دسته ها
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

برای تزیین میز غذا از این ایده های جالب و متفاوت استفاده کنید

  • ندا خوشرو
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

چیدمان صحیح و تزیین میز غذا یکی از مهم ترین موارد برای پذیرایی از مهمان ها در مجالس مختلف است که باید مورد توجه قرار بگیرد, در ادامه این مطلب انواع ایده های جالب برای تزیین کردن میز غذا را در اختیار شما کدبانوهای عزیز و گرامی قرار می دهیم.

برای سفره آرایی میز غذا زیبا و بی نظیر نیاز به صرف هزینه های بالا و داشتن ظروف های گران قیمت نیست شما می توانید با کمی خلاقیت و ابتکار و با وسایلی که در منزل دارید میز غذای خود را به زیبایی برای مهمانی ها و مجالس مختلف دیزایین کنید.

اگر برای یک مهمانی رسمی و یا غیر رسمی منزل خود را آماده می کنید بعد از اتمام همه کارها بهتر است به سراغ سفره آرایی میز غذا بروید. ایده های زیادی برای تزئین سفره غذا و میز غذا وجود دارد و شما می توانید با کمک این ایده ها سفره و یا میز غذا خود را به زیبایی برای انواع مهمانی ها دیزایین کنید.

تزیین زیبا و شیک میز ناهار خوری

انواع ایده های جالب و خلاقانه برای تزیین میز غذا

سفره آرایی میز غذا و سفره آرایی نشان دهنده هنر و سلیقه کدبانوی خانواده است, اغلب خانم ها برای مهمانی ها و مجالس رسمی و غیر رسمی شان سعی می کنند که میز غذا و یا سفره غذای خود را به زیبایی دیزایین کنند. بهتر است برای سفره آرایی میز غذا طرح زیر بشقاب با بشقاب ست باشد. چیدمان زیبای ظروف بر روی میز نیز یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد چیدمان بشقاب ها باید به گونه ای باشد که بر روی میز نظم و ترتیب برقرار باشد.
یکی دیگر از مواردی که برای سفره آرایی میز غذا به کار برده می شود دستمال سفره است. تزئین دستمال سفره در تحریک اشتهای مهمان ها می تواند مفید و تاثیرگذار باشد.

تزیین زیبا میز غذا تزیین خلاقانه میز غذا تزیین کردن میز غذا با کمک روش های زیبا
چیدمان زیبا گل ها بر روی میز نیز یکی دیگر از ایده های جالب برای سفره آرایی میز غذا است چیدن گل بر روی میز غذاخوری به میز شما ظرافت خاص و منحصر به فردی می دهد. اگر مهمانی شما در شب است بهتر است در کنار گل های زیبا از شمع برای تزئین میز شام استفاده کنید. در ادامه ایده های خلاقانه و جالبی را برای سفره آرایی میز غذا به شما عزیزان معرفی می کنیم که امیدواریم این تزیینات مورد توجه تان قرار بگیرند.

 تزیین زیبا و متفاوت میز غذاخوری   تزیین زیبا برای میز غذا تزیین میز غذا با روش های جالب و متفاوت تزیین میز غذا برای تولد انواع تزیینات زیبا برای میز غذا تزیین میز غذا با کمک روش های خلاقانه و جالب تزیین میز غذا با کمک ایده ها و روش های خلاقانه تزیین کردن میز غذاخوری تزیین کردن میز غذا برای مهمانی ها تزیین کردن میز غذا برای مهمانی ها و مجالس تزیین ساده میز غذا تزیین شیک و متفاوت میز غذا تزیین کردن میز غذا برای جشن تولد تزیین زیبا و جالب برای میز غذا تزیین ساده و متفاوت میز غذا تزیین ساده میز غذا تزیین کردن میز ناهار

مدلهایی از تزیینات میز صبحانه

صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی است که خوردن آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، زیرا مقدار اعظمی از انرژی های مورد نیاز بدن برای انجام فعالیت های روزانه را می توان از این طریق کسب کرد، حال چیدن یک میز صبحانه عالی و زیبا در جمع خانواده، قطعا تاثیر زیادی در میزان اشتهای فرد خواهد گذاشت و خوردن این وعده غذایی را دلچسب تر می کند، در ادامه می توانید از مجموعه تصاویر گردآوری شده تزیینات میز صبحانه دیدن کنید و لذت ببرید.

در صورتی که علاقمند به سفره آرایی میز صبحانه هستید، در ادامه انواع تزیینات میز غذا به اشتراک گذاشته شده در بالا، تصاویری از مدل تزیینات میز صبحانه با ایده های جدید و جذاب قرار داده ایم که می توانید در اینجا ببینید و از آنها برای سفره آرایی میز منازلتان استفاده کنید.

مدلهایی از سفره آرایی میز غذا

سفره آرایی زیبای میز غذا

سفره آرایی جدید میز غذا

تصاویری از سفره آرایی میز غذا

سفره آرایی میز غذا

تزیینات دیدنی میز غذا

ایده های جذاب زیادی برای سفره آرایی صبحانه وجود دارد؛ تزیین عاشقانه صبحانه دونفره نیز پیشنهاد جذابی برای سفره آرایی میز صبحانه تازه عروس و داماد ها می باشد که با انواع تزیینات جدید و جذاب و به روش های مختلفی می توان این کار را انجام داده و خوش سلیقگی خود را نشان دهید، در اینجا دعوت می کنیم از دیگر مدلهای سفره آرایی و تزیینات میز صبحانه دیدن کنید و ایده بگیرید.

مدل تزیین میز غذا

تزیینات متفاوت میز غذا

تزیینات جذاب میز غذا

انواع تزیین میز غذا

تزیینات خوشمزه میز غذا

تزیینات زیبای میز غذا

تزیینات جدید میز غذا

تزیینات میز غذا

ایده تزیین میز غذا

تزیین مختلف و زیبا میز غذا می تواند بر روی اشتهای مهمان ها تاثیرگذار باشد و علاوه بر این تزئین کردن میز غذا نشان دهنده خلاقیت و مهارت کدبانوی خانواده است. زیباترین و جدیدترین انواع سفره آرایی میز غذا را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با الگوبرداری از این تزیینات میز غذای شیک و متفاوتی را برای مهمانی ها و مجالس خود سفره آرایی کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.