی دارند، ازدواج‌ های موفق‌ تری دارند.

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.