دسته ها
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

تعبیر خواب مرجان از دیدگاه معبران اسلامی

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • ۰

تعبیر خواب مرجان از دیدگاه بسیاری از معبران به مال و فرزند تعبیر می شود و برخی اعتقاد دارند که دیدن این خواب را باید به فال نیک گرفت تا اتفاق های خوبی برایتان بیفتد.

دیدن خواب یکی از بهترین موهبت های الهی می باشد که خداوند در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید با نشانه های که از آن دریافت می کنید زندگی خود را تغییر داده و تصمیم های بهتری در مورد آینده بگیرید. تعبیر خواب جلبک، تعبیر خواب خرچنگ و تعبیر خواب ماهی را برایتان بیان کردیم و در ادامه خواهیم گفت که تعبیر خواب مرجان دارای چه معانی و مفهومی می باشد.

معنی خواب مرجان از دیدگاه منوچهر مطیعی

تعبیر خواب مرجان از دیدگاه معبران

معبران بسیار زیادی این خواب را معنا کرده اند و بسیاری از آن ها اعتقاد دارند که تعبیر این خواب هم می تواند خوب باشد و هم می تواند معنای بدی را با خود به همراه داشته باشد. در ادامه تمامی تعبیرهایی که در مورد این خواب بیان شده است را برای شما بررسی می کنیم.

تعبیر امام صادق (ع)

ایشان تعابیری که برای این خواب بررسی کرده اند را بر اساس جزئیات خواب بیان نموده اند.

 • دیدن مرجان در رویا از دیدگاه ایشان به صورت کلی می تواند نشانه ای از مال و فرزند باشد.
 • از دست دادن مرجان در رویا نشانه این است که زن خود را طلاق خواهید داد.
 • دیدن خوابی که در آن انگشتر مرجانی دارید نشان دهنده این است که فرزندی پسر به دنیا خواهید آورد.
 • خریدن مرجان نشان دهنده این است که ازدواج می کنید و یا مال بسیاری را بدست خواهید آورد.

معنی خواب مرجان

منوچهر مطیعی

این معبر تعبیر خواب ها را بر اساس جزئیات آن ها بیان می کند و برای این خواب نیز جزئیاتی را بیان نموده است که با هم آن ها را بررسی خواهیم کرد.

 • آرون گروپس
 • داشتن یک تسبیح مرجانی در رویا می تواند نشان دهنده این باشد که صاحب یک پسر خواهید شد و اگر شما یک پسر با سن و سال زیاد دارید نشان دهنده این است که به زودی این فرزند شما باعث سرافرازی شما خواهد شد.
 • اگر مردی در رویای خود دیده باشد که مرجان خود را گم کرده است بدین معنا می باشد که به زودی زن خود را طلاق می دهد.
 • پاره شدن تسبیح مرجانی نشانه ای از این می باشد که در خانه و خانواده شما تفرقه می افتد و بر اساس دورویی های یک سری از افراد خانواده شما از هم می پاشد.

ابراهیم کرمانی

بر اساس دیدگاهی که این معبر دارد دیدن مرجان در رویا می تواند نشانه ای از مال و اموال باشد. از دیدگاه این معبر دیدن این جانور آبزی در رویا خوب است و نمی توان معنای بدی برای آن در نظر گرفت.

معنا کردن خواب مرجان

زمان مناسب تعبیر خواب

در یک سری از ساعت ها خواب هایی که دیده می شود را نباید تعبیر کرد زیرا معنای خاصی ندارد و ممکن است با تعبیر اشتباه مشکلات بسیار زیادی برایتان ایجاد گردد. یک سری از خواب هایی که دیده می شود صادقانه می باشد و می تواند تعابیری نیز با خود به همراه داشته باشند. یادتان باشد که دیدن خواب همیشه دلیل بر این نمی باشد که باید آن ها را معنا کنید و در بسیاری از موارد اصلا نیازی به معنا کردن آن ها نمی باشد و بهتر است قبل از هر کاری حالت روحی فرد خواب بیننده را نیز در نظر بگیرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *