دسته ها
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدل پالتو سایز بزرگ برای خانم های خوش پوش

  • ندا خوشرو
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب انواع مدل پالتو سایز بزرگ زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل پالتو سایز بزرگ در انواع طرح و رنگ های مختلف برای خانم های چاق دوخته می شود و اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی متفاوت در روزهای سرد سال داشته باشید بهتر است انواع مدل های پالتو مناسب برای خانم ها با اندام چاق و درشت را برای پوشیدن انتخاب نمایید. 

پالتو از انواع لباس های پراستفاده در فصل زمستان است که دارای مدل های متنوعی می باشد و بهتر است خانم ها مدل پالتو خود را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی ظاهری شان انتخاب نمایند تا شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسند.

مدل پالتو طرح دار زنانه

مدل پالتو سایز بزرگ جدید و شیک

مدل پالتو اگر بدرستی انتخاب شود شما خوش اندام تر به نظر می رسد علاوه بر این اگر خانم هایی که دارای اندامی چاق و درشت هستند مدل پالتوی خود را با توجه به فرم اندام شان انتخاب نمایند عیب های موجود در اندام آن ها کمتر به نظر می رسد. خانم هایی که اندامی چاق دارند بهتر است از پالتوهای رنگ تیره در فصل زمستان استفاده کنند این مدل پالتوها علاوه بر اینکه اندام شما را لاغرتر نشان می دهند به دلیل رنگ تیره ای که دارند که باعث گرم تر نگاه داشتن بدن شما می شوند بنابراین اگر شما تمایل دارید قسمت های چاق اندام تان کمتر به نظر برسند بهتر است طرح پالتو را با توجه به فرم اندام و رنگ آن را تیره انتخاب کنید. پالتوها با پارچه طرح دار برای خانم های چاق انتخاب مناسب و ایده آلی محسوب نمی شوند و بهتر است خانم ها با این فرم اندام حتی الامکان از پالتوهای ساده استفاده کنند. توجه داشته باشید که مدل پالتو سایز بزرگ در انواع مدل پالتو کوتاه و مدل پالتو بلند موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و اندازه قدتان از بین این طرح های متنوع پالتویی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل پالتوی زیبا و شیک زنانه
در ادامه تصاویری از انواع مدل های پالتو سایز بزرگ زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

 مدل پالتو ساده زنانه

مدل پالتوی ساده و سایز بزرگ

مدل پالتو سایز بزرگ اسپرت

مدل پالتو زنانه سایز بزرگ

مدل پالتو بلند زنانه

مدل پالتو زنانه

انواع مدل پالتو زنانه

مدل پالتوی سایز بزرگ و خزدار

مدل پالتو برای خانم های چاق

مدل پالتو کوتاه سایز بزرگ زنانه

مدل پالتوی ساده

مدل پالتوی بافتنی زنانه سایز بزرگ

مدل پالتو مشکی زنانه

مدل پالتو کوتاه و شیک زنانه

مدل پالتوی بلند زنانه

مدل پالتوی بلند و سایز بزرگ زنانه

مدل پالتوی شیک و مشکی زنانه

مدل پالتوی مشکی و شیک زنانه

مدل پالتو کوتاه

مدل پالتو اسپرت و شیک زنانه

مدل پالتوی بلند زنانه

مدل پالتو بلند و سایز بزرگ

در این مطلب با انواع مدل پالتو سایز بزرگ کوتاه و بلند آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها پالتویی شیک و زیبا را برای پوشیدن انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.