دسته ها
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

تزیین زرشک پلو با مرغ برای سفره های ایرانی

  • ندا خوشرو
  • ۱۰ دی ۱۳۹۵
  • ۰

در این مطلب انواع ایده های خلاقانه و متفاوت برای تزیین زرشک پلو با مرغ را مشاهده خواهید کرد شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها زرشک پلو را به بهترین شکل در منزل برای مهمانی ها و مجالس مختلف تزیین کنید.

زرشک پلو و باقالی پلو از انواع غذاهای لذیذ ایرانی هستند. روش های زیادی برای تزیین زرشک پلو با مرغ و تزیین باقالی پلو وجود دارد که شما می توانید با الگوبرداری از این روش ها زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو را به زیبایی تزیین کنید.

زرشک پلو با مرغ غذایی لذیذ و خوش طعم است که کمتر کسی پیدا می شود که از طعم و مزه این غذای ایرانی خوشش نیاید. زرشک پلو با مرغ را می توانید با روش های مختلفی بپزید و بهتر است این غذای خوشمزه را بعد از پخت به کمک انواع روش های خلاقانه و جالب به زیبایی تزیین کنید.

تزیین خلاقانه زرشک پلو با مرغ

ایده هایی برای تزیین زرشک پلو با مرغ مجلسی

برای تزیین زرشک پلو مجلسی با مرغ بعد از پختن برنج و مرغ  می توانید برنج را با کمک زرشک و زعفران به زیبایی تزیین کنید و سپس مرغ را در کنار زرشک پلو قرار دهید. در ادامه ایده هایی برای تزیین زرشک پلو با مرغ را در اختیار شما کدبانوهای عزیز و گرامی قرار می دهیم.

تزیین زیبا و جدید زرشک پلو

اغلب کدبانوهای ایرانی تمایل دارند که بعد از پخت زرشک پلو با مرغ این غذای مجلسی و خوشمزه را به زیبایی تزیین کنند. شما می توانید زرشک پلو با مرغ را به شکل گل و یا به صورت ساده تزیین کنید؛ همچنین می توانید برای تزیین پلو زرشک و زعفران را به صورت ردیفی روی پلو بریزید که این روش هم جلوه خاص و متفاوتی را به زرشک پلو با مرغ می دهد.

تزیین ساده زرشک پلو تزیین زیبا زرشک پلو تزیین زرشک پلو با مرغ ساده تزیین زرشک پلو به شکل گل تزیین جدید زرشک پلو تزیین ساده و جذاب زرشک پلو با مرغ تزیین ساده زرشک پلو خوشمزه با مرغ تزیین زیبا و شیک زرشک پلو تزیین متفاوت زرشک پلو تزیین ساده و مجلسی زرشک پلو تزیین زیبا و متفاوت زرشک پلو با مرغ تزیین زرشک پلو با مرغ با کمک روش های خلاقانه و جدید

برای تزیین زرشک پلو و مرغ می توانید از روش تزیین برنج به صورت قالبی استفاده کنید. در این روش می توانید پلو را در قالب مورد نظر خود بریزید و سپس مرغ را به شکل های مختلفی در کنار زرشک پلو قرار دهید. زرشک پلو قالبی برای پذیرایی از مهمان ها در مجالس مختلف می تواند ایده مناسبی باشد و علاوه بر این با تزیین قالبی زرشک پلو می توانید به سفره خود جلوه خاصی دهید.

تزیین قالبی زرک پلو با مرغ تزیین زرشک پلو با مرغ به صورت قالبی   تزیین زرشک پلو قالبی تزیین زرشک پلو به صورت قالبی با مرغ تزیین زرشک پلو برای مجالس    تزیین زرشک پلو با سیب زمینی و مرغ

در این مطلب انواع ایده های خلاقانه و متفاوت برای تزیین زرشک پلو با مرغ در منزل را مشاهده کردید که امیدواریم این تزیینات مورد توجه شما کدبانوهای عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها زرشک پلو را به زیبایی و به صورت خلاقانه تزیین کنید. برای مشاهده انواع ایده ها برای  تزیین برنج و تزیین غذا کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.