دسته ها
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

تعبیر خواب تخته سیاه و وایت برد

 • فاطمه میرزایی
 • ۳ بهمن ۱۴۰۱
 • ۰

دیدن تخته در خواب به نشانه سخن چینی و نفاق می باشد، البته این رویا می تواند به رذیلت و بداخلاقی نیز دلالت داشته باشد، در این مطلب قصد داریم به معرفی تعبیر خواب تخته سیاه بپردازیم.

معمولا همه ما با شنیدن نام تخته سیاه، ناخودآگاه به یاد دوران کودکی و اوقات خوش مدرسه می افتیم، البته تخته سیاه می تواند شامل موارد دیگری از مصنوعات چوبی همچون تخته سه لا و غیره باشد، حال در صورتی که به دنبال تأویل و معانی رویاهایی همچون تخته سیاه یا تخته وایت برد هستید، می توانید این مقاله در مورد تعبیر خواب تخته سیاه را مطالعه نمایید.

تعبیر رویای تخته سیاه

افراد در طول عمر خود اغلب خواب های زیادی می بینند که بسیاری از آن ها از افکار، احساسات و کار های روزمره ای که در طول روز انجام می دهند، سرچشمه می گیرند، تنها تعدادی از خواب ها هستند که صادقانه بوده و نیاز به تعبیر دارند، در مطالب قبلی آرگا با انواع تعبیر خواب امتحان، تعبیر خواب مداد، تعبیر خواب کتاب و … آشنا شده اید، اکنون پیشنهاد می کنیم در ادامه این مقاله از تعابیر خواب تا پایان ما را همراهی کنید.

تعبیر خواب تخته سیاه به روایت معبران مختلف

اگر کسی در خواب خود، تخته سیاه ببیند، می تواند به این معنی باشد که باید امنیت مالی اش را بدست گیرد و در صورتی که اهمیتی برای پول قائل نشده باشد، دیدن این خواب می تواند به توقف چنین رفتاری کمک کند تا از نظر مالی برای هر رویدادی در آینده آماده باشد، در صورتی که احساس می کنید، اخیراً پولی را از دست داده اید باید سبک زندگی تان را تغییر دهید، این خواب می تواند با دروان کودکی شما مرتبط باشد و نشان دهنده آن است که باید از زندگی تان لذت ببرید، در این مطلب به معرفی تاویل رویای تخته سیاه می پردازیم.

معانی خواب تخته سیاه

تعبیر خالد بن علی بن محد العنبری

این معبر، دیدن تخته در عالم خواب را به نشانه سخن چینی و نفاق می داند به عقیده وی اگر کسی در خواب ببیند که تخته ای را آتش می زند، یعنی تلاش می کند که به وسیله شخصی دیگر خود را به نزد حاکم برساند، ضمن اینکه دیدن تخته در خواب به رذیلت و بد اخلاقی تعبیر شده است.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

تعبیر تخته سه لا از کارل یونگ

از دیدگاه این معبر غربی، دیدن تخته سه لا در خواب به نشانه خلاقیت و انعطاف پذیری در طرز فکر بیننده رویا می باشد، همچنین دیدن این رویا می تواند نمادی از گرمی باشد.

تعبیر لوح از دیدگاه امام صادق (ع)

امروزه به جای لوح از تخته های وایت برد و … به منظور نوشتن مطلب برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد، در زیر تعابیر لوح از دیدگاه امام صادق (ع) را می خوانید :

تفسیر خواب تخته سیاه

 • فراوانی مال و اموال
 • پسر
 • حکمت
 • علم
 • فرمانروایی و حکومت
 • هدایت

تعبیر خواب از دیدگاه آنلی بیتون

اگر کسی در خواب ببیند که با گچ سفید بر روی تخته سیاه می نویسد، دلالت بر آن دارد که به زودی خبر هایی بد از فردی که با بیماری گریبانگیر است به شما می رسد، همچنین دیدن این رویا می تواند به نشانه آن باشد که تجارت وی دچار آشفتگی و نوسان می شود.

تعبیر خواب لیلا برایت

اگر کسی در خواب ببیند که مشغول پاک کردن تخته سیاه است، تعبیر این رویا به معنای آن است که باید با دقت بیشتری در کارهایتان عمل کنید.

انواع تعبیر خواب تخته سیاه

تعبیر کارل یونگ

دیدن خواب تخته گچی در کلاس درس می تواند به نشانه مشکلاتی باشد که در مدرسه تجربه کرده اید، ممکن است احساس کنید که در معرض آزمون قرار دارید و لازم است به چیزی که روی تخته نوشته شده است، توجه کنید.

تعبیر کتاب سرزمین رویاها

 • اره کردن یک تخته در خواب به نشانه یک مرگ در فامیل است.
 • اگر ببینید که یک تخته را رنده می کنید، یعنی مجبور می شوید که حق شخص خودسری را کف دستش بگذارید.
 • فروختن تخته در خواب نیز به این معنا می باشد که مرتکب اشتباه می شوید.
 • اگر خواب ببینید که تخته می خرید به نشانه خبر های خوش است.
 • جمع آوری تعدادی تخته در خواب دلالت بر رفاقت محکم و پایدار دارد.

تاویل خواب تخته سیاه

تعبیر رویای تخته وایت برد

دیدن این خواب را می توانید از دو جنبه مثبت و منفی مورد بررسی قرار دهید، حال در حالت مثبت می تواند اشاره به حضور خداوند در خواب داشته باشد و به لحاظ منفی نیز اشاره به وجود ارواح شیطانی در رویای شما خواهد داشت.

تاویل دیگری از دیدن تخته وایت برد در خواب می تواند به معنای بازتابی از آینده و یا ارتباطی از گذشته باشد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *