دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

تعبیر خواب خودکار و نشانه های مهم این خواب

 • ندا خوشرو
 • ۱ آذر ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب خودکار از دیدگاه معبرین اسلامی و غربی را گردآوری خواهیم کرد که امیدواریم با توجه به مطالب ذکر شده بتوانید خوابی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

تعبیر خواب خودکار از دیدگاه برخی از معبرین نشانه ابراز خود و ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است همچنین برخی از معبرین دیدن این خواب را نشانه علاقه بیننده رویا به آموزش دانسته اند و اگر فردی در عالم رویا خودکار ببیند بیانگر این است که با فکر و تدبیری که دارد می تواند کارهای خوب و بزرگی را انجام بدهد.

تعبیر خواب خودکار از دیدگاه معبرین برجسته

دیدن هر یک از اشیاء در عالم رویا دارای تعابیری می باشد که این تعابیر ممکن است روی زندگی در عالم بیداری بیننده رویا تاثیراتی را داشته باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب کتاب و تعبیر خواب مداد را مطالعه کردید در ادامه تعبیر خواب خودکار را پیش رو خواهید داشت.

تعبیر خواب خودکار از دیدگاه معبرین مختلف

 • چکاد بام
 • بلیط کیش

امام جعفر صادق (ع)

دیدن خودکار در عالم رویا از دیدگاه امام جعفر صادق علیه السلام بر ۷ وجه زیر است:

 • حکمت
 • فرمان
 • علم و دانش
 • درست شدن کارهای بیننده خواب
 • فرهنگ
 • رسیدن به مراد
 • ادب

ابراهیم کرمانی

اگر فردی در خواب خودکار پر و تازه ای را ببیند نشانه این است که اگر وی اهل علم باشد خدا به او علم و دانش بیشتری را می بخشد.

اگر فردی در خواب ببیند که با خودکار چیزی را می نویسد سپس مطالب نوشته شده را می خواند به این معنا است که مرگ بیننده رویا نزدیک می باشد.

اگر فردی در خواب ببیند که خودکار در دست هایش می شکند نشانه این است که حرمت بیننده رویا کم می شود و کارهایش نیز بی رونق می شوند و به خوبی پیش نمی روند.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

تعبیر رویای خودکار از دیدگاه تعبیرگران مختلف

آنلی بیتون

اگر فردی در خواب خودکار ببیند نشانه این می باشد که وی با ماجرا جویی کردن و جست و جو کردن به سمت گرفتاری ها و مشکلات بزرگی کشانده می شود.

اگر فردی در خواب ببیند که هر چقدر تلاش می کند نمی تواند با خودکار چیزی را بنویسد بیانگر این است که وی اصول اخلاقی را رعایت نمی کند و آن ها را زیر پا می گذارد.

جابر مغربی

اگر فردی در خواب ببیند که کسی به وی خودکار قرمز رنگ می دهد نشانه این است که بیننده رویا یک هدف یا کار علمی بزرگی را در آینده شروع می کند که به کمک آن کار می تواند به ثروت زیادی دست پیدا کند همچنین این کار باعث می شود تا نام و چهره بیننده خواب مشهور و محبوب تر شود.

اگر فردی در خواب ببیند که خودکاری آبی را دریافت می کند بیانگر علمی است که بیننده رویا به واسطه رفتن به کلاس های مختلف نظیر کلاس کنکور و کلاس تئاتر و … فرا می گیرد.

تعبیر خواب خودکار نشانه چه چیزی می باشد ؟

محمد بن سیرین

گم شدن خودکار در عالم رویا بیانگر افراد و شخصیت های بد ذات و کینه توز می باشد که ممکن است در هر فرصتی قصد این را داشته باشند تا به بیننده رویا ضربه ای را وارد کنند.

تعابیر مختلف برای دیدن خواب خودکار

۱. تعبیر خواب خرید یا کادو گرفتن خودکارهای رنگی دارای نشانه خوبی است و می تواند بیانگر سر و سامان یافتن زندگی فرزندان بیننده رویا باشد.

۲. اگر فرد متاهلی در خواب خودکارهای رنگی با مارک های مختلفی را ببیند نشانه این می باشد که فرزند یا فرزندان وی در عرصه علم و دانش موفق می شوند و این موفقیت نیز باعث سربلندی آن ها و افتخار خانواده شان می شود.

۳. اگر فردی در خواب ببیند که خودکارهایش را کسی دزدیده است و به فردی نیز در این زمینه شک دارد و با وی در عالم رویا دعوا می کند نشانه این می باشد که بیننده رویا در اطرافش دوستانی را دارد که به هیچ وجه چشم دیدن وی و موفقیت هایش را ندارند و این افراد تمایل دارند هر طوری که شده مانع از پیشرفت بیننده رویا در زمینه های مختلف شوند.

تعبیر دیدن خودکار آبی و قرمز در عالم رویا

۴. اگر فردی در خواب ببیند که خودکار آبی یا قرمز رنگی را از فردی که مرده است می گیرد نشانه مکر و حیله ای است که نزدیک ترین افراد نسبت به بیننده رویا دارند.

۵. اگر فردی در خواب ببیند که با خودکار آیات خدا را می نویسد بیانگر این است که دین و ایمان وی قوی تر می شود.

۶. اگر فردی در خواب ببیند که خودکارش را دور می اندازد نشانه این است که وی هیچ علاقه ای به آموزش ندارد همچنین دیدن این رویا می تواند بیانگر این باشد که بیننده رویا توانایی انجام کاری را از دست می دهد.

۷. تعبیر خواب خودکار از دست افراد دیگر، نشانه بشارت دادن می باشد.

۸. تعبیر دادن خودکار به افراد دیگر در عالم رویا بیانگر این است که از جانب دهنده خودکار به گیرنده خودکار کمک معنوی می شود.

تعبیر خواب خودکار آبی و قرمز نشانه چه چیزی می باشد ؟

در این مطلب با تعبیر رویای خودکار در خدمت شما عزیزان بودیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.