دسته ها
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

تعبیر خواب عطسه کردن و نشانه های متفاوت این خواب

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۶ شهریور ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب قرار است شما را با تعبیر خواب عطسه آشنا کنیم و اطلاعاتی در این زمینه به شما بدهیم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا بتوانید خواب خود را با هر جزئیاتی که دیده اید معنا نمایید.

خواب هایی که مشاهده می کنید معمولا دارای یک سری از ویژگی های خاص و نشانه های پنهان می باشد از این رو نیاز است تا جزئیات خواب خود را بدانید تا بتوانید معنای درستی برای آن پیدا کنید. در مطالب قبلی شما را با تعبیر خواب بیماری و تعبیر خواب تب و لرز آشنا کردیم و در ادامه قصد داریم به شما تعبیر خواب عطسه را معرفی کنیم و نشانه هایی که در این خواب وجود دارد را برای شما بررسی کنیم.

  عطسه در رویا

تعبیر خواب عطسه از دیدگاه معبران غربی و اسلامی

دیدن عطسه خود و دیگران در رویا می تواند نشانه های متفاوتی را در خود جای داده باشد از این رو در ادامه هر آن چه که نیاز است در این رابطه بدانید را برای شما بررسی می کنیم.

منوچهر مطیعی تهرانی

این معبر معانی بسیاری برای دیدن خواب عطسه دارد و در ادامه قرار است هر آن چه  که در این مورد بیان کرده است را برای شما بررسی کنیم. در واقع وی اعتقاد دارد که عطسه در بیداری یک واکنش تحریکی می باشد و در خواب نیز می تواند تحریک باشد و هم یک رویای صادقانه است.

 • اگر فردی در رویای خود ببیند که عطسه کرد است بدین معنا می باشد که تمامی حاجت های او برآورده خواهد شد.
 • این معبر همچنین اعتقاد دارد که دیدن این خواب به صورت مکرر خوب نمی باشد و می تواند منجر به ایجاد مشکلات شدیدی خواهد شد.
 • اگر فردی در خواب خود مشاهده کند که بعد از عطسه کردن خدا را شکر می گوید معنای خوبی برای این خواب وجود دارد.
 • اگر فردی در خواب خود مشاهده کرد که دو عطسه می کند نشانه ای از این می باشد که به پزشک نیاز پیدا می کند و بیماری را تجربه خواهد کرد.
 • سه عطسه نیز در رویا معنای بدی ندارد ولی باید بدانید که عطسه زیاد اصلا خوب نمی باشد.

محمد ابن سیرین

یکی دیگر از معبرانی که این خواب را بررسی کرده است محمد ابن سیرین می باشد. وی اعتقاد دارد که اگر فردی در رویای خود ببیند که بعد از عطسه کردن ذکر الحمد الله می گوید نشانه ای از این می باشد که حاجتش برآورده خواهد شد و اگر ببیند در رویای خود بسیار عطسه می کند نشانه ای از این می باشد که حاجتش به سختی برآورده خواهد شد.

معنی خواب عطسه

 • مبل و میز
 • بلیط کیش

ابراهیم کرمانی

این معبر تعابیری که برای خواب ها در نظر دارد که به صورت یک به یک آن ها را برای شما بررسی می کنیم.

 • اگر فردی در رویای خود ببیند که عطسه می کند و بینی او خونی می شود بدین معنا می باشد که دیگران در حق او بدی می کنند.
 • اگر فردی در خواب خود مشاهده کرد که بعد از عطسه کردن جنبنده و یا حشره ای از بینی او خارج شد بدین معنا می باشد که دارای فرزندی خواهد شد.

جابر مغربی

جابر مغربی یکی دیگر از معبرانی می باشد که شما می توانید برای معنا کردن خواب های او از تعابیرش کمک بگیرید. وی برای دیدن این خواب بیان کرده است که هر فردی در رویای خود ببیند که عطسه می کند به این معنا می باشد که مال و اموالی را به راحتی بدست خواهد آورد و می تواند زندگی خود را تغییر دهد.

آنلی بیتون

تنها معبر غربی که این خواب را معنا کرده است آنلی بیتون می باشد. این معبر نیز دو معنا برای این خواب دارد و اگر جزئیاتی از خواب خود را به یاد داشته باشید می توانید به راحتی دنبال معنای آن باشید.

 • اگر فردی در خواب خود مشاهده کند که عطسه می کند بدین معنا می باشد که خبرهایی به شما می رسد که می تواند بر روی تصمیم هایتان تاثیراتی داشته باشد و آن ها را تغییر دهد.
 • اگر فردی در رویای خود ببیند که دیگران در حال عطسه کردن می باشند نشانه ای از این می باشد که با یک سری از افراد ملاقات می کنید و این ملاقات ها می تواند برای شما ملال آور باشد. در واقع این تعبیر خواب عطسه بسیار وهم دار است و نمی توان معنای درستی برای آن بیان نمود.

تعبیر خواب عطسه

برای این که بتوانید خواب هایی که دیده اید را معنا کنید باید جزئیات را به یاد آورید در غیر این صورت نمی توانید هیچ معنای درستی از خواب ها پیدا کنید و همین مورد ساده می تواند شما را بسیار آشفته سازد و علاوه بر این ها قبل از این که خواب خود را معنا کنید به حالت روحی خود نیز توجه کنید زیرا بسیاری از خواب ها برگرفته از افکار روزانه و قبل از خواب می باشند و می توانند معنای خوبی نداشته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.