دسته ها
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

تعبیر خواب مرغ مینا از منظر معبران اسلامی

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۸ مهر ۱۴۰۰
 • ۰

دیدن خواب می تواند حاوی پیام یا هشداری باشد و اگر بتوانید خواب های خود را به درستی تعبیر کنید شما می توانید زندگی خود را تغییر داده و از ضررهای بسیار زیادی پیشگیری کنید. در ادامه شما را با تعبیر خواب مرغ مینا آشنا خواهیم کرد.

خواب دیدن یکی از موهبت های الهی می باشد و شما با دیدن خواب حیوانات باید آن ها را به طور کامل بررسی کنید و حتما جزئیات خواب خود را به یاد داشته باشید. تعبیر خواب مرغ مینا بسیار گسترده می باشد و بهتر است با دقت ادامه این مطلب را بخوانید تا بتوانید معنای دقیق رویا خود را پیدا کنید.

تعبیر خواب مرغ مینا

تعبیر خواب مرغ مینا پرنده دوست داشتنی

تعبیر خواب بلبل، تعبیر خواب قو و تعبیر خواب غاز را در مطالب قبلی برایتان بیان کرده ایم و در ادامه قصد داریم تعبیر رویای مرغ مینا را از دیدگاه معبرانی که این خواب را تعبیر کرده اند بیان کنیم. یادتان باشد که اکثرا این مرغ ها به رنگ سیاه هستند بنابراین می توان تمامی تعابیر را به دیدن مرغ سیاه در خواب تعمیم داد.

امام جعفر صادق (ع)

امام صادق به طور کلی دو معنا برای شنیدن صدای پرندگان در نظر دارند. ایشان بیان کرده اند که اگر فردی در خواب خود صدای مرغ مینا را بشنود خواب او معنای بسیار خوبی دارد و در آینده این خواب برایش تعبیر خواهد شد ولی اگر صدای برخی از پرندگان شوم را در خواب خود بشنوید معنای خوبی ندارد و این خواب ها معمولا به غم و مصیبت تعبیر خواهد شد.

تعبیر امام صادق(ع) در رابطه با دیدن مرغ مینا

ابن سیرین

یکی از معبران اسلامی ابن سیرین می باشد که علم بسیار زیادی در رابطه با تعبیر خواب داشته است و خواب هایی که تعبیر کرده است به واقعیت ها شبیه بوده اند. در ادامه تمامی تعابیری که این معبر برای دیدن مرغ مینا در نظر گرفته است را برای شما بیان خواهیم کرد.

 • آرون گروپس
 • یکی از اولین معنی های این معبر این است که در خواب خود به بالا بپرد و مرغ مینایی را شکار کند. اگر فردی در خواب خود ببیند که چنین کاری کرده است به معنای طلاق و جدایی می باشد و به زودی فرد از همسر خود جدا شده و همسر دیگری اختیار خواهد کرد.
 • خواب دیگری که ابن سیرین معنی کرده است در رابطه با پرواز مرغ مینا می باشد. اگر فردی در خواب خود ببیند که این پرنده پرواز می کند و دوباره به نزد او بر می گردد به معنای این است که به تمامی خواسته هایش می رسد و به عبارت دیگر حاجت روا خواهد شد اما اگر این پرنده دیگر به سمت فرد بر نگردد بدین معنا است که ضرر های مالی می بیند و بهتر است کمی بیش تر در در رابطه با کار و سرمایه گذاری خود فکر کند.
 • دیدن مرغ مینا به تعداد بسیار زیاد در خواب خوب نیست. اگر شما در خواب خود تعداد زیادی از این پرنده را مشاهده کنید و ببینید که در حال خواندن هستند بدین معنا می باشد که دچار مصیبت بسیار بزرگی خواهید شد.
 • آخرین تفسیر این معبر این است که فردی در خواب خود ببیند که مرغ مینا را سر می برد و آن را می پزد و می خورد. این خواب معنای بدی ندارد و نشان می دهد که شما از مال و اموال پادشاه و حاکم زمان خود استفاده کرده اید.

تعبیر خواب جابر مغربی در رابطه با دیدن مرغ مینا در رویا

جابر مغربی

جابر مغربی نیز معبری اسلامی است و تا کنون بیش از هزاران هزار خواب را تعبیر کرده است. این معبر در رابطه با دیدن مرغ مینا در خواب و معنای آن مطالبی را بیان کرده است که عبارتند از :

 • یکی از خواب های بسیار عجیبی که این معبر معنا کرده است خارج شدن مرغ مینا از بینی بوده است. وی بیان کرده است اگر فردی چنین خوابی را ببیند بدین معنا است که یک حیوان چهار پا دارد که به زودی صاحب بچه خواهد شد بنابراین باید بیش تر از آن مراقبت کنید.
 • خوردن مرغ مینای بریان تعبیر خوبی ندارد و شنان می دهد که شما وسوسه شده اید تا با فریب کاری مال و اموال دیگران را بالا بکشید و آسوده زندگی کنید. این خواب به شما هشدار می دهد که این خواب را انجام ندهید زیرا در صورتی که گیر بیفتید رسوایی بسیار بزرگی دامن گیرتان خواهد شد.
 • خواب بسیار دردناکی هم برخی از افراد دیده اند و آن هم این است که مرغ مینای شما یک بخش از گوشت بدنتان را می کند و می برد. این خواب بیان کننده است است که شما نمی توانید از اموال خود مراقبت کنید و به زودی آن را از دست خواهید داد. بهتر است بعد از دیدن این خواب صدقه داده و از فردی با تجربه برای نگه داشتن مال خود کمک بگیرید.

تعبیر خواب مرغ مینا

حضرت دانیال نبی (ع)

دیدن مرغ مینا و معنای آن را حضرت دانیال نیز بیان کرده اند. ایشان فرموده اند اگر فردی در خواب ببیند که همانند مرغ مینا به این طرف و آن طرف می رود بدین معنا می باشد که سفری در پیش دارد و اگر این سفر طولانی تر شود عزت و احترام شما در نزد دیگران افزایش می یابد. در واقع دیدن این خواب از دیدگاه حضرت دانیال (ع) خوب است و نمی توان معنای بدی برایش در نظر گرفت.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *