دسته ها
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

علت ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۷ تیر ۱۴۰۳
  • ۰

یکی از معضلات مهم در اینستاگرام ریزش فالوورهای فیک بوده که موجب شده تا تعامل های پیج شما کم شده و در نتیجه بازدهی پیج نیز کاهش پیدا می کنید.

اینستاگرام یکی از فضاهای کسب و کار بوده که با وجود فالوورها می‌ توان از آن استفاده‌ های زیادی داشت. در این فضا ریزش فالوور اینستاگرام یکی از مهم ترین معضلاتی بوده که مخاطبان با آن درگیر هستند. در این بخش این موضوع را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

علت ریزش فالوو اینستاگرام

علت ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

اخیراً یکی از مهم ترین مشکلاتی که افراد مشهور در فضای مجازی با آن روبرو هستند، کاهش فالوور است. یکی از مهم ترین این معضلات کاهش نرخ تعاملات بوده در صورتی که تعاملات پیج کاهش پیدا کند، موجب شده تا اینستاگرام شما با کاهش فالوور روبرو شود.

افت کیفیت محتوای شما نیز موجب شده تا با این معضل مواجه شوید. شما باید تمامی عواملی که موجب بروز این مشکل شدن را بشناسید و با این مشکل مواجه شوید.

شادوبن شدن پیج:

اگر هر روز فعالیت می‌ کنیم و دنبال کننده‌ های جدیدی به شما اضافه نمی‌ شود، مشکل شادوبن شدن دارید. این اتفاق موجب شده تا هشتگ‌ هایی که در زیر پست شما وجود دارد، به خوبی در فضای مجازی منتشر نشده و مانع از بازدید پیج شما خواهد شد.

ریزش فالوو اینستاگرام به چه دلیلی است

استفاده از ربات‌های جذب فالوور:

استفاده از این ربات‌ ها نیز موجب شده تا فالوورهای شما فالوورهای به اصطلاح فیک باشد و بازدید کننده نخواهید داشت. به مرور زمان این کار بازی پیج شما را پایین آورده و در نتیجه همان فالوور های اصلی شما نیز کم می‌ شود. پس نباید از این نوع فالوورها استفاده کنید.

  •  آرون گروپس

نداشتن برنامه تولید محتوا:

یکی دیگر از عواملی که در این زمینه موجب بروز مشکل شده است، نداشتن تولید محتوای به روز و جذاب است. در صورتی که محتوای شما به روز نباشد، قطعاً مخاطبان کمتری جذب می‌ کنید.

استفاده از هشتگ‌ های تکراری:

در صورتی که هشتگ‌ های فضای مجازی شما تکراری باشد، کاهش بازدهی داشته و کمتر در الگوریتم اینستاگرام قرار می‌ گیرید. هر چقدر هشتگ‌ های جدید جذاب به روز و متناسب با نیاز مخاطبان استفاده کنید، به طور قطع بازدید از پیج شما نیز بیشتر می‌ شود.

بررسی ریزش فالوو اینستاگرام

تعامل نداشتن:

در صورتی که پیج شما بدون تعامل باشد، قطعاً ضربه‌ ای به پیج شما وارد می‌ شود. این تعامل باید با پیج‌ های حیطه کاری شما باشد تا در الگوریتم‌ ها و پیج‌ های بازدید کنندگان آن ها نیز قرار بگیرید. همچنین تعامل نداشتن با فالوورهای پیج خودتان نیز می‌ توانید یکی دیگر از این معضلات باشد. شما باید مدام پست‌ های همکاران را لایک کرده کامنت بگذارید و هشتگ‌ های آن ها را تکرار کنید. در این صورت بیشتر در اینستاگرام نشر داده می‌ شوید.

آپدیت و باگ‌ های اینستاگرام:

با توجه به اینکه اینستاگرام مدام به روز می‌  شود وجود برخی از باگ ها و به روز رسانی‌ ها در این فضا موجب شده تا شما کمی از این فضا عقب بمانید. پس باید نسبت به این باگ ها و به روز رسانی‌ ها لازم را انجام دهد.

راهکارهای لازمی که می‌ توانید در این زمینه برای ارتقای پیج خود انجام دهید، این است که باید محتوای خود را دقیق به روز و متناسب با نیاز مخاطبان خود به روز رسانی کنید. شما باید هشتگ‌ های جدید استفاده کرده و می‌ توانید از روش‌ های مختلفی برای برقراری تعاملات استفاده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *