دسته ها
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

تعبیر خواب نرده چیست؟

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۷ دی ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب شما را با تعبیر خواب نرده آشنا می کنیم و اطلاعاتی به شما می دهیم تا بتوانید خوابی که دیده اید را به راحتی با جزئیات متفاوت معنا نمایید.

دیدن خواب یکی از موهبت های الهی می باشد و در قرآن نیز از آن یاد شده است. برای این که بتوانید خواب های خود را معنا کنید نیاز است تا جزئیات از آن را به یاد داشته باشید در غیر این صورت امکان دارد این کمار را اشتباه انجام دهید. در ادامه شما را با تعبیر خواب نرده آشنا می کنیم و اطلاعاتی در مورد معنای این خواب از دیدگاه معبران غربی بیان می کنیم.

معنی خواب نرده از دیدگاه یونگ

تعبیر خواب نرده از دیدگاه معبران

معنا کردن خواب ها مهارت هایی لازم دارد از این رو باید سعی کنید دانش و آگاهی خود را در این زمینه ها افزایش دهید. این موضوع را بدانید که همه خواب ها معنا نمی شوند و تنها برخی از آن ها قابلیت معنا شدن دارند. در ادامه دیدن نرده در رویا را از دیدگاه معبران غربی برای شما بررسی می کنیم و شما می توانید از نشانه های این خواب در آینده خود استفاده نمایید.

یونگ و تعبیر رویای نرده

دیدن نرده از دیدگاه این معبر به تنهایی معنایی ندارد مگر این که شما نرده ها را با علامت خاص دیده باشید. در ادامه معناهایی که این روانشناس برای دیدن این خواب بیان کرده است را برایتان به زبانی ساده خواهیم نوشت.

 • اگر در رویای خود نرده ای را دیده باشید که مانع از شما برای رسیدن به یکی از کارهایتان می باشد بدین معنا می باشد که یک مانع فکری برایتان ایجاد می شود و در زندگی واقعی خود با آن درگیر هستید.
 • رنگ کردن نرده ها در رویا نشان می دهد که شما بالاخره می توانید با ترس های خود کنار آمده و برای کار هایی که دوست دارید اقدام نمایید.
 • این معبر همچنین نرده های سفید رنگ در رویا را نیز معنا نموده است. در واقع دیدن رنگ سفید در رویا بدین معنا می باشد که صلح در راه است و این خواب شما می تواند نشانه ای از این باشد که شما دوست ندارید به محدوده دیگران وارد شوید و این را از دیگران نیز انتظار دارید تا بتوانید به آرامش برسید.
 • دیدن نرده های کهنه در رویا به معنای این می باشد که ایده های پوسیده ای دارید و استفاده از آن ها می تواند احساس نا امنی را در شما ایجاد نماید.

معنی رویای نرده از دیدگاه لیلا برایت

لیلا برایت

یکی دیگر از معبرانی که این خواب را معنا کرده است لیلا برایت می باشد. این معبر اعتقاد دارد که باید برای انجام کار های خود دقت زیادی داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید مشکلات خود را رفع نمایید. این معبر همچنین بیان کرده است که دیدن این خواب می تواند نشان دهنده غم و اندوه بسیار زیاد باشد.

 • بلیط کیش
 • قاصدک 24

سرزمین رویاها

یکی از بهترین مرجع ها برای تعبیر کردن خواب ها کتاب سرزمین رویاها می باشد و در ادامه از دیدگاه مولف این کتاب تعبیر رویای نرده را برایتان بررسی می کنیم.

 • دیدن نرده در رویا می تواند نشانه ای از این باشد که به یک حادثه دچار می شوید.
 • اگر فردی در رویای خود نرده ای شکسته را ببیند بدین معنا می باشد که با موانع زیادی در راه خود مواجه می شود و این موانع مانع از عبور او خواهند شد.
 • اگر فردی در رویای خود ببیند که دستان خود را روی یک نرده قرار می دهد بدین معنا می باشد که سانش بسیار بزرگی در عشق خواهد داشت.
 • اگر فردی در رویای خود دیده باشد که دیگران دست های خود را روی نرده قرار داده اند بدین معنا می باشد که یکی از دشمنانش خواهد مرد.
 • اگر فردی در خواب خود مشاهده نماید که پشت نرده می باشد بدین معنا است که دوره ای بسیار خوب در زندگی او آغاز می شود.

معنی خواب نرده

حال که با تعبیر خواب نرده آشنا شدید در ادامه می توانید اطلاعات دیگری در رابطه با تعبیر خواب نردبان و تعبیر خواب پله آشنا شوید و برای این کار کافی است تا از لینک های داده شده استفاده نمایید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *