دسته ها
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی

  • عاطفه میرزایی
  • ۲۱ آبان ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب از مجله اینترنتی آرگا، بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی همراه با تصاویر جدید و شیک وی را تهیه و ارائه نموده ایم که امیدواریم مورد پسندتان قرار بگیرد.

مجموعه تلویزیونی “ستاره شمالی” در ژانر رمانتیک و کمدی به کارگردانی ارسوی گلر محصول ۲۰۱۹ از کشور ترکیه شروع شد و در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۲۰۲۱ پایان یافت. این مجموعه ابتدا از شبکه شو تی وی پخش شد و سپس دوبله فارسی ستاره شمالی از شبکه جم تی وی در حال پخش است. در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی آرگا، همراه ما باشید تا بیشتر با بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی همراه با تصاویر آنها آشنا شوید.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی + عکس جدید

مجموعه تلویزیونی ستاره شمالی به کارگردانی و نویسندگی ارسوی گلر محصول ۲۰۱۹ ترکیه می باشد.

در این سریال بازیگران محبوبی از جمله آسلیهان گونر، اسماعیل دمیرجی، گیزم گونش، برفین نیلسو آکتاش، آسلیهان کاپان شاهین، یاسمین هادیونت، اوزگون کارامان، تویگان آوان‌ اوغلو و … حضور داشتند.

این سریال در حال حاضر به وقت تهران از روز شنبه تا پنج شنبه سال ۲۱:۰۰ پخش می شود و تکرار آن روز بعد در ساعت های ۲:۰۰ بامداد، ۹:۰۰ صبح و ۱۳:۰۰ ظهر بازپخش می شود.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی

  •  بلیط کیش
  •  پرنس

خلاصه داستان سریال ستاره شمالی

داستان در مورد شخصی به اسم ییلدیز است و این شخص عاشق سر مست کوزی میباشد. ییلدیز کسی را جز اون ندیده و دوست ندارد. اما وقتی کوزی به دلیل ادامه تحصیل به استانبول میرود، رابطه خودش را فراموش میکند و به دنبال عشق دیگری میرود.

وقتی خانوادش متوجه این موضوع میشوند، کوزی از طرف خانواده و اهالی روستا ترد شده و دیگر برایش ارزش قائل نیستند. او با زنی که دوست داشت به نام شعله ازدواج کرد و صاحب سه فرزند به نام های فریده، گوکچه و مینه شد اما شعله به کوزی خیانت کرده و تمام پول‌ های او را می‌ دزدد. کوزی که پولی برای تأسیس دوباره شرکت‌ اش ندارد به همراه سه دخترش به شهر زادگاهش بر میگردد و تصمیم دارد در ولایتش زندگی کند.

این بازگشت کوزی عشق دیرینه ییلدیز را شعله ور میکند، اما ییلدیز با روحیه مغرور خودش و همینطور کینه ایی که در او به وجود آمده نمیتواند باهاش کنار بیایید. کنار آمدن این دو عاشق نه تنها امکان پذیر نیست بلکه سبب دشمنی آنها نیز خواهد شد.

زندگینامه جالب هنرمندان سریال ستاره شمالی

اسماعیل دمیرجی

اسماعیل دمیرجی بازیگر جذاب و خوش استایل ترک زبان متولد ۱۳ نوامبر سال ۱۹۸۴ که هم اکنون وی ۳۸ سال سن دارد و در شهر زیبای آنکارا کشور ترکیه چشم به جهان گشوده است. همچنین ایشان فارغ التحصیل رشته تئاتر از هنرستان دولتی دانشگاه آنادولو می باشد.

شهرت اصلی اسماعیل با سریال های تصادف ( ۲۰۱۸) و ستاره شمالی (۲۰۱۹) در نقش کوزی آغاز شد.

وی چندین سال پیش با هانده سورال ازدواج کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی + عکس

آسلیهان گونر

آسلیهان گونر هنرپیشه و مدل مطرح و محبوب تلویزیون و سینما ترک زبان متولد ۱۷ دسامبر سال ۱۹۸۷ که هم اکنون وی ۳۴ سال سن دارد و در شهر استانبول چشم به جهان گشوده است.

فعالیت حرفه ای خود را از سال ۲۰۰۲ در سن ۱۵ سالگی با سریال “دنیای رازها” آغاز کرد و در سال ۲۰۱۹ با مجموعه ستاره شمالی در نقش ییلدیز به شهرت زیادی رسید.

