دسته ها
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

 تعبیر خواب سنگ قبر و و نشانه های مهم آن از منظر معبران غربی

 • ندا خوشرو
 • ۱۵ مهر ۱۴۰۰
 • ۰

در این بخش از سرگرمی مجله آرگا تعبیر خواب سنگ قبر از دیدگاه معبرین غربی و اسلامی را گردآوری خواهیم کرد که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید با تفسیر رویایی که مشاهده کرده اید آشنا شوید.

تفسیر دیدن قبر در عالم رویا با تعبیر خواب سنگ قبر متفاوت است و نمی توان تعابیر ذکر شده را برای هر دو این موارد به کار برد. در واقع دیدن سنگ قبر در عالم رویا نشانه هشدار برای از دست دادن فرصت هایی است که ممکن است بیننده خواب با این فرصت های طلایی مواجه شود و دیدن خود قبر در عالم رویا نیز نشانه گرفتاری و فقدان برای بیننده رویا می باشد.

تعبیر خواب سنگ قبر از دیدگاه معبران مختلف

برای هر فردی پیش می آید که در عالم رویا کابوس هایی وحشتناک نظیر ارواح و قبرستان و اجنه را مشاهده کند و اگر شما نیز خواب هایی با این مضمون را دیده اید بهتر است با تعابیر آن ها آشنا شوید زیرا برخی از این خواب ها دارای نشانه ای برای بیننده رویا در زندگی واقعی می باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب قبرستان و تعبیر خواب روح و تعبیر خواب کفن را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر خواب سنگ قبر در خدمت شما خواهیم بود.

تعبیر خواب سنگ قبر از دیدگاه معبرین مختلف

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

معبرین غربی

از دیدگاه معبرین غربی دیدن سنگ قبر در عالم رویا نشانه کنار گذاشتن و سرکوب کردن خود است و علاوه بر این برخی از معبرین نیز دیدن سنگ قبر در خواب را نشانه پیامی از ضمیر ناخودآگاه بیننده رویا درباره زندگی واقعی اش دانسته اند.

دیدن سنگ قبر در عالم رویا می تواند نشانه داشتن عمری طولانی برای بیننده رویا باشد همچنین اگر فردی در خواب سنگ قبری جدید را مشاهده کند بیانگر نشانه موقعیت های جدید برای وی است.

اگر فردی در خواب سنگ قبر ترک خورده ببیند نشانه این است که خطری بیننده رویا را تهدید می کند که این خطر می تواند اقتصادی و جانی یا عاطفی باشد.

تعبیر دیدن سنگ قبر در عالم رویا

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

اگر فردی در خواب سنگ قبری را با نام خود یا نزدیکانش ببیند نشانه اخباری بد برای وی است و ممکن است اتفاقی غیر منتظره یا حادثه ای ناگوار برای بیننده رویا یا نزدیکانش رخ بدهد.

اگر فردی در خواب ببیند که نوشته های روی سنگ قبر را به راحتی می خواند نشانه این می باشد که بیننده رویا به راحتی می تواند بر مشکلاتی که در سر راهش قرار می گیرند غلبه کند.

اگر فردی در خواب ببیند که نوشته های روی سنگ قبر را به سختی می خواند یا نتواند آن ها را بخواند باید منتظر خبرهایی از اتفاق های خوب برای خانواده اش باشد.

اگر فردی در خواب سنگ قبر های قدیمی را مشاهده کند نشانه رابطه دوستی برای وی است.

دیدن سنگ قبر قدیمی در عالم رویا نشانه این است که غم و اندوه بیننده رویا از بین می رود و وی در راستایی امن قرار می گیرد.

تعبیر مشاهده رویای سنگ قبر

مطیعی تهرانی

اگر فردی در خواب ببیند که روی قبری سنگ قرار می دهد یا قبر را آجر و سیمان می کند نشانه این می باشد که بیننده رویا مکان خرابی را آباد می کند یا بنایی را می سازد همچنین ممکن است بیننده رویا خانه ای بخرد یا باغی را احداث نماید.

آنلی بیتون

اگر فردی در خواب ببیند که نوشته سنگ قبری را می خواند بیانگر این می باشد که بیننده رویا وظایف سخت و سختی را به دوش می کشد.

تعبیر خواب سنگ قبر بیانگر چیست ؟

در این مطلب با تعابیر خواب سنگ قبر در خدمت شما همراهان همیشگی بودیم که امیدواریم از مطالعه آن ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.