دسته ها
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

تعبیر خواب مس از دیدگاه چندین معبر مشهور

 • سمیه نیک فرجام
 • ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
 • ۰

تعبیر خواب مس از دیدگاه معبران مختلفی، متفاوت است. به طور کلی دیدن مس در خواب خوب است و نشان دهنده مال و ثروت می باشد. نحوه به دست آوردن مس در خواب نشان دهنده موفقیت ها یا مشکلات است.

تعبیر خواب یا همان تعبیر رویاهای صادقه از نظر معبران مختلف مورد بررسی قرار می گیرد. همانطور که می دانید، خواب ها دارای نشانه هایی هستند که شما می توانید آن ها را بررسی کنید. در این بخش نیز به بررسی و تعبیر خواب مس می پردازیم.

تعبیر خواب مس

تعبیر خواب مس چیست؟

دیدن رویاهای صادقه می تواند خبر از دنیای دیگری به شما بدهد. برای تعبیر یک خواب باید شرایط از جهت های مختلفی بررسی شود. مثلا در این نوع خواب شما باید توجه کنید که مس صاف بوده یا نه که این امر می تواند، تعبیرهای مختلفی داشته باشد.

تعبیر ساختن ظرف مس در خواب

شما ممکن است، مس را به شکل های مختلفی در خواب ببینید. معبران بر اساس نوع و شکل این خواب رویای شما را تعبیر خواهند کرد. ابراهیم کرمانی درباره این خواب می گوید، اگر در خواب ببینید که در حال صاف کردن مس هستید، مشکلی به دست شما باز می شود. حضرت دانیال نیز از دیدن مس در خواب می گوید، مس در خواب نشانه عمر طولانی است.

منوچهر تهرانی که یکی دیگر از معبران برجسته بوده و رویاهای صادقه شما را تعبیر می کند، می گوید، داشتن ظرف از این جنس در خواب نشانه به دست آوردن مال است. اگر به دنبال تعبیر این خواب از دیدگاه دیگر معبران و پیامبران هستید، می توانید در ادامه با این تعبیرها بیشتر آشنا شوید.

مهم ترین معانی مس در خواب

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

یوسف نبی:

یوسف نبی که یکی از برجسته ترین معبران و به عنوانی اولین معبر است، درباره بازخوانی این خواب می گوید، دیدن مس، آهن و روی در خواب نشان دهنده تعلق فرد به دنیا و منفعت های دنیوی می باشد. در واقع این خواب به تعلق شما به چیزی در دنیا اشاره دارد.

آنلی بیتون:

انلی بیتون نیز یکی از افرادی است که تعبیر خواب های درست و واضحی را برای شما ارائه می دهد. او درباه تعبیر خواب مس می گوید، دیدن مس در خواب فرد نشان دهنده علامت فشار از طرف مقامات بالایی یا بزرگان می باشد.

معانی مس در خواب

ابراهیم کرمانی:

ابراهیم کرمانی از معبران برجسته ایرانی است که اغلب افراد به تعبیر خواب های او روی می آورند. به روایت او دیدن مس یا آفتابه مسی در خواب نشان دهنده خادم خانه است و به نوعی به خادم خانه دلالت دارد. هر چه که به این مانند باشد، مثل چراغ و … نشان دهنده کدخدایی خانه خواهد بود.

اگر در خواب ببینید که در حال گداختن مس بود یا آن را صاف می کرد، یعنی با دستان او مشکلی حل خواهد شد. در برخی از روایت ها نیز ذکر شده که دیدن گداختن مس حاکی از نان حلال و مال حلال است. شما با توجه به شرایطی که در خواب داشته اید، می توانید تعبیر خاصی از آن دریافت نمایید.

تعبیر درست کردن مس در خواب

حضرت دانیال نبی:

شما می توانید تعبیر این خواب را از دیدگاه حضرت دانیال نیز بررسی کنید. حضرت دانیال می گوید، اگر در خواب ببینی که پای تو مسی شده است، یعنی عمری طولانی خواهی داشت. همچنین این خواب نشان دهنده به دست آوردن مال حلال از سوی فرد می باشد. در این خواب می توان گفت که علاوه بر عمر طولانی، مال و اموال تو باقی و پایدار هستند.

بررسی خواب مس در کتاب سرزمین رویاها:

بررسی تعابیر خواب ها در کتاب سرزمین رویاها کار بسیار جذابی است. شما می توانید در این کتاب با تعبیر انواع خواب ها و تعبیر خواب مس آشنا شوید و اطلاعات بیشتری در زمینه جزئیات خواب های خود کسب کنید.

تعبیر انواع مس در خواب

 • خواب مس: این خواب نشان دهنده این است که باید مراقب شرکای کاری خودتان باشید.
 • مس می خرید: شما موفقیت های بیشتری را کسب خواهید کرد.
 • داشتن یک شی مسی: این خواب نشان دهنده این است که یک دوست به شما عذاب می دهد.
 • مس می فروشید:  در واقع فریب خواهید خورد.
 • با مس کار می کنید: ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو شوید.
 • اگر در خواب ببینید که مس دارید و مس متعلق به شما است، صاحب مال و اموال زیادی خواهید شد.

منوچهر مطیعی تهرانی:

در این بخش به بررسی تعبیر خواب مس از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی می پردازیم. اگر در خواب ببینید که مسی سرخ دارید، به نظر خوب می آید. این خواب به عنوان شکوه مال و ثروت و منال تعبیر می شود. اگر در خواب خود دیدید که مس زرد رنگ است، نشان دهنده بیماری و رنج می باشد. این خواب نشان می هد که شما ممکن است، دچار گرفتاری هایی شوید.

معنی مس قرمز در خواب

اگر در خواب ببینید که مس را با استفاده از چکش می زنید و به آن شکل می دهید، در واقع دارید مشکلی را حل می کنید. ولی اگر با وجود سختی های فراوان و تلاش برای شکل دادن مس، تغییری ایجاد نشد و شکل نگرفت، مشکلاتی لاعلاج پیدا می کنید.

اگر در خواب دیدید که ظرفی مسی دارید و رنگ آن به سرخ تمایل دارد، مالی برای شما کسب می شود. این مال زیاد است. اگر در خواب ببینید که ظرفی شما زرد و بی رنگ می باشد، دچار بیماری و رنج خواهید شد.

شما با تعابیر معبران مشهور می توانید تعبیر خواب نقره و تعبیر خواب طلا را نیز بدانید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *