دسته ها
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

تعبیر خواب حفاری مکان های مختلف با ابزارهای متفاوت

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
 • ۰

دیدن خواب حفاری بسیار گسترده است و شما ممکن است این خواب را با جزئیات متفاوتی ببینید. در ادامه هر آنچه که باید درباره این خواب و معنای آن بدانید را برایتان بیان می کنیم.

خواب ها می تواند نشان دهنده آینده و یا گذشته ای باشند که شما از آن ها خبر ندارید از این جهت مورد اهمیت قرار می گیرند. یادتان باشد که هر نوع خوابی را نباید تعبیر کنید و بیش تر خواب هایی صادقانه اند که قبل از اذان صبح آن ها را دیده باشید. در ادامه تعبیر خواب حفاری را از دیدگاه معبران برایتان بیان خواهیم کرد.

دیدن حفاری در رویا

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

تعبیر خواب حفاری

دیدن خواب می تواند به شما کمک کند تا برای آینده خود تصمیم های بهتری بگیرید و گاها شما را از خطرات آگاه می کند. بهتر است خواب هایی که می بینید را به تعبیر نیک بگیرید تا برایتان اتفاق های خوبی رقم بخورد. در ادامه چندین تعبیر از این خواب را برایتان بیان خواهیم کرد.

حفاری با بیل و کلنگ

یکی از خواب هایی که ممکن است هر فردی آن را ببیند این است که با بیل و کلنگ مشغول حفاری می باشد. این خواب نشان می دهد که شما برای رفتن به یک سفر آماده شده اید و سعی می کنید که روال قبلی زندگی خود را تغییر داده و بهتر و با کیفیت تر زندگی کنید.

حفاری باغچه منزل

اگر فردی در خواب خود ببیند که در حال کندن باغچه منزل خود می باشد و سعی می کند گنجی از آن پیدا کند یعنی به زودی اتفاق هایی بسیار بزرگ در زندگی او روی می دهد که به طور کلی زندگی فرد خواب بیننده را تغییر می دهد.

پیدا کردن گنج بعد از حفاری

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

پیدا کردن گنج بعد از حفاری

اگر فردی در خواب خود مشاهده کند که بعد از مقداری حفاری کردن و کندن زمین گنجی پیدا می کند بدین معنا می باشد که گوهری را در زندگی خود از دست می دهد و اگر در بعد از حفاری گنج را به فردی دیگر بدهد به معنای ازدواج دختر می باشد. از دیگر تعبیر خواب های گنج بعد از حفاری کردن بیماری است و هر فردی چنین خوابی را مشاهده کند بیمار خواهد شد ولی اگر گنجی پیدا نشود سلامتی و شادابی در انتظار او است.

داشتن زندگی بهتر

به نظر برخی معبران خارجی در صورتی که فردی خواب حفاری ببیند بدین معنا است که در زندگی عادی خود تلاش می کند تا بتواند زندگی بهتری برای خود و اطرافیانش بسازد.

حفاری و پیدا کردن چیزی

معبران غربی بیان کرده اند که اگر فردی در خواب خود ببیند که بعد از حفاری کردن پیزی را پیدا می کند فرقی نمی کند که وسیله پیدا شده چه چیزی باشد به هر حال خوشبختی و ثروتمند شدن در کمین فرد خواب بیننده است.

تعبیر خواب حفاری

حفاری برای ساختمان

ممکن است شما هم در خواب خود دیده باشید که برای ساختن یک ساختمان در حال کندن زمین و حفاری هستید. این خواب تعبیر بسیار خوبی دارد و نشان می دهد که در کارهایتان پیشرفت خواهید کرد.

رسیدن به آب در حفاری

اگر در خواب خود مشاهده کردید که بعد از حفاری کردن زمین به آب رسیدید تعبیر خوبی ندارد و بیان کننده تلاش های بی نتیجه شما می باشد بنابراین بهتر است تکنیک های خود را تغییر دهید تا بتوانید به تمام اهداف خود برسید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.