دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

بررسی مزایا و عوارض پودر گین آپ

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۸ شهریور ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب شما را با پودر گین آپ و تمامی آن چه که باید در رابطه با این پودر چاقی بدانید آشنا می کنیم. برای دریافت اطلاعات بیش تر در مورد این پودر تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

پودر گین آپ یکی از پودر های چاقی می باشد و شما می توانید با استفاده از این پودر انرژی روزانه خود را تامین نمایید. این پودر برای درمان سوء تغذیه بسیار مفید می باشد و می تواند نیازهای روزانه بدن یک فرد بدون مشکل را تامین نماید. در ادامه این پودر را برای شما بررسی می کنیم و اطلاعاتی مفید در مورد آن به شما می دهیم.

پودر گین آپ

اطلاعاتی در مورد پودر گین آپ

این پودر برای افرادی که دچار سوء تغذیه می شوند بسیار مفید بوده و می تواند نیاز های بدنی آن  ها را تامین نماید. در واقع این مکمل دارای ترکیبات بسیار مفیدی بوده و آنزیم هایی را دارد که می تواند به هضم بهتر مواد کمک نماید. این مکمل سرشار از ویتامین های متفاوتی می باشد و می توان گفت حدودا ۱۲ نوع  ویتامین در خود دارد و برای کودکان بسیار مفید بوده و علاوه بر این که به وزن گیری آن ها کمک می کند می تواند بر روی رشد قد آن ها نیز تاثیراتی مثبت داشته باشد. استفاده از این پودر برای هر فردی امکان پذیر می باشد و تنها با توجه به سن های متفاوتی که هر فرد دارد میزان استفاده از این پودر متفاوت خواهد بود.

مزایای استفاده از این پودر

همانطور که گفته شد این پودر دارای ترکیبات بسیار خوبی می باشد و می تواند مزیت هایی را برای بدن به همراه داشته باشد از این رو قرار است شما را با مزیت های آن آشنا کنیم. این مزیت ها عبارتند از :

 • افزایش وزن
 • تقویت سیستم ایمنی
 • تامین کردن انرژی
 • افزایش اشتها
 • بهبود رشد قدی در کودکان
 • دارا بودن ۲۲ درصد از پروتئین های موجود در شیر
 • دارا بودن مقداری آنزیم برای هضم بهتر
 • دارا بودن ۱۲ نوع ویتامین متفاوت و از بین بردن نیاز های روزانه به این مواد
 • تحریک هورمون رشد

مکمل گین آپ برای رشد بهتر

نحوه استفاده از این پودر مکمل

همانطور که گفته شد این مکمل را می توانید برای کودکان نیز استفاده کنید ولی باید بدانید که هر سنی باید به میزان متفاوتی از این پودر استفاده کنند. مقدار استفاده از این پودر را در سن های متفاوت برای شما بررسی می کنیم.

 • آرون گروپس
 • کودکان دو الی پنج سال روزانه یک پیمانه همراه آب و یا شیر میل کنند.
 • افراد بین ۶ الی ۱۳ سال روزانه باید دو پیمانه از این پودر را با آبمیوه میل نمایند.
 • افراد بالای ۱۴ سال روزانه می توانند سه پیمانه از این مکمل استفاده کنند و باید آن را به همراه شیر و یا آب میل کنند.

نکته : شما می توانید مقدار ماده مورد استفاده را در روز بین وعده های غذایی تقسیم کرده و همه آن را یک جا به کودک خود ندهید.

توصیه های مصرفی

اگر از این مکمل برای کودکان خود استفاده می کنید باید یک سری از مهم ترین نکات را در مورد استفاده از این مکمل بدانید.

 • این مکمل برای کودکانی که سوء هاضمه دارند و یا مشکل تغذیه ای دارند توصیه می شود و این کودکان نمی توانند از طریق غذا های روزانه مواد مورد نیاز برای رشد بدن خود را تامین کنند.

گین آب و عوارض آن

 • اگر کودک شما از دارو های خاصی استفاده می کند بهتر است قبل از این که این مکمل را برای او شروع کنید با یک متخصص در این زمینه مشورت نمایید.
 • این مکمل دارای مقادیری از فنیل آلانین می باشد و کودکانی که بیماری مرتبط با این ماده دارند و یا به بیماری فنیل کتونوری مبتلا می باشند به هیچ عنوان نباید از این مکمل استفاده کنند.
 • استفاده از این مکمل باید زیر نظر متخصص باشد از این رو نباید دز تشخیصی پزشک را افزایش و یا کاهش دهید و برای این کار بهتر است با خود پزشک مشورت نمایید.
 • اگر کودک شما به این مکمل حساسیت نشان داد باید سریعا او را به پزشک برسانید و استفاده از مکمل را قطع نمایید.
 • این مکمل برای افرادی که نارسایی کلیوی دارند توصیه نمی شود و این افراد بهتر است سر خود از این دارو استفاده نکنند.
 • بعد از این که درب مکمل را باز کردید می توانید محتویات آن را تا دو ماه مورد استفاده قرار دهید و بعد از آن بهتر است دیگر از این مکمل استفاده نشود.
 • این مکمل را باید در جایی خشک و خنک نگهداری کنید تا آسیبی به آن نرسد.
 • اگر از این مکمل برای افراد لاغر استفاده می شود می توانید این مکمل را تا رسیدن به وزن مطلوب مورد استفاده قرار بدهید.
 • جالب است بدانید که در این مکمل از هیچ ماده مضری استفاده نشده است بنابراین این دارو نمی تواند عارضه ای جدی ایجاد کند و بیش ترین مورد عوارض این دارو در مورد حساسیت به آن می باشد و آن هم با قطع دارو درمان می شود.
 • در هر صورت بهتر است از این دارو به صورت خودسرانه استفاده نکنید و از یک پزشک در این زمینه کمک بگیرید تا با توجه به شرایطی که دارید دز مصرفی دارو برای شما تعیین گردد.

گین آب و ویتامین های آن

ویتامین های موجود در این مکمل

این مکمل دارای ۱۲ نوع ویتامین مفید برای بدن می باشد از این رو نیاز است تا یک سری اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. در ادامه مهم ترین ویتامین های به کار رفته در این مکمل و فواید آن ها برای بدن را برای شما بررسی می کنیم.

ویتامین E

این ویتامین برای این که عملکرد تولید مثل بهتر انجام گیرد و باروری مردان بیش تر شود بسیار مفید می باشد از این رو استفاده از این مکمل  می تواند نیاز های روزانه به این ویتامین را از بین ببرد. از دیگر فواید این ویتامین برای بدن این است که می تواند رگ ها را کمی گشاد تر نماید و جریان خون را در بافت ها بهبود می بخشد.

ویتامین A

این ویتامین نیز یکی از بهترین ویتامین ها و مفیدترین آن ها برای بینایی می باشد و علاوه بر بینایی بهتر می تواند یک سری فواید دیگری را نیز با خود به همراه داشته باشد. در واقع این ویتامین می تواند از بسیاری از بیماری های چشمی پیشگیری کرده و به هضم پروتئین ها کمک می کند. اگر این ویتامین در بدن شما کاهش یابد می تواند مشکلات شدید چشمی و حتی کوری را ایجاد می کند بنابراین استفاده از این مکمل می تواند نیاز های روزانه شما را به این ویتامین از بین ببرد.

پودر گین آپ

ویتامین B2

این ویتامین یکی دیگر از ویتامین های بسیار مفید برای بدن می باشد و می تواند از بروز پیری زودرس و مشکلات این مدلی شما را در امان نگه دارد. کمبود این ویتامین می تواند در عملکرد غده آدرنال اختلال ایجاد نماید از این رو بهتر است حواستان به ویتامین های بدن خود باشد.

ویتامین B1

از مهمترین ویتامین های گروه B  می توان به تیامین ها اشاره کرد. این ویتامین می تواند از بروز انواع بیماری های اعصاب پیشگیری نماید و از تحریک رشد در این زمینه می کاهد.  این ویتامین همچنین می تواند منجر به رشد و تحریکات شدید عضلانی گردد و منجر به بهبود هضم خواهد شد.

ویتامین B6

این ویتامین برای سلامت روحی بسیار مفید می باشد و کمبود آن می تواند شما را فردی افسرده و ناراحت می نماید. از دیگر فواید این ویتامین می توان به این مورد اشاره کرد که می تواند از بروز انواع مشکلات در زمینه گوارش پیشگیری کند و کمبود آن می تواند مشکلات بی شماری را در بدن ایجاد کند. استفاده از پودر گین آپ می تواند این مشکل را از بین ببرد.

ویتامین D

این ویتامین برای استخوان ها بسیار ضروری می باشد و کمبود آن می تواند منجر به پوکی استخوان شود بنابراین سعی کنید استفاده از این پودر را از یاد نبرید تا میزان نیاز به ویتامین D  را در بدن خود کاهش دهید.

ویتامین به کار رفته در مکمل چاقی

فولیک اسید

از دیگر مواد بسیار مهمی که در پودر گین آپ وجود دارد می توان به فولیک اسید اشاره کرد. فولیک اسید در پودر گین آپ می تواند از بروز مشکلات در دوران جنینی پیشگیر کرده و رشد جنین را بهبود می بخشد. این ماده در عملکرد های متابولیکی متفاوت نقش دارد و برای عملکرد آن ضروری است.

ویتامین B3

نیاسین نیز یکی دیگر از مواردی می باشد که برای بدن ضروری می باشد و می تواند در سلامت سیستم عصبی نقش بسیاری داشته باشد. این ویتامین جریان خون را بهبود می بخشد و دستگاه گوارش را از هر گونه مشکلی در امان نگه می دارد. این ویتامین همچنین می تواند در سالم ماندن پوست شما نقش بسیاری داشته باشد.

ویتامین B12

این ویتامین از مهم ترین ویتامین های موجود در بدن می باشد و در تولید گلبول های قرمزی که از مغز استخوان ترشح می شود نقش بسیار زیادی دارد. کمبود این ویتامین در بدن می تواند منجر به افزایش استرس و کاهش تمرکز شود و از این رو بهتر است سعی کنید این ویتامین را در بدن تامین کنید. پودر گین آپ یکی از مکمل هایی می باشد که سرشار از این ویتامین بوده و می تواند نیاز های روزانه شما نسبت به این ویتامین را از بین ببرد.

پودر گین آپ

استفاده از پودر گین آپ باید مداوم و زیر نظر متخصص باشد در غیر این صورت ممکن است مشکلات بی شماری برای مصرف کننده ایجاد شود.

اگر از این مقلب رضایت داشتید در آخر می توانید اطلاعات دیگری در زمینه قرص های چاقی و لاغری مانند قرص بلک اسلیم و قرص ادیوس مشاهده کرده و اطلاعات خود را در این زمینه ها نیز افزایش دهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *