دسته ها
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

پل بغاز استانبول و جاذبه های گردشگری این پل محبوب

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
  • ۰

اگر راهی سفر به استانبول و تنگه بسفر هستید، می توانید ر این بخش با دیدنی های پل بغاز آشنا شوید. این پل در شب دیدنی تر شده و نمایی از تنگه بسفر خواهد بود.

این پل که یکی از جاذبه های دیدنی استانبول بوده که شما با جذابیت های آن آشنا می شوید. برای بازدید از این پل باید به تنگه بسفر سفر کنید. در این بخش نیز دیدنی های پل بغاز را بیشتر می شناسید.

پل بغاز

آشنایی با پل بغاز:

اگر راهی سفر به استانبول هستید، می توانید در این بخش با دیدنی های این پل شگفت انگیز آشنا شوید. شاید ابتدا در پیدا کردن این پل با مشکل رو به رو شوید. زیرا این پل را با عنوان ۳ اسم می شناسند. این پل که به عنوان مروارید بسفر شناخته می شود، دارای جذابیت های منحصر به فردی است. شما می توانید در این تنگه با دیدنی های تنگه بسفر آشنا شوید.

پل های بغاز

ویژگی های پل:

این پل از مجموعه پل های معلق دنیا بوده که شما با جذابیت های آن آشنا می شوید. این پل فولادی بوده و ۱۵۶۰ متر عرض آن است. ارتفاع این پل نیز ۱۶۵ متر می باشد. طراحی این پل نیز جذابیت های بسیار زیادی دارد. تاریخ ساخت این بنا نیز به سال ۱۹۷۰ باز می گردد. روزانه از روی این پل نیز ۲۰۰ هزار ماشین دیده می شود.

ارتفاعات بغاز

این پل امروزه از دیدنی های استانبول در شب بوده که شما با نمایی دیدنی از آن آشنا می شوید. پیاده روی بر روی این پل نیز دارای جذابیت های زیادی است. سالانه مسابقات زیادی نیز در این نواحی برگزار می شوند. این پل در واقع پلی است که انسان را عاشق خواهد کرد.

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

تردد در بغاز

جاذبه های بغاز:

شما با قدم زدن بر روی این پل مرتفع شاهد زیبایی و جاذبه های بسیار زیادی هستید. شما علاوه بر قدم زدن می توانید، عکس های جذابی را ثبت کنید که حتما برای شما خاطره انگیز می شود. شما در صفحات مجازی می توانید، نمونه های مختلفی از عکس های این پل را مشاهده کنید.

بازدید از تنگه بسفر که در این نزدیکی بوده نیز از دیگر جذابیت های این ناحیه برای علاقه مندان می باشد. این پل و تنگه اطراف آن امروزه یکی از دیدنی های استانبول هستند. در لینک به معرفی دیدنی های استانبول پرداخته ایم که با آن آشنا می شوید.

مسیر بغاز

در فصل های مختلفی از سال این پل و نواحی اطراف آن نیز دارای جذابیت های زیادی هستند. شما در بهار شاهد زیبایی های بیشتری در این ناحیه هستید.

همانطور که می دانید، استانبول یکی از زیباترین شهرهای توریستی بوده که شما علاقه مندان با زیبایی های بیشتری از آن آشنا می شوید. شما می توانیدر در سفر به استانبول با دیدنی های بیشتری نیز ر به رو شوید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *