دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

تعبیر خواب شادی و تعابیر متفاوت برای دیدن این خواب

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
 • ۰

برای دیدن تعبیر خواب شادی این مطلب را از دست ندهید زیرا قرار است این خواب را از دیدگاه معبران متفاوت مورد بررسی قرار بدهیم. در ادامه اطلاعات بسیار خوبی را از این خواب و شرایط تعبیر کردن خواب بدست خواهید آورد.

معنا کردن خواب ها برای شما یکی از ساده ترین تفریحات و سرگرمی ها می باشد ولی باید بدانید که خواب دیدن یکی از موهبت های الهی می باشد که تنها اشرف مخلوقات از آن برخوردار می باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب گریه و تعبیر خواب خوشی را برای شما بررسی کردیم و در ادامه قصد داریم تعبیر خواب شادی را برایتان بیان کنیم و اطلاعاتی بسیار خوب در این مورد را در اختیار شما قرار بدهیم.

تعبیر خواب شادی

 • بلیط کیش
 • چکاد بام

تعبیر خواب شادی چیست؟

شادی در خواب می تواند نشانه های خوبی نداشته باشد و تمامی معبران غربی و اسلامی این موضوع را تایید کرده اند با این حال اگر این خواب را در حالات متفاوت ببینید می تواند بر روی معنای آن تاثیر بگذارد. در ادامه این خواب و معنای آن را از دیدگاه افراد مختلف برایتان بررسی می کنیم تا بتوانید خواب خود را به درستی تعبیر کنید.

آنلی بیتون

آنلی بیتون یکی از معبران غربی می باشد و خواب ها را با جزئیات زیادی معنا می کند تا بتوانید خواب های خود را به درستی معنا نمایید. در ادامه شما را با تمامی تعابیر این معبر آشنا می کنیم.

 • اگر فردی در خواب خود ببیند که به دلیل کاری خوشحال می باشد بدین معنا است که دگرگونی هایی در مورد آن کار رخ می دهد که باید حواستان را بیش تر از قبل در این مورد جمع نمایید.
 • اگر دو عاشق را در رویای خود ببینید که به یک دیگر رسیدند بدین معنا می باشد که به فردی که دوست دارید می رسید و این رسیدن با شادی همراه می باشد.
 • اگر فردی در خواب خود از دیدن منظره های بسیار زیبا احساس شادی و خوشحالی دارد بدین معنا می باشد که به یک موفقیت بسیار بزرگ دست خواهد یافت و دوستانی در این زمینه پیدا خواهد کرد که می تواند با آن ها صمیمی شده و دوستی آن ها پایدار خواهد شد.

شاد بودن در خواب

امام صادق (ع)

از نظر امام صادق (ع) دیدن خواب شادی و خوشحالی در خواب معنای خوبی ندارد و نشانه تای از این می باشد که فردی اجلش نزدیک شده است و به زودی به دیار باقی خواهد شتافت.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

جابر مغربی

یکی دیگر از معبرانی که بسیار به نام می باشد جابر مغربی است و خواب های زیادی را تعبیر کرده است و به اعتقاد او اگر فردی در خواب خود ببیند که به تنهایی دست می زند و شادی می کند یعنی به زودی دچار غم و اندوه خواهد شد.

خالد بن محد العنبری

این معبر اسلامی نیز معنایی برای این خواب در نظر دارد. بر اساس روایت هایی که باقی مانده است این معبر دو تعبیر برای دیدن شادی در رویا دارد. معنای اول این خواب این است که اگر فردی در خواب خود شادی و خوشحالی ببیند بدین معنا می باشد که در های رحمت الهی برای او گشوده خواهد شد و فرد می تواند بدهی های خود را به دیگران بدهد. معنای دیگری که وی برای این خواب بررسی کرده است دیدن شادی به همراه سرور می باشد. این خواب نیز بر رفع بلا دلالت دارد و فرد می تواند به آینده خود اطمینان داشته باشد.

تعبیر خواب شادی

کتاب سرزمین رویاها

این کتاب یکی از بهترین رفرنس ها برای این است که شما بتوانید خواب های خود را در آن جستجو نموده و معنا های درست آن را بیابید. در ادامه از این کتاب برای شما معنای خواب شادی را بررسی می کنیم.

 • تعبیر خواب شادی در معنا اول زمانی است که فرد در خواب خود را بسیار شاد ببیند. این خواب بدین معنا می باشد که خبر های بدی به شما خواهد رسید و یا دوستانتان یک سری هماهنگی ها را با شما انجام خواهند داد.
 • اگر در رویای خود دیدید که بچه ها در خواب شما شادی می کنند بدین معنا است که اوقات بسیار خوش و خوبی در انتظار شما می باشد.
 • اگر خواب خود و معشوق را دیدید که بسیار شاد هستید بدین معنا می باشد که در عشق شما خیانت وجود دارد.
 • به صورت کلی دیدن شادی در خواب بدون جزئیات می تواند نشانه ای از غم و اندوه باشد.
 • اگر فردی را در رویای خود دیدید که شاد می باشد بدین معنا می باشد که عاقبت کاری که می خواهد انجام دهد خیر است و به سعادت خواهد رسید.

معنای خواب شادی

جالب است بدانید که تعبیر کردن خواب ها به این سادگی نمی باشد و باید بسیاری از شرایط دیگر را نیز در نظر بگیرید. در واقع بسیاری از افراد بر اساس شرایط روحی که دارند خواب هایی را می بینند و این خواب ها جزئی از خواب های صادقه نمی باشد و نمی توان معنای درستی برای آن ها در نظر گرفت. بهتر است قبل از این که به دنبال تعبیر خواب باشید ابتدا خواب ها را بررسی کنید و ساعت دیدن خواب ها و روزهایی که در آن خواب دیده شده را بررسی کنید زیرا در بسیاری از روزها و ساعت های خاصی خواب ها هیچ معنایی ندارند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.