دسته ها
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

تعبیر خواب شن و ماسه چیست؟

 • ندا خوشرو
 • ۵ آذر ۱۴۰۰
 • ۰

در این بخش از سرگرمی مجله آرگا تعبیر خواب شن و ماسه از دیدگاه معبرین مختلف را گردآوری خواهیم کرد که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید خوابی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

خواب و رویا از انواع پدیده هایی هستند که همه انسان های دنیا آن را تجربه می کنند و اغلب خوابها می توانند هشداری در رابطه با آینده بیننده رویا باشند. ممکن است هر فردی در طول عمر خود در عالم رویا شن ببیند که تعبیر خواب شن از دیدگاه معبرین مختلف متفاوت می باشد.

تعبیر خواب شن از دیدگاه های مختلف

دیدن هر یک از عناصر موجود در طبیعت در عالم رویا دارای تعبیر است و اگر شما خوابی را مشاهده کرده اید که تمایل دارید با تفسیر آن آشنا شوید بهتر است به جزئیات خواب تان توجه کنید سپس از بین تعابیری که برای آن ذکر شده به تفسیر خوابی که دیده اید بپردازید. در مطالب قبلی تعبیر خواب خاک و تعبیر خواب سنگ و تعبیر خواب بیابان را مطالعه کردید در ادامه تعبیر خواب شن را پیش رو خواهید داشت.

تعبیر خواب شن بیانگر چیست ؟

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

دیدن شن در عالم رویا نشان از چه چیزی است؟

۱. دیدن شن در عالم رویا به بیننده خواب هشدار می دهد که به جنبه های وجودی اش اهمیت بیشتری دهد و در اتفاق های روزمره غرق نشود.

۲. دیدن شن در عالم رویا بیانگر جاه طلبی و پشتکار است.

۳. اگر فردی در خواب ببیند که در مکانی پر از شن و ماسه می باشد بیانگر این است که بیننده رویا به زودی به سود مالی زیادی می رسد همچنین دیدن این رویا می تواند بیانگر ناتوانی بیننده رویا در زمینه کنترل کردن مسائل مالی اش باشد.

۴. اگر فردی در عالم رویا ببیند که روی شن و ماسه چیزی را می سازد نشانه این می باشد که وی قصد دارد پروژه کاری جدیدی را شروع نماید که این پروژه کاری با شکست روبرو می شود و بیننده رویا نباید وقت و زمان خودش را از دست بدهد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

۵. اگر فردی در خواب ساختمان یا قلعه ای را ببیند که از جنس شن می باشد بیانگر این می باشد که به زودی مشکلات بیننده رویا حل می شوند و شانس در خانه وی را می زند.

تعبیر دیدن شن در عالم رویا

۶. اگر فردی در خواب شن مرطوب ببیند بیانگر این است که بیننده رویا فرصت های خوبی را برای بدست آوردن پول و ثروت پیش رو دارد.

۷. اگر فردی در خواب ببیند که عقریی روی شن راه می رود نشانه این می باشد که وی انگیزه کافی برای عبور از مانعی را دارد.

۸. اگر شما در خواب ببینید که شن ها را به یک سمت جمع می کنند نشانه این می باشد که تلاش زیادی برای جمع آوری سرمایه برای خرید خانه و ماشین می کنید.

۹. دیدن طوفان شن در خواب نشانه این می باشد که مسئله بزرگی میان بیننده رویا و همسرش وجود دارد که این مسئله ممکن است در آینده به طلاق آن ها ختم شود.

تعبیر خواب شن از دیدگاه معبرین مختلف

۱۰. اگر فردی در خواب ببیند که در شن و ماسه دفن می شود نشانه این است که ورشکسته می شود.

۱۱. اگر فردی در خواب ببیند که روی شن لم داده است بیانگر این می باشد که بیننده رویا با محیط سازگار است و دارای طبعی آرام است.

۱۲. اگر فردی در خواب مشاهده کند که روی شن راه می رود نشانه این می باشد که دوست قدیمی اش را ملاقات می کند.

۱۳. اگر فردی در خواب ببیند که از راه رفتن روی شن یا ماسه لذت می برد بیانگر این است که وی دوست دارد با آشنایان و دوستانش به سفر برود.

۱۴. اگر در خواب ببینید که قادر هستید روی شن راه بروید ولی مدام به زمین می خورید نشانه این می باشد که برخی از مسائل در زندگی شما به وجود می آیند که قدرت تان را از شما می گیرند.

تعبیر دیدن شن رنگی و ساده در عالم رویا

۱۵. اگر فردی در خواب ببیند که با پای برهنه روی شن راه می رود نشانه این است که وی طبیعت حساسی دارد و به شدت تاثیرپذیر می باشد.

۱۶. اگر شما در خواب ببینید که روی شن داغ یا گرم راه می روید و پاهایتان می سوزد نشانه این است که دچار ضرر و زیان سنگین مالی می شود.

۱۷. دیدن شن درشت در عالم رویا نشانه پول است.

۱۸. تعبیر خواب باران شن بیانگر خیانت یکی از اعضای خانواده یا همسر در حق بیننده رویا می باشد.

۱۹. اگر فردی در خواب اتاقی پر از شن ببیند نشانه این است که آرزوهای وی برآورده می شوند و به ثروت می رسد.

تعبیر مشاهده شن در عالم رویا بیانگر چیست ؟

در این مطلب با تعبیر مشاهده شن در عالم رویا در خدمت شما عزیزان بودیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.