دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

معرفی انواع رنگ مو بدون دکلره برای رنگ موهای محبوب

 • ندا خوشرو
 • ۱۲ دی ۱۳۹۶
 • ۰

در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو بدون دکلره به همراه مدل هایی از این رنگ موها را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این رنگ موهای ترکیبی و بدون دکلره مورد توجه تان قرار بگیرند.

دکلره می تواند آسیب های جدی را به موهای شما وارد کند از این رو اغلب خانم ها تمایل دارند موهایشان را بدون استفاده از دکلره رنگ بزنند. رنگ مو بدون دکلره در انواع رنگ موهای متنوع موجود است و شما می توانید از پرطرفدارترین رنگ موها برای رنگ کردن موهای خود بدون نیاز به دکلره استفاده کنید. 

دکلره کردن باعث جذابیت بیشتر موها می شود ولی به دلیل آسیب هایی که دکلره به موها وارد می کند بهتر است خانم ها از انواع رنگ مو بدون دکلره برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایند.

رنگ مو بدون دکلره زیبا و جدید

فرمول ترکیبی رنگ مو بدون دکلره

شما می توانید از اغلب رنگ موهای پرطرفدار بدون نیاز به دکلره استفاده کنید و زیبایی موهایتان را با کمک این رنگ موها بیشتر کنید. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ مو بدون دکلره را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

رنگ مو بدون دکلره

فرمول های ترکیبی رنگ موهای پرطرفدار بدون نیاز به دکلره

رنگ مو تاثیر زیادی روی جذابیت ظاهری شما دارد بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ موی خود دقت و توجه لازم را به خرج دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید. رنگ موی عسلی و رنگ موی نسکافه ای و رنگ موی زیتونی از پرطرفدارترین رنگ موها هستند که اغلب خانم ها این رنگ موها را با دکلره استفاده می کنند در صورتی که بدون استفاده از دکلره نیز می توانید رنگ مویی جذاب و زیبا داشته باشید.

انواع رنگ مو بدون دکلره

فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره

1/3 تیوپ از رنگ موی طبیعی شماره 9.0 پرستیژ + 1/4 تیوپ از رنگ مو دودی شماره 9.2 پرستیژ + رنگ موی 000 پرستیژ + دو بند انگشت از واریاسیون طلایی 003 پرستیژ + اکسیدان نه درصد پرستیژ + اکسیدان دوازده درصد پرستیژ

رنگ موی عسلی بدون دکلره

رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره

برای رنگ مو شکلاتی بدون دکلره ابتدا با کمک رنگ موی 000 موهایتان را به پایه شش برسانید. توجه داشته باشید که رنگ موی 000 کار دکلره را انجام می دهد ولی نسبت به دکلره ضعیف تر است و آسیب های جدی به موها وارد نمی کند.

 • رنگ موی عسلی شماره 7 : 70 میل
 • رنگ مو شکلاتی روشن : 20 میل
 • رنگ مو دودی شماره 7 : 30 میل
 • واریاسیون نقره ای : 10 سانت
 • واریاسیون طلایی : 5 سانت
 • اکسیدان دو : 130 میل
 • 35 دقیقه مکث

رنگ موی شکلاتی بدون دکلره

رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

فرمول شماره یک 

رنگ موی 000 برای بی رنگ کردن موها + رنگ مو بلوند نسکافه ای شماره شش + رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره هشت + واریاسیون نقره ای + اکسیدان 9 درصد

رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

رنگ موی قهوه ای نسکافه ای بدون دکلره

رنگ مو نسکافه ای تیره شماره 6.47 + 1/3 تیوپ رنگ مو بلوند طلایی روشن G8 + اکسیدان 2 به اندازه 1.5 برابر رنگ مو

رنگ مو قهوه ای نسکافه ای بدون دکلره

رنگ مو زیتونی بدون دکلره

ابتدا موهایتان را با کمک رنگ موی 000 و یا E20 روشن کنید. رنگ موی 000 را با اکسیدان نمره سه به خوبی ترکیب کنید سپس مخلوط رنگ مو را به ساقه موها بزنید و 20 دقیقه صبر کنید و بعد از گذشت زمان ذکر شده رنگ مو را به ریشه موها بزنید تا رنگ موهایتان یکدست شود سپس موهایتان را بشویید و خشک کنید و با کمک فرمول ترکیبی زیر موهایتان را رنگ بزنید.

 • رنگ موی زیتونی و یا همان M با شماره های (‌ 5 , 90.01 , 10 )
 • واریاسیون سبز
 • واریاسیون نقره ای
 • اکسیدان شماره 2 به اندازه دو برابر رنگ مو
 • 30 دقیقه مکث

رنگ مو زیتونی بدون دکلره

مدل های رنگ مو بدون دکلره

با ایجاد تغییر در رنگ مو تحولات مثبتی در چهره شما ایجاد می شود و علاوه بر این زیبایی رنگ مو و چهره تان دو برابر می شود. توجه داشته باشید که بهتر است در هنگام انتخاب رنگ مو به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه کنید سپس رنگ مویی مناسب را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید. اغلب خانم ها تمایل دارند رنگ موهای خود را با توجه به رنگ موهای مد سال انتخاب کنند که در این صورت ممکن است رنگ موی مد شده با رنگ پوست شما مطابقت نداشته باشند و زیبایی چهره تان کاهش پیدا کند از این رو هماهنگی و مطابقت رنگ موی انتخاب شده با رنگ پوست یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بعد از انتخاب رنگ مو توجه به فرمول ترکیبی یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
موها را می توانید با استفاده از دکلره و بدون استفاده از دکلره رنگ بزنید که هر کدام از این رنگ موها زیبایی خاص خودشان را دارند. در ادامه تصاویری از انواع رنگ مو بدون دکلره را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ مو رز گلد بدون دکلره رنگ موی زیبا و شیک بدون دکلره رنگ مو عسلی بدون دکلره رنگ مو کنفی بدون دکلره رنگ مو بدون دکلره رنگ مو رنگ موی عروس بدون دکلره رنگ موی زنانه بدون دکلره رنگ مو بدون دکلره رنگ موی شیک بدون دکلره رنگ موی زیبا بدون دکلره رنگ موی شیک بدون دکلره رنگ مو زنانه بدون دکلره رنگ موی زیبا و جذاب بدون دکلره رنگ موی روشن بدون دکلره رنگ مو بدون دکلره شیک و جذاب رنگ موی شرابی بدون دکلره رنگ مو قهوه ای بدون دکلره رنگ موی بدون دکلره شیک رنگ موی شیک و زیبا بدون دکلره رنگ موی زیتونی

در این بخش از رنگ مو مجله آرگا با انواع فرمول های ترکیبی و مدل های رنگ مو بدون دکلره آشنا شدید که امیدواریم با کمک این فرمول های ترکیبی بتوانید موهایتان را به زیبایی رنگ آمیزی کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.