دسته ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

۴۰ عکس زیبا از آفتاب پرست ها در طبیعت

  • محدثه خاکشور
  • ۲۱ خرداد ۱۴۰۱
  • ۰

آفتاب پرست. دقیقیا چه در ذهن شما با شنیدن این نام نقش بست. حیواناتی خزنده که با شکل هایی مختلف و متلونن که مدام تغییر رنگ می دهند که دوست دارید با دیدن مجموعه ای متنوع از عکس آفتاب پرست بر این آشنایی بیفزایید. برای مشاهده تصاویر جذاب و بانمک از آفتاب پرست همراه باشید.

آفتاب پرست نام حیوانی است که حتما در طول زندگی خود به کرات آن را شنیده ایم، اما آشنایی با آن قطعا ناچیز و محدود به تغییر رنگ و شکل ظاهری مختصر آن می گردد. محل زندگی بیشتر آن ها در جزیره ماداگاسکار در ساحل های شرقی آفریقا می باشد، به طوری که بالغ بر ۱۰۰ نوع آفتاب پرست در این مکان به زنندگی خود ادامه می دهند. آفتاب پرست از دسته ی خزندگان به شمار می رود که از گونه های مختلف میوه ها و حشره ها غذای خود را تامین می کند. نکته ی جالبی که در مورد این حیوانات غیر از جای گرفتن در فارسی و ضرب المثل ها می توان بیان نمود؛ علاقه مندی به این حیوان رنگارنگ و عکس های آن می باشد که منجر به خریداری و نگهداری و ذخیره و مشاهده عکس های آن می گردد. در این مطلب آرگا ۴۰ عکس زیبا از آفتاب پرست ها را برای آشنایی شما همراهان دوست داشتنی به نمایش می کشد.

۴۰ تصویر زیبا از آفتاب پرست

انواع عکس زیبا از آفتاب پرست ها

آفتاب پرست ها حیوانات شگفت انگیزی هستند که به طور کلی توانسته اند با رفتار و کارهای عجیب و خاص و نیز شکل ظاهری متفاوتش توجه انسان ها را به خود جلب نماید. درازای بدن آن از ۱/۵ تا ۷۰ سانتی متر برآورد می شود. این حیوانات قابلیت این را دارند که دید ۳۶۰ درجه ای داشته و در آن واحد توانایی مشاهده همه ی پیرامون خویش را دارد. تولید مثل این حیوانات به صورت تخم گذاری می باشد که تنها برای آن از بالای درخت به پایین آمده و تخم هایش را درون خاک مدفون می سازد.

از دیگر ویژگی های ظاهری این حیوانات از طول تقریبا ۱/۵ تا ۲ برابر طول بدن آن بوده که انعطاف پذیری بالایی دارد. همین موضوع موجب شده تا بتواند از فاصله ای زیاد نیز شکار خود را ۰/۷ ثانیه اسیر کند. همچنین این جانور می تواند چشمان خود را به طور ۱۸۰ درجه و مجزای از یکدیگر بچرخاند؛ به همین خاطر هم می تواند بر اطراف خود به طور کامل دید داشته باشد.

۴۰ تصویر زیبا و بانمک از آفتاب پرست

40 عکس آفتاب پرست زیبا و بانمک

40 عکس آفتاب پرست بانمک

مجموعه ای دوست داشتنی از عکس آفتاب پرست

  •  آرون گروپس

عکسهای فوق العاده و زیبای آفتاب پرست

عکسهایی زیبا از آفتاب پرست زیبا خزنده ای دوست داشتنی

عکسهای بانمک و زیبای آفتاب پرست

اولین موضوعی که در مورد آفتاب پرست ها مورد توجه قرار می گیرد شاید همین رنگ عوض کردن آن ها باشد. اغلب گمان می برند که آفتاب پرست ها تنها به خاطر اختفای خود دست به این کار می زنند. اما این فقط یکی از دلایل تغییر رنگ بوده و عواملی دیگر همچون دما، نور و اخلاق و طبیعت آنها و نیز فرستادن پیغام به جنس متضاد خود به نوعی فرستادن نوتیفیکیشن مورد نظر خود صورت می گیرد. در نتیجه این رنگ های مختلف پذیرفتن یک راه ارتباط برقرار نمودن و قسمتی از زبان بدن و ارتباط بدون سخن گفتن آنها شمرده می گردد. به طور کلی ۱۸۰ گونه آفتاب پرست با رنگ پوست، سایز و شکل متفاوت وجود دارند.

مجموعه ای جذاب و زیبا از عکسهای آفتاب پرست

مجموعه ای زیبا از عکس آفتاب پرست   عکس آفتاب پرست زیبا خزنده ای دوست داشتنی

مجموعه ای منحصر به فرد از عکس آفتاب پرست

۴۰ تصویر زیبا و جذاب از آفتاب پرست

۴۰ تصویر زیبا و خاص از آفتاب پرست

مجموعه ای جذاب از عکس آفتاب پرست

مجموعه ای جذاب از عکس آفتاب پرست

40 عکس آفتاب پرست زیبا

۴۰ تصویر جذاب و بینظیر از آفتاب پرست

مجموعه ای خاص و زیبا از عکس آفتاب پرست

مجموعه ای متفاوت از عکس آفتاب پرست

مجموعه ای خواستنی از عکس آفتاب پرست

۴۰ تصویر زیبا از آفتاب پرست

آفتاب پرست ها یکی از حیواناتی هستند که در دنیای مجازی با عکس نوشته های متفاوتی جای خود را باز کرده اند. چرا که تغییر رنگ یکی از مشخصه های این حیوانات بوده و وجود آن در زبان فارسی و کنایه و ضرب المثل مبنی بر عوض شدن خصوصیات اخلاقی آدم ها و تغییر آنها دیده می شود. به هر حال این موجودات با رفتارهای متفاوت خود در زندگی انسان ها حسابی حضور یافته اند.

40 عکس آفتاب پرست بانمک

مجموعه ای زیبا از تصویر آفتاب پرست

عکسهایی زیبایی از آفتاب پرست زیبا خزنده ای دوست داشتنی

مجموعه ای زیبا و جذاب از عکس آفتاب پرست

عکسهای بانمک و زیبای آفتاب پرست

عکسهای آفتاب پرست زیبا خزنده ای دوست داشتنی

40 عکس آفتاب پرست زیبا و دوست داشتنی

۴۰ تصویر زیبا و دوست داشتنی از آفتاب پرست

۴۰ تصویر زیبا و متفاوت از آفتاب پرست

مجموعه ای جذاب و ناب از عکس آفتاب پرست

عکسهایی زیبایی از آفتاب پرست زیبا خزنده ای بانمک

نمونه هایی جذاب از تصویر آفتاب پرست

نمونه هایی زیبا و منحصر به فرد از عکس آفتاب پرست

۴۰ تصویر زیبا و خواستنی از آفتاب پرست

نمونه هایی زیبا از تصویر آفتاب پرست

40 عکس آفتاب پرست حیوانی با ویژگی های خاص

 

مجموعه ای خاص از عکس آفتاب پرست

در این مطلب از شما عزیزان برای این همراهی قدردان و متشکریم. امیدواریم مورد توجه و پسندتان واقع شده باشد. در این صورت تمایل به تماشای عکس دیگر خزندگان همچون عکس مار کبری و عکس مارمولک می توانید کلیک نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *