دسته ها
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

با انواع رنگ موی آبی زنانه و دخترانه آشنا شوید

  • ندا خوشرو
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

داشتن موهای آبی جالب و جذاب است و شما می توانید با کمک رنگ آبی از رنگ موهای معمولی و رایج فاصله بگیرید و در رنگ موهایتان تنوع ایجاد کنید. در این مطلب فرمول رنگ موی آبی به همراه مدل های این رنگ موی زیبا و فانتزی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ موهای زنانه انواع مختلفی دارند و هر خانمی می تواند به کمک انواع  رنگ موهای گیاهی و شیمیایی موهایش را رنگ بزند. رنگ موی آبی یکی دیگر از انواع رنگ موهای فانتزی است که برای تنوع بیشتر می توانید موهایتان را به کمک این رنگ مو رنگ بزنید.

رنگ موی آلبالویی و رنگ مو آبی و رنگ مو شنی و ماسه ای از انواع رنگ موهای جالب هستند و اگر شما به دنبال رنگ مو فانتزی برای رنگ کردن موهایتان هستید این رنگ موها می توانند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

رنگ مو آبی

فرمول ترکیبی رنگ موی آبی اقیانوسی

رنگ مو آبی اقیانوسی از انواع رنگ موهای زیبا با تن آبی است که می تواند زیبایی و جذابیت را برای موهای شما به ارمغان بیاورد.
برای بدست آوردن این رنگ مو زیبا و متفاوت ابتدا موهایتان را به پایه ۱۰ یخی برسانید سپس رنگ آبی ژله ای آلبورا را با مقداری آب ولرم به خوبی مخلوط کنید سپس رنگ مو را به مدت ۵ دقیقه بر روی موهایتان قرار دهید و موهایتان را به کمک رنگ مو ماساژ دهید و سپس بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان بشویید.

رنگ موهای آبی

انواع مدل رنگ موهای آبی مخصوص خانم های زیبا

رنگ موها تاثیر زیادی بر روی زیبایی و جذابیت خانم ها دارند و اگر شما رنگ مویی را انتخاب کنید که با رنگ پوستتان مطابقت و همخوانی داشته باشد چهره تان متفاوت و زیباتر از همیشه می شود. در ادامه این مطلب انواع مدل های رنگ مو آبی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم که این رنگ موها مورد توجه شما همراهان عزیز قرار بگیرند.

رنگ موی آبی انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی آبی مدل رنگ موی آبی رنگ موی آبی اقیانوسی رنگ موی آبی زیبا رنگ موی زیبا و جدید آبی   رنگ مو آبی اقیانوسی رنگ موی زیبا آبی   مدل رنگ موی فانتزی رنگ موی آبی زیبا رنگ موی زیبا و جدید آبی فرمول ترکیبی رنگ موی آبی رنگ مو آبی اقیانوسی زیبا رنگ مو آبی زیبا و جذاب انواع رنگ موهای زیبا آبی رنگ موی فانتزی آبی رنگ موی زیبا و فانتزی رنگ موی زیبا و فانتزی آبی دخترانه و زنانه رنگ مو آبی

 مدل های جدید رنگ مو آبی

همانطور که می دانید خانم های علاقه زیادی به رنگ کردن موهایشان دارند که یکی از خدمات رایج آرایشگر ها رنگ کردن موها می باشد و انتخاب رنگ مو نقش مهمی را در زیبایی ظاهری فرد ایفا می کند و باید رنگ پوست و حالت چهره تان را در زمان انتخاب رنگ مو در نظر بگیرید، شناخت رنگ و طریقه ترکیب کردن رنگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که یکی از رنگ های بسیار زیبا که در بین خانم پرطرفدار می باشد رنگ مو آبی است که با هر نوع رنگ پوستی هماهنگ می شود و برای آن دسته از افرادی که تمایلی به رنگ های معمول طلایی، عسلی و… ندارند و دوست دارند در رنگ های موهایشان تنوع ایجاد کنند بسیار مناسب و شیک است.

رنگ مو آبی روشن

با رنگ مو آبی تغییر شگفت انگیزی در چهره و ظاهرتان به وجود می آید و این رنگ از آن دسته رنگ موهای است که باعث می شود بسیار شیک و جذاب به نظر آیید، در ادامه مطلب مدل های از رنگ مو آبی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد تا با ایده گرفتن از آن ها بتوانید تغییری شگرف در ظاهرتان ایجاد کنید.

مدل رنگ مو آبی

رنگ مو جدید و زیبا

مدل های رنگ موی آبی

رنگ موی آبی تیره

رنگ مو شیک زنانه

رنگ موی آبی مخصوص خانم های خوش سلیقه

رنگ موی جذاب زنانه

مدل رنگ مو آبی روشن

رنگ مو شیک زنانه

رنگ مو فانتزی

ظاهری زیبا با رنگ موی آبی

رنگ موی آبی دخترانه بسیار زیبا

جدیدترین مدل های رنگ مو آبی

رنگ مو شیک و جدید

رنگ مو می تواند چهره شما را شاداب تر و جوان تر کند. در این مطلب انواع مدل رنگ موهای آبی را مشاهده کردید که امیدواریم با الگوبرداری از این رنگ موها بتوانید موهایتان را با کمک رنگ مو ایده آل تان رنگ بزنید. برای مشاهده انواع فرمول ها و مدل های رنگ مو کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.