دسته ها
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

طراحی ناخن فانتزی جدید و شیک دخترانه

  • ندا خوشرو
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

اغلب دختران جوان تمایل دارند برای طراحی ناخن از طرح های زیبا و متفاوت استفاده کنند, در ادامه این مطلب ایده هایی برای طراحی ناخن فانتزی دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دیزاین ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

برای دیزاین ناخن ها باید خلاقیت و مهارت کافی داشته باشید تا بتوانید طرح های فانتزی و متفاوتی را روی ناخن هایتان ایجاد کنید. دیزاین ناخن فانتزی یکی از مدل های جذاب برای دیزاین ناخن ها است که اگر شما می خواهید ناخن هایتان طرح شیک و جذابی داشته باشد بهتر است از این مدل برای دیزاین ناخن استفاده کنید.

طراحی ناخن عروسکی و دیزاین ناخن فانتزی از انواع مدل های پرطرفدار و جذاب ناخن برای دختران جوان هستند که اغلب دختران تمایل دارند به کمک این طرح های شیک و باکلاس روی ناخن هایشان طرح های متفاوتی را ایجاد کنند.

مدل ناخن شیک و جذاب

طراحی ناخن فانتزی دخترانه شیک

اگر شما تمایل دارید که ناخن هایتان همیشه دیزاین داشته باشد بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان خودتان در منزل با تمرین و تکرار زیاد مهارت کافی را در زمینه دیزاین ناخن ها بدست آورید. در ادامه تصاویری از انواع دیزاین ناخن فانتزی و شیک دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این دیزاین های متفاوت نهایت لذت را ببرید.

طراحی زیبا و جذاب ناخن

دیزاین ناخن دخترانه برای عید

اگر شما تمایل دارید تا در عید نوروز ناخن ها با دیزاین شیک و متفاوتی داشته باشید می توانید از انواع طرح های فانتزی و متفاوت برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنید. طرح های فانتزی نظیر گل و پروانه و … از انواع طرح های خلاقانه ای هستند که شما می توانید از آن ها برای مدل ناخن دخترانه استفاده کنید.
توجه داشته باشید که برای دیزاین ناخن ها با طرح های فانتزی باید از لاک ها با رنگ های مکمل یکدیگر استفاده کنید تا ناخن هایتان طرح شیک و متفاوتی پیدا کنند.

طراحی ناخن جدید طراحی ناخن جذاب طراحی ناخن دخترانه فانتزی و زیبا طراحی ناخن شیک و جذاب دخترانه طراحی ناخن دخترانه فانتزی طراحی ناخن عروسکی دخترانه طراحی ناخن فانتزی طراحی ناخن فانتزی برای عید طراحی ناخن زیبا و فانتزی مدل ناخن شیک فانتزی طراحی ناخن دخترانه با جدیدترین طرح ها طراحی زیبا و متفاوت ناخن دخترانه طراحی ناخن طراحی ناخن شیک و با کلاس دیزاین ناخن با طرح های فانتزی و باکلاس طراحی ناخن

دیزاین ناخن فانتزی با نگین های رنگی

برای اینکه طراحی کردن ناخن ها حرفه ای و جذاب تر به نظر برسد بهتر است برای دیزاین ناخن ها از نگین های رنگی استفاده کنید. طراحی ناخن با نگین یکی از انواع طرح های شیک و جذاب دیزاین ناخن است و اگر شما تمایل دارید که از انواع نگین های رنگی برای طراحی کردن ناخن های خود استفاده کنید بهتر است نگین هایی را انتخاب نمایید که رنگ آن ها با رنگ لاک های به کار برده شده در ناخن ها همخوانی بیشتری دارد.

  طراحی ناخن فانتزی و متفاوت   طراحی ناخن زیبا طراحی ناخن برای عید طراحی ناخن دخترانه برای ولنتایندیزاین ناخن فانتزی طراحی ناخن فانتزی دخترانه طراحی ناخن فانتزی با طرح جدید برای عید

طراحی ناخن فانتزی عروسکی

برخی از خانوم ها علاقه زیادی به شخصیت های کارتونی و عروسک ها دارند، از این رو تمایل دارند در طرح روی ناخن خود نیز از این طرحهای باحال و زیبا استفاده کنند، گستردگی طرح های فانتزی برای کاشت ناخن یا استفاده از لاک ناخن بسیار زیاد است و هر خانمی متناسب با سلیقه اش می تواند از میان طرح های موجود بهترین و زیباترین آن را انتخاب نماید، در ادامه این بخش مدلهایی از جدیدترین طراحی ناخن عروسکی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از تماشای آنها لذت ببرید و بهترین مدل را برای طرح روی ناخن خود استفاده کنید.

تزیین ناخن فانتزی و زیبا

مدلهای جدید طراحی ناخن که امروزه وجود دارد برای هر سن و سلیقه ای وجود داشته و به قدری زیبا، متنوع و پر طرفدار می باشد که حتی توجه کودکان را نیز به خود جلب کرده است به خصوص طرح های فانتزی که مورد علاقه آنها بوده و نیز مناسب سن و سال شان می باشد؛ انواع کاشت و طراحی ناخن در طرح های شاد و بامزه شخصیت های کارتونی نظیر مینیون، باب اسفنجی، یونیکورن، میکی موس و … ایده های جذابی برای طراحی ناخن های دختران به خصوص دختربچه ها می باشد، در اینجا می توانید نمونه هایی از این مدل طراحی ناخن دخترانه شیک و دوست داشتنی را ببینید و ایده بگیرید.

مدلهایی از تزیین ناخن فانتزی

تزیین ناخن فانتزی خلاقانه

تصاویری از تزیین ناخن فانتزی

تزیین ناخن فانتزی و جذاب

تزیین ناخن با طرح فانتزی

طراحی ناخن فانتزی جذاب

تزیین ناخن فانتزی برای کودکان

تزیین جذاب ناخن فانتزی

طراحی ناخن فانتزی جدید

تزیین زیبای ناخن فانتزی

تزیین جدید ناخن فانتزی

تزیین ناخن فانتزی

طراحی ناخن عروسکی زیبا

طراحی ناخن فانتزی زیبا

در این مطلب انواع ایده های خلاقانه و جدید برای طراحی ناخن شیک دخترانه را مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این ایده ها بتوانید طرح های جذاب و متفاوتی را روی ناخن ها ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع طرح های شیک و زیبا ناخن به بخش طراحی ناخن مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.