دسته ها
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

بازدید از روستای سنج و گردش یک روزه در این منطقه

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
  • ۰

روستای سنج یک ناحیه خوش آب و هوا در حوالی کردان بوده که شما از زیبایی آن دیدن می کنید. روستایی با آبشار و رودخانه های مختلف که بسیار زیبا هستند.

کردان دارای مناطق بکر و دست نخورده ای بوده که شما در این بخش می توانید با یکی از دیدنی های آن آشنا شوید. روستای سنج دارای طبیعت زیبایی بوده و در طی مسیر جاده آن شاهد زیبایی های بیشتری هستید.

دهکده سنج

جذابیت روستای سنج:

یکی از مهم ترین مزیت های سفر به این روستای دیدنی را می توان طبیعت بکر و آب و هوای مناسب دانست. بافت سنتی این روستا نیز دارای زیبایی های زیادی است. تجربه زندگی در میان مردمان این روستا نیز می تواند، تجربه ای خاص باشد. این روستا از دیدنی های اطراف تهران است.

طبیعت سنج

آبشار سنج:

با سفر به این روستا نه تنها شاهد زیبایی طبیعت سرسبزی هستید، بلکه می توانید از نمای زیبای خانه های روستایی هم دیدن کنید. از مهم ترین دیدنی های بکر این روستا می توان به آبشار آن اشاره کرد که بازدیدکنندگان زیادی دارد. بعد از اینکه وارد روستا شدید، می توانید خودروی خود را در کنار رودخانه قرار دهید و بقیه مسیر را هم می توانید، پیاده روی کنید.

جاذبه های سنج

در طی مسیر باغ های شخصی را مشاهده خواهید کرد که دارای زیبایی بیشتری هستند. پیاده روی در طی این مسیر برای شما بسیار جالب می باشد. این آبشار زیبا ارتفاع  ۱۵ متر داشته و از میان کوه ها و صخره های این ناحیه سرازیر می شود. شما می توانید در مسیر این روستا از  دیدنی های ساوجبلاغ هم بازدید کنید.

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

روستای سنج

باغ های سنج:

بازدید از باغ های سنج نیز جذابیت های زیادی دارند. این باغ ها شخصی بوده و شما می توانید در زیر سایه درختان آن نیز چند ساعتی را تحمل کنید. کمی دورتر از این باغ ها هم می توانید با نمایی از خانه های روستایی و بافت قدیمی آن ها رو به رو شوید. شما می توانید، لحظات بسیار زیبایی را در این نواحی سپری کنید و از زیبایی این خانه ها و چشم اندازهای آن بیشتر لذت ببرید.

تفریحات این روستا نیز برای علاقه مندان متنوع خواهد بود. مردم این روستا فرهنگ و آداب خاص خود را دارند و سبک زندگی ویژه آن ها نیز می تواد، توجه شما را جلب کند. ساختمان های این روستا نیز مکان خوبی برای بازدید هستند. شما در مسیر رودخانه ای این روستا هم می توانید از جاذبه های مختلفی بازدید کنید.

سنج را بشناسید

این روستا امروزه از دیدنی های کردان بوده که شما علاقه مندان می توانید از آن بازدید کنید. در لینک نیز راهنمای بازدید روستای کردان را مشاهده می کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *