دسته ها
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تعبیر خواب تیشه و نشانه های متفاوت آن

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • ۰

در این مقاله شما را با تعبیر خواب تیشه و هر آن چه که باید در مورد نشانه های این خواب بدانید آشنا می کنیم. در ادامه می توانید اطلاعات بسیار خوبی از این خواب و معنای آن بدست اورید.

دیدن خواب از دیدگاه معبران بسیار زیادی می تواند نشانه هایی را با خود به همراه داشته باشد و شما نیز می توانید با توجه به جزئیات خوابی که دیده اید نشانه های متفاوتی از خواب های خود بیابید. در مطالب قبلی شما را با تعبیر خواب بیل و تعبیر خواب حفاری آشنا کردیم و در ادامه شما را با تعبیر خواب تیشه آشنا می کنیم.

تبر در دست دیگران

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

تعبیر خواب تیشه از دیدگاه معبران متفاوت

بسیاری از معبران اعتقاد دارند که دیدن خواب تیشه می تواند نشانه ای از این باشد که شما در آینده بسیار خوشبخت خواهید شد و می توانید رضایت بسیار زیادی از زندگی و قدرتی که بدست می آورید داشته باشید. البته دیدن این خواب بدین معنا نمی باشد که شما یک گوشه بنشینید و به دنبال قدرت باشید بلکه باید با سخت کوشی تمام به برنامه های خود عمل کنید و تا می توانید دست از تلاش نکشید تا بتوانید به موفقیت های زیادی دست یابید در غیر این صورت دیدن این خواب تنها نمی تواند راهی برای رسیدن به موفقیت باشد. در ادامه تمامی تعبیرهایی که در مورد این خواب آمده است را برای شما عزیزان بررسی می کنیم.

دیدن تیشه برای مردان

اگر مردی بیش از حد خواب تبر و تیشه را ببیند بدین معنا می باشد که دوست دارد کار های سخت را انجام داده و غیر ممکن ها را ممکن سازد.

دیدن تبر توسط خانم ها

دیدن این خواب برای خانم ها می تواند معنا های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشد. در معنای اول اگر خانمی در خواب خود تبر ببیند بسیار خوب است و شنان دهنده این است که با مردی مهربان و دلسوز ازدواج خواهد کرد. در صورتی که در رویای این خانم تبر حرکت نکرد بدین معنا می باشد که همسرش او را به شدت دوست دارد و رابطه عاطفی آن ها بسیار خوب است و در صورتی که تیشه در رویا حرکت کرد بدین معنا می باشد که اختلافات شدید در بین آن ها ایجاد می شود و جدایی و طلاق در پیش خواهد بود.

تعبیر خواب تیشه

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

شنیدن صدای تیشه در خواب

یکی از خواب هایی که ممکن است دیده باشید این است که در رویای خود صدای تیشه را بشنوید. دین این خواب نشانه ای از این می باشد که شما در حال وقت گذراندن با خانواده و دوستان خود هستید و این خواب به شما یادآور خواهد شد که باید کمی به خودتان اهمیت بدهید و بیشتر در اجتماع حضور داشته باشید.

تیز کردن تیشه در رویا

یکی از تعبیر خواب های تیشه در مورد دیدن تیز کردن آن در رویا می باشد. این خواب به شما نشان می دهد که شما آماده این هستید که وارد مرحله ای جدید از زندگی خود شده و تجربیات جدید را برای خود جمع آوری نمایید. در واقع این خواب به شما هشدار می دهد قبل از این که کاری را شروع کنید بهتر است در مورد آن کمی بیش تر دقت کنید تا مشکلی برای شما و پروژه تان ایجاد نشود.

استفاده از تبر و شکستن آن

اگر در رویا دیده اید که در حال استفاده از آن برای شکستن چیزی هستید و در آخر تبر و یا همان تیشه در دست شما می شکند بدین معنا است که به زودی شرایطی برایتان ایجاد می شود و امور زندگی از دست شما خارج می شود و نمی توانید اوضاع خود را کنترل نمایید. در این میان اعتماد به نفس شما از بین خواهد رفت و نیاز است تا با کسی مشورت کنید تا بتوانید بهترین راه را برای این کار امتحان نمایید.

تعبیر خواب تیشه

ریز کردن گوشت با تیشه

یکی از استفاده های تیشه این است که گوشت هایی که دارای استخوان های سخت هستند را با استفاده از آن ها به تکه های ریز تری تبدیل می کنند. اگر شما در خواب خود درحال انجام این کار با یک تیشه بودید بدین معنا می باشد که تلاش های شما هیچ نتیجه ای در پیش ندارد و بهتر است دست از فریب و نیرنگ بردارید.

تهدید شدن با تیشه

اگر در رویای خود دیدید که فردی در حال تهدید کردن شما با تیشه می باشد نیاز است که بدانید به زودی یک سری سوء تفاهم هایی برایتان ایجاد می گردد و درگیری هایی رخ می دهد. در واقع در این میان ممکن است شما یک سری از مدارک را به صورت ناآگاهانه امضا کرده اید و اکنون نیز باید تاوان آن ها را بدهید.

برداشتن تبر در رویا

اگر در رویا شما در حال برداشتن تیشه هستید و قصد دارید آن را از کسی به زور بگیرید بدین معنا می باشد که نمی خواهید فرصت هایی که برایتان ایجاد شده است به این راحتی ها از دست بدهید و فکر می کنید که اگر این فرصت ها را از دست بدهید دیگر نمی توانید مانند آن ها را بیابید.

معنی خواب تیشه

تبر در دست دیگران

اگر در رویای خود دیده اید که تبر و یا همان تیشه در دستان دیگران می باشد نشان دهنده این است که شما با یک سری از افرادی در ارتباط هستید که بسیار ماجراجو و پر انرژی اند. این خواب برای شما بسیار خوب است و می تواند نشان دهنده زندگی شاد تری برایتان باشد.

تبر زنگ زده در خواب

اگر در خواب خود یک عدد تبر زنگ زده و یا شکسته را مشاهده کردید باید خود را برای همه چیز آماده کنید زیرا این خواب نوعی هشدار می باشد و به زودی خبرهای بدی به گوش شما می رسد و می تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهد. در واقع این خواب بیش تر به بدهی های مالی اشاره دارد و اگر نتوانید از این اوضاع خارج شوید سلامت روحی شما نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و مشکلاتتان دو برابر خواهد شد. به تعبیر یک سری از معبران غربی دیدن این خواب می تواند از دست دادن سلامت جسمانی باشد.

تیشه بدون دسته

در برخی از موارد ممکن است شما تیشه بدون دسته را در خواب ببینید که این خواب به شما می گوید نمی توانید در برابر چالش هایی که دشمنان برایتان ایجاد می کنند ایستادگی کرده و ممکن است شکست بخورید. در واقع در این میکانیک سری از دوستان شما هستند که نمی گذارند شما به اهداف خود برسید و این کار را با یک سری از کارشکنی ها انجام می دهند. در واقع بهتر است اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و نگذارید هر فردی به شما نزدیک شود زیرا ممکن است آسیب های شدیدی به شما برسانند.

دیدن تیشه در رویای خانم ها به چه معنایی می باشد؟

قطع کردن درخت

اگر فردی در رویای خود دیده باشید که در حال قطع کردن درخت با تیشه می باشد بدین معنا است که سلامت و پول او به خطر افتاده است. در واقع برخی از معبران بیان کرده اند که اگر این کار شما در خواب بر اساس فعالیت های شغلی خودتان بوده است معنای بد تری دارد و نشانه این می باشد که شما برای این که بتوانید پول بدست بیاورید نیاز است دست به هر کاری بزنید. این خواب نوعی هشدار می باشد و به شما هشدار می دهد تا بتوانید تصمیم هایی بگیرید که مجبور برای این کارها نشوید.

خرد کردن چیزی با تبر

اگر این خواب را دیده اید نشانه این می باشد که شما با هدفی که دارید نمی توانید پیروز شوید زیرا ابزار های لازم برای این کار را ندارید بنابراین بهتر است نگاهی دوباره به اهدافتان بیندازید و سعی کنید میزان خطا های خود را سنجیده تا با کاهش میزان آن ها بتوانید به پیشرفت و موفقیتی که می خواهید برسانید.

کشتن فردی با تیشه

اگر شما هم مکانند بسیاری از افراد در خواب خود فردی را با تیشه به قتل رسانده اید به این معنا می باشد که از آن فرد کینه به دل گرفته اید و این کینه می تواند به این دلیل باشد که دوست ندارد شما پیشرفت کرده و به موفقیت برسید. بهتر است سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید در غیر این صورت این کینه شما می تواند کار به دست شما بدهد.

کشتن افراد با تیشه و معنای آن در رویا

تعبیر خواب تیشه از دیدگاه معبران غربی و اسلامی

جالب است بدانید که علاوه بر تمامی معنا های گفته شده در مورد جزئیات این خواب معبرانی هستند که تعبیر های متفاوتی دارند. در ادامه تفاوت هایی که در تعبیر خواب ها از دیدگاه معبران هست را برایتان با تمامی جزئیات بررسی می کنیم.

محمد ابن سیرین

تبر در رویای از دیدگاه این معبر به معنای خدمتکاری می باشد که شما او را از کارش برکنار می کنید تا دیگر در خانه شما فعالیتی نداشته باشد.

جابر مغربی

از دیدگاه این معبر سه تعبیر برای تیشه در رویا وجود دارد که این معناها عبارتند از :

 • دیدن  تیشه در رویا مردی است که از شما  می ترسد و دوست دارد بین شما و خانواده تان جنگ و دشمنی را سر بدهد.
 • داشتن تبر نشانه این است که با یک مردی که خصوصیاتی مانند تبر دارد آشنا می شوید.
 • شکستن تبر از دیدگاه این معبر نشانه این است که اجل فرد فرا رسیده است.

تعبیر تیشه از دیدگاه مغربی

منوچهر مطیعی تهرانی

این معبر مانند بسیاری از خواب ها تعابیر بسیاری برای این خواب در نظر دارد که همه آن ها را یک به یک برایتان بررسی می کنیم و به زبانی ساده و آسان تعابیر خواب های تیشه را از زبان این معبر می نویسیم.

 • این معبر بیان کرده است که معبران قدیمی همه وسایل مانند بیل، پارو، تبر، تیشه و … را به معنای خدمتکار بیان کرده اند که به شما در انجام یک سری از کار ها کمک می کنند.
 • دیدن تیشه دو دم نشانه این است که در زندگی شما فردی هست که حرف های دل و زبانش با یک دیگر برابری نمی کند و بهتر است با او زیاد گرم نگیرید زیرا می تواند مشکلات بسیاری برایتان ایجاد کند.
 • اگر شما از کسی تیشه گرفتید تعبیر این خواب بدین صورت می باشد که شما از جانب فردی حمایت می شوید و این حمایت ها می تواند حس برنده بودن را به شما بدهد و تلاش های شما را دو چندان خواهد کرد.
 • اگر در رویای خود دیدید که در حال قطع کردن درخت هستید و این کار را با تیشه انجام می دهید بدین معنا می باشد که کاری را می خواهید انجام دهید که هیچ خیر و سودی برایتان ندارد و ممکن است جان کسی را به خطر بیندازید.
 • اگر با تبر یا همان تیشه جایی را ویران کرده اید بدین معنا می باشد که در جهت ساخت و آبادانی تلاش می کنید.

لیلا برایت

این معبر تنها دو تعبیر خواب برای تیشه در نظر دارد و بیان کرده است که استفاده از تبر در خواب می تواند نشانه ای از این باشد که در کار های خود پیشرفت خواهید کرد و معنای دیگر این خواب به شما می گوید که اشتباهی را مرتکب خواهید شد و بهتر است کمی بیش تر در کار های خود دقت داشته باشید.

دیدن تبر در خواب

آنلی بیتون

آنلی بیتون یکی از معبران غربی می باشد که بسیاری از خواب هایی که تعبیر کرده است با واقعیت ها شباهت بسیاری دارند. در ادامه تعبیر خواب تیشه را از دیدگاه این معبر برایتان بیان می کنیم.

 • دیدن تبر در خواب نشانه ای از این می باشد که اگر از تلاش های خود نا امید نشوید ممکن است به لذت ها و خوشی های زیادی در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابید.
 • اگر فردی در خواب خود دیده باشد که دیگران در حال استفاده از تیشه هستند نشانه ای از این است که در کنار دوستان سرخوش خود زندگی بسیار شاد و خوبی را خواهد داشت و دیگران به این زندگی غبطه می خورند.
 • اگر دختری در رویای خود تیشه ببیند معنای بسیار خوبی دارد و نشان می دهد که در آینده همسری وفادار پیدا خواهد کرد که اوضاع آنچنان خوبی ندارد ولی کاملا وفادار خواهد بود.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.