دسته ها
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

آموزش گلسازی با پلاستیک برای تهیه گل های زیبای پلاستیکی

  • ندا خوشرو
  • 2 نوامبر 2017
  • ۰

در این مطلب آموزش گلسازی با پلاستیک های رنگی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم با کمک پلاستیک های رنگی بتوانید گل های زیبایی را در منزل بسازید.

ساخت گل با پلاستیک از انواع روش های ساده برای ساخت گل های زیبا و رنگی در منزل است و شما می توانید با کمک پلاستیک های رنگی و صرف هزینه کم گل های تزیینی زیبایی را در منزل بسازید.

گل های تزیینی را می توانید با وسایل ارزان و ساده ای در منزل بسازید. گلسازی با فوم و گلسازی با پارچه و گلسازی با تور و یا پلاستیکهای رنگی از انواع روش های ارزان برای ساخت گل های رنگی و تزیینی هستند و شما می توانید با کمک انواع این وسایل گل های مختلفی را در منزل بسازید.

مدل گل پلاستیکی سبز

آموزش گلسازی با پلاستیک

برای ساخت گل با پلاستیک ابتدا باید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید سپس با چند مرحله ساده می توانید گل های تزیینی زیبایی را در منزل بسازید.

مدل گل پلاستیکی

وسایل لازم برای ساخت گل با پلاستیک

  • پلاستیک های رنگی
  • سیم گل سازی
  • نخ قرقره

نحوه ساخت گل با پلاستیک

روش ساخت گل با پلاستیک

برای ساخت گل پلاستیکی ابتدا پلاستیک های رنگی را به صورت مربع های ۱۰*۱۰ برش بزنید سپس با کمک سیم گل سازی قالب گلبرگ ها را تهیه کنید. برای ساخت قالب گلبرگ ها بهتر است از بدنه استوانه ای یک شیشه استفاده کنید سپس سیم گل سازی را دور شیشه ببندید و قسمت پایینی سیم را به دور یکدیگر بپیچید تا دو سر سیم گل سازی به یکدیگر متصل شود. در این مرحله باید سیم را از دور بدنه شیشه آزاد نمایید. برای ساخت گل رز پلاستیکی باید گلبرگ ها را در سه اندازه مختلف کوچک سه عدد و متوسط چهار عدد و بزرگ پنج عدد درست کنید. در مرحله بعدی ساخت گل با پلاستیک باید قالب گلبرگ ها را روکش کنید برای این کار باید گلبرگ های سیمی را وسط پلاستیک های برش زده شده قرار دهید و از دو طرف پلاستیک را روی حلقه سیم گل سازی برگردانید سپس پایین سیم را با کمک نخ قرقره محکم ببندید توجه داشته باشید که همه گلبرگ ها را باید به همین روش روکشی کنید.

ساخت گل رز با پلاستیک
در مرحله آخر ساخت گل با پلاستیک باید گلبرگ ها را مونتاژ کنید. برای ساخت وسط گل باید یکی از گلبرگ ها را در مرکز قرار دهید سپس گلبرگ های کوچک تر را دور گلبرگ مرکزی قرار دهید و تا پایان به صورت ردیفی گلبرگ ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و هر کدام از گلبرگ ها را با کمک نخ نازک و نامرئی به صورت محکم ببندید.

آموزش ساخت گل با پلاستیک های رنگی

توجه داشته باشید برای اینکه ظاهر گل ها طبیعی به نظر برسد می توانید با کمک دم باریک لبه گلبرگ ها را به سمت داخل خم کنید در این مرحله گل های پلاستیکی آماده هستند و شما می توانید برای تزیین آن ها از روبان استفاده نمایید.

گلسازی با پلاستیک

مدل گل پلاستیکی زیبا مدل گل پلاستیکی زیبا مدل گل پلاستیکی زیبا

در این آموزش گلسازی با پلاستیک را مشاهده کردید شما می توانید با یادگیری این روش گل های پلاستیکی و تزیینی خاص و زیبایی را در منزل بسازید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده آموزش انواع روش های گلسازی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.