معرفی هنرمندان سریال ستاره شمالی

گیزم گونش

گیزم گونش هنرپیشه زیبا و جوان اهل ترکیه متولد ۳۰ نوامبر ۱۹۹۵ که هم اکنون وی ۲۲ سال سن دارد و در شهر استانبول چشم به جهان گشوده است.

این بازیگر فعالیت خود را از سال ۲۰۰۷ با مجموعه تلویزیونی “هزار و یک شب” آغاز نمود.

ایشان در حال حاضر مجرد می باشد.

شرح حال جالب بازیگران مجموعه ستاره شمالی

برفین نیلسو آکتاش

برفین نیلسو آکتاش مدل تبلیغاتی و هنرپیشه زیبا ترکیه متولد سال ۱۹۹۸ که هم اکنون وی ۲۴ سال سن دارد و در شهر آنکارا چشم به جهان گشوده است. او ۱۷۲ سانتی متر قد و ۵۲ کیلو گرم وزن دارد.

ایشان نخستین فعالیت بازیگری خود را از سال ۲۰۱۹ با سریال ستاره شمالی آغاز نمود.

زندگینامه خواندنی سریال ستاره شمالی

آسلیهان کاپان شاهین

آسلیهان کاپان شاهین بازیگر جوان و مطرح ترکیه متولد ۱۲ آبان ماه سال ۱۳۷۹ که هم اکنون وی ۲۲ سال سن دارد در شهر مارابوک چشم به جهان گشوده است.

او از طرفداران باشگاه گالاتاسارای می باشد و به موتور سواری و عکاسی علاقه زیادی دار.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی

تویگان آوان‌ اوغلو

تویگان آوان‌ اوغلو هنرپیشه اهل ترکیه متولد سال ۱۹۷۹ که هم اکنون وی ۴۳ سال سن دارد و در شهر ازمیر چشم به جهان گشوده است. گفتنی است وی قبلا بازیکن حرفه ای بسکتبال بود.

این هنرمند فعالیت خود را در سال ۲۰۱۴ با سریال کمدی “روستایی زیبا” آغاز کرد. سریال هایی از جمله ستاره شمالی (۲۰۱۹)، آیلا: دختر جنگ (۲۰۱۷) و سریال خطر برای زندگی (۲۰۱۶) از کارهای مهم وی محسوب می شود.

او ۱۸۹ سانتی متر قد و ۸۸ کیلوگرم وزن دارد.

آشنایی با هنرمندان سریال ستاره شمالی

یاسمین هادیونت

یاسمین آلن از دیگر بازیگران سریال ستاره شمالی است. متولد ۱۹ تیر ماه سال ۱۳۶۸ که هم اکنون وی ۳۲ سال سن دارد و در شهر لندن چشم به جهان گشوده است.

پدر و مادر وی لهل بریتانیا هستند. مادرش سونیا ادی بعد از ازدواج با کایهان ییلدیز اوغلو بازیگر ترک به ترکیه رفت و با نام مستعار شروع به بازیگری کرد. مادر وی بعد از دو سال زندگی از کایهان جدا شد و در سال ۱٩٨٩ با پدر یاسمین بنام دودلی آلن ازدواج کرد.

یاسمین در سال ۲۰۰۸ در تبلیغات شرکت L’OREAL حضور پیدا کرد و سپس به بازیگری روی آورد.

یاسمین در حال حاضر با مدل ترک آرماگان اوغوز نامزد شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی بسیار جالب

اوزگون کارامان

اوزگون کارامان بازیگر جوان اهل ترکیه متولد ۱۵ ژانویه سال ۱۹۸۸ که هم اکنون وی ۳۳ سال سن دارد و در شهر آداپازارı چشم به جهان گشوده است.

وی فارغ التحصیل مهندسی زمین شناسی از دانشگاه کوکایلیو همچنین کارشناسی ارشد MBA می باشد.

او اکنون یکی از بازیگران سریال ستاره شمالی می باشد.

زندگینامه کامل بازیگران ستاره شماللی

زینپ کالتوک

زینب بازیگر سریال ستاره شمالی متولد سال ۱۹۸۱ که هم اکنون وی ۴۰ سال سن دارد و در شهر استانبول چشم به جهان گشوده است.

وی فارغ التحصیل رشته اقتصاد و علوم اجتماعی و رشته تئاتر از دانشگاه بیلکنت آنکارا می باشد.

زندگینامه جامع بازیگران مجموعه ستاره شمالی

امیدواریم از خواندن بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی همچنین از تصاویر جدید و شیک اعضا لذت برده برده باشید و از اینکه تا این لحظه همراه ما بودید بی نهایت سپاس گذاریم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.