دسته ها
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

تزینن کیک با گیلاس با دیزاین های زیبا

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
  • ۰

شما علاقه مندان به دیزاین های ویژه و خانگی می توانید در این بخش با تزیین کیک با گیلاس و نمونه های جذاب آن آشنا شوید. این ایده ها کاربردی هستند.

اگر اهل سفره آرایی با دیزاین های متنوع و خلاق هستید، می‌ توانید در این بخش با تزیین کیک با گیلاس که یک ایده جذاب سفره آرایی و دیزاین است آشنا شوید.

نمونه تزیین کیک با گیلاس

ایده‌ های تزیین کیک با گیلاس:

با توجه به اینکه فصل میوه‌ های متنوع را در پیش داریم، شما می‌ توانید کیک‌ های خانگی خود را با استفاده از میوه‌ های تابستان و رنگارنگ دیزاین کنید. این دیزاین کاملاً به صرفه و در عین حال ساده و شیک است.

تزیین کیک با گیلاس

برای اینکه یک دیزاین فوق العاده داشته باشید، می‌ توانید زیر ساخت کیک خود را خامه کشی کرده و بعد روی آن را با میوه‌ های دلخواه به ویژه گیلاس تزیین نمایید. تزیین کیک خانگی ۱۴۰۳ نیز مورد توجه است.

مدل های تزیین کیک با گیلاس

ایده دیزاین کیک با گیلاس

  •  آرون گروپس

تزیین کیک با گیلاس مدل جدید

دیزاین کیک با گیلاس و شکلات

دیزاین کاپ کیک با گیلاس:

شما می‌ توانید کاپ کیک‌ های کوچک و مجلسی را نیز با استفاده از گیلاس دیزاین کنید. شما می‌ توانید یک تم ویژه برای جشن تولد خود نیز با استفاده از این میوه داشته باشید. شما می‌ توانید این دیزاین‌ ها را برای کیک‌ های بزرگ و کاپ کیک‌ های کوچک نیز داشته باشید. این ایده جذاب و متنوع را در هیچ جا مشاهده نکردید.

دیزاین خاص کیک با گیلاس

ترکیب خامه شکلاتی یا کیک شکلاتی با گیلاس نیز یک ترکیب خلاقانه و جذاب دیگر بوده که به شما پیشنهاد می‌ کنیم. برای این دیزاین باید ابتدا کیک اسفنجی خود را با استفاده از شکلات بن ماری شده پوشانده و دور تا دور آن را گیلاس‌ های با دم قرار دهید. شما می‌ توانید از خامه شکلاتی برای دیزاین نیز استفاده کنید.

دیزاین ویژه کیک با گیلاس

دیزاین متنوع کیک با گیلاس

دیزاین کیک با میوه فصل:

شما عزیزان با استفاده از سلیقه و دیزاین‌ های مخصوص خود نیز می‌ توانید تغییراتی در این تزیینات داشته و دیزاین مخصوص خود را انجام دهید. برای داشتن یک دیزاین جذاب‌ تر می‌ توانید از شکلات رنده شده نیز برای روی سطح کیک استفاده کنید که پیشنهاد جذابی خواهد بود. تزیین کیک با توت فرنگی نیز در لینک قرار دارد.

دیزاین کیک با طرح گیلاس

خامه صورتی و ترکیب گیلاس نیز یک ایده جذاب دیگر بوده که به شما پیشنهاد می‌ کنیم. شما می‌ توانید سطح اولیه کیک خود را با خامه سفید پوشانده و روی آن را با شکلات صورتی بن ماری شده تزیین کنید. برای سطح کیک نیز از گیلاس استفاده نمایید.

دیزاین مخصوص کیک با گیلاس

دیزاین های کیک با گیلاس

دیزاین چیز کیک با گیلاس

دیزاین های کیک با گیلاس

دیزاین متفاوت کیک با گیلاس

دیزاین کیک خانگی با گیلاس

شما عزیزان با الگوبرداری از ایده‌ های جذاب این بخش می‌ توانید دیزاین‌ های دلخواه خود را داشته باشید. تزیین کیک با گیلاس ایده جذاب ساده و ارزان بوده که می‌ توانید در این فصل از آن الگوبرداری داشته باشید.

دیزاین کیک تولد با گیلاس

در صورتی که فصل گیلاس نباشد، شما می‌ توانید از میوه های دیگر برای دیزاین خود الگوبرداری کرده برای این دیزاین ابتدا سطح کیک را با خامه سفید پوشانده و با کاردک به خوبی آن را صاف کنید. حالا مقداری از خامه را رنگ قرمز خوراکی افزوده و روی سطح کیک مثل گیلاس و به صورت دایره‌ای قرار دهید. قسمت دیگر خامه را رنگ سبز خوراکی افزوده و به عنوان ساقه‌ ها قرار دهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *