دسته ها
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

تعبیر خواب کرکس یا لاشخور با تعابیر متفاوت

 • شقایق ایران دوست
 • ۸ مهر ۱۴۰۰
 • ۰

در این مقاله سعی داریم شما را با تعبیر خواب کرکس یا لاشخور آشنا کنیم. این خواب گستردگی بالایی دارد و تمامی جزئیات آن را در ادامه برایتان بیان خواهیم کرد و از شما می خواهیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

کرکس یکی از حیواناتی می باشد که در خواب برخی از افراد می رود و به آن ها هشدار هایی می دهد. تعبیر خواب کرکس از دیدگاه معبران مختلف فرق می کند و هر معبری این خواب را بر اساس آن چیزی که فرد دیده است تعبیر می کند.

تعبیر خواب کرکس

تعبیر خواب کرکس از نگاه معبران

دیدن کرکس در خواب می تواند ترسناک باشد زیرا این حیوان جزء حیواناتی می باشد که لاشه پرندگان و یا حیواناتی که مرده اند را می خورد و از همین رو می تواند دارای معنا های مختلفی باشد.  کرکس ها معمولا بدون مو و تاس هستند و معبران برای دیدن این حیوانات تعابیری بسیار مطرح کرده اند.

تعبیر ابن سیرین

ابن سیرین یکی از معبرانی می باشد که از دیدگاه اسلامی خواب ها را مورد بررسی قرار می دهد و برای هر کدام از آن ها تعابیر مختلفی در نظر می گیرد. تعابیر این معبر را در ادامه برایتان بررسی خواهیم کرد.

 • نهال بیبی شاپ
 • پرنس
 • این معبر بیان کرده است که دیدن این خواب بسیار خوب است و می تواند نشانه خوبی برای فرد خواب بیننده باشد.
 • اگر فردی در خواب خود کرکسی را مشاهده کند بدون این که هیچ جزییاتی از خواب خود به خاطر داشته باشد بدین معنا است که از حاکم و پادشاه زان خودش خوبی بسیاری دریافت می کند.
 • اگر فردی در خواب خود استخوان و گوشت این حیوان را ببیند باز هم معنای خوبی دارد و می توان انتظار داشت که در روز های آینده خوبی هایی از طرف دیگران ببیند.

منچهر مطیعی و تعبیر کرکس

منوچهر مطیعی

این معبر اسلامی نیز تعبیر خواب کرکس را برای شما بیان کرده اند و اعتقاد دارند که اگر فردی این حیوان را در خواب ببیند بدون این که قبل از خواب به آن فکر کرده باشد و یا کس و مستندی در رابطه با آن دیده باشد معنای خوبی ندارد.

 • از دیدگاه این معبر دیدن این حیوان بدین معنا می باشد که خطری شما را تهدید می کند و بهتر است بعد از دیدن این خواب صدقه داده و این خواب را برای هیچ فردی تعریف نکنید.
 • البته تعابیر دیگری که این معبر بیان کرده است نشان دهنده این است که کرکس می تواند دشمنی بد خواه باشد که سالیان سال در کمین است تا روزی فلاکت و بدبختی شما را ببیند.
 • اگر در خواب خود مشاهده کردید که یک کرکس بر بام خانه تان نشسته است بهتر است بیش تر از قبل مراقب خود باشید زیرا این خواب نوعی هشدار برایتان به حساب می آید و به شما نشان می دهد که خطری سهمگین جان شما را تهدید خواهد کرد.

دیدن کرکس در رویا از دیدگاه آنلی بیتون

آنلی بیتون

آنلی بیتون یکی از معبران غربی می باشد که خواب های بسیار زیادی را تعبیر کرده است و بیش تر افراد تعبیر خواب های او را قبول دارند. آنلی بیتون در رابطه با دیدن کرکس در خواب نیز تعابیری در نظر دارد و آن ها را با جزئیات مختلف بیان کرده است که در ادامه با زبانی ساده و روان این معانی را برایتان توضیح خواهیم داد.

 • اگر فردی کرکس را در خواب ببیند و هیچ چیز دیگری را در این خواب ندیده باشد بدین معنا است که بد گویی های بی اساسی که از او می کنند باعث استرس و اضطرابش می شود و دیدن این خواب نیز به دلیل استرسی است که قبل از خواب داشته است.
 • دیدن کرکس که روی یک ریل قطار نشسته باشد بدین معنا می باشد که در آینده فرد خواب بیننده یک تصادفی را تجربه می کند و زیان های مالی بسیار زیادی می بیند.
 • نزدیک شدن به کرکس ها در خواب تعبیر دیگری دارد. اگر فرد خواب بیننده ببیند که در حال نزدیک شدن به این پرندگان می باشد و زمانی که به آن ها نزدیک می شود باعث فرارشان خواهد شد بدین معنا است که یک رسوایی برایتان ایجاد می شود و علل اصلی این رسوایی ها دوستانتان خواهند بود ولی خوشبختانه از این رسوایی نجات خواهید یافت و می توانید زندگی خود را مانند قبل ادامه دهید.
 • شنیدن صدای این پرندگان در خواب تعبیر خوبی ندارد و نشان می دهد که فردی قصد دارد با به تصویر کشیدن گذشته شما صدمه های جدی بر زندگی تان وارد کند بنابراین باید سعی کنید سریعا این فرد را شناخته و از بروز هرگونه سوء تفاهم و دعوا و جدایی پیشگیری کنید.

تعبیر خواب کرکس

ابراهیم کرمانی

این معبر اسلامی تنها یک تعبیر برای دیدن کرکس در نظر دارد. او بیان کرده است که اگر فردی در خواب خود کرکسی را ببیند که فریاد می زند بدین معنا می باشد که فردی بزرگ در خانه شما از دنیا خواهد رفت و شما بسیار ناراحت و غمگین می شوید.

تعبیر کلی

 • دیدن کرکس در خواب از دیدگاه اکثر معبران معنای خوبی ندارد. بسیاری از معبران غربی بیان کرده اند که هرکس در خواب خود یک کرکس ببیند که در حال پرواز کردن فریاد می زند بدین معنا می باشد که در آن منطقه فردی بزرگ از دنیا می رود و اگر تعداد این پرندگان زیاد باشد بدین معنا است که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.
 • برخی از معبران اعتقاد دارند که نشستن این حیوان بر بام خانه اصلا خوب نیست و می تواند نشانه های  بدی را با خود به همراه داشته باشد بنابراین بهتر است بیش تر از قبل مراقب خود و خانواده خود باشید تا اتفاقی نامبارک رخ ندهد.
 • اگر فردی در خواب خود مشاهده کند که در حال زدن یک کرکس با استفاده از سنگ هستید بدین معنا می باشد که شما می توانید با تدبیر خود دشمنی را از سر راه خود بردارید و گره بزرگی از کار شما باز می شود و می توان گفت این تنها تعبیر مثبتی است که برای این خواب در نظر گرفته شده است.

تعبیر رویای کرکس از دیدگاه یوسف نبی

یوسف نبی (ع)

همانطور که می دانید یوسف پیامبر یکی از افرادی بودند که علم تعبیر خواب داشتند و هر فردی که خوابی می دیدند می توانستند از ایشان بخواهند تا خوابشان را برایش تعبیر کند. این پیامبر در رابطه با تعبیر خواب کرکس نیز یک تعبیر بیان کرده اند. ایشان اعتقاد دارند هر فردی که کرکسی را در خواب خود ببیند به معنای فرد بی آزار یا مال و اموال زیادی می باشد که از طرف فردی نیکوکار به خواب بیننده می رسد.

کتاب سرزمین رویاها

این کتاب هم یکی از بهترین کتاب هایی می باشد که شما می توانید برای تعبیر کردن خواب هایی که دیده اید به آن مراجعه کنید زیرا تمامی خواب ها را از چند جهت مورد بررسی قرار داده است و شما می توانید با استفاده از جزئیات خوابی که دیده اید معنای دقیقی برای آن پیدا کنید. دیدن کرکس در خواب از دیدگاه مولف این کتاب سه معنا دارد که برایتان بیان خواهیم کرