دسته ها
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

تعبیر خواب تربچه و معانی متفاوت کاشتن و خوردن تربچه

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب قرار است شما را با تعبیر خواب تربچه آشنا کنیم و اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید خواب هایی که دیده اید را به درستی معنا کنید.

معنا کردن خواب ها کار بسیار ساده ای می باشد از این جهت در ادامه تعبیر خواب تربچه را برای شما بررسی می کنیم و شما می توانید با دانستن مقدار بسیار کمی از جزئیات خواب خود آن را به درستی معنا نمایید.

معنی خواب تربچه

تعبیر خواب تربچه از دیدگاه معبران غربی و اسلامی

دیدن تربچه در خواب به تنهایی معنا ندارد و در بسیاری از موارد باید این خواب را بر اساس افکار روزانه گذاشت و آن را معنا نکرد معبران بیان کرده اند که اگر این خواب را با جزئیات ببینید می توانید به راحتی آن را معنا نمایید. در ادامه شما را با معنای خواب تربچه آشنا می کنیم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

منوچهر مطیعی تهرانی

این معبر یکی از مشهور ترین معبران اسلامی می باشد و خواب ها را بر اساس جزئیات متفاوتی که دارد تعبیر کرده است. او در مورد دیدن تربچه در رویا نیز مطالبی را گفته است که در ادامه یک به یک آن ها را برای شما بررسی می کنیم و اطلاعاتی بسیار خوب از دیدگاه این معبر در اختیارتان قرار می دهیم.

 • اگر فردی در رویای خود تربچه های بسیار کوچک را ببیند نشانه ای از این می باشد که بدهی های بسیار کوچکی دارد و این خواب بیش تر با دیدن دسته ای از این تربچه ها رخ می دهد.
 • اگر فردی دسته ای زیاد از این تربچه ها را در رویای خود ببیند نشانه ای از بدهی های سنگین است.
 • خوردن و یا قرار دادن تربچه های سرخ رنگ بر روی سفره نشانه ای از این می باشد که به فردی دین بسیار کمی پیدا می کنید و همین دین کوچک می تواند منجر به نگرانی شما شود. گرفتن تربچه و یا کندن آن از زمین نیز همین معنا را می دهد.
 • اگر در دست خود تربچه داشتید و آن را نخوردید و دور انداختید نشانه ای از این می باشد که از دین هایی که به گردن شما می باشد رها می شوید.

دیدن تربچه در رویا

آنلی بیتون

یکی دیگر از معبرانی که تعبیر خواب تربچه را انجام داده است آنلی بیتون معبر معروف غرب می باشد. وی برای این خواب سه تعبیر بیان کرده است که همه آن ها را با زبانی ساده تر برایتان خواهیم گفت.

 • آرون گروپس
 • اگر در خواب خود دیده اید که در حال خوردن تربچه هستید بدین معنا می باشد که از بی دقتی فردی در زندگی خود رنج می برید و این فرد می تواند از نزدیکان شما باشد.
 • اگر فردی در رویای خود ببیند که در حال کاشتن تربچه است بدین معنا می باشد که هر خواسته ای دارید به زودی برآورده می شود و این کار با شادمانی همراه خواهد شد.
 • دیدن زمین تربچه در رویا بسیار خوب می باشد به خصوص اگر تربچه ها رسیده باشند. این خواب نشانه ای از این می باشد که دوستان بسیار خوبی دارید از این جهت می توانید با همراهی آن ها در کارهای خود موفق شده و نتایج خوبی را دریافت نمایید.

لیلا برایت

 • دیدن تربچه در رویا نشانه ای از این می باشد که یکی از راز های بسیار بد شما فاش می شود از این رو باید کمی بیش تر مراقب حرف هایی باشید که به دیگران می زنید.
 • اگر فردی در خواب خود ببیند که در حال خوردن تربچه می باشد نشانه ای از این می باشد که از رفتار اطرافیان خود خسته شده است و دیگر نمی تواند آن ها را تحمل نماید.

تعبیر خواب تربچه

برای این که خواب های خود را به رستی تعبیر کنید باید جزئیات دقیقی از آن را بدانید در غیر این صورت نمی توانید این کار را به درستی انجام دهید. در ادامه می توانید سایر مطالبی که در این زمینه نوشته شده است را مانند تعبیر خواب موز و تعبیر خواب سیب را مشاهده کنید و برای این کار کافی است بر روی لینک های داده شده کلیک کنید تا به صفحات مربوطه وارد شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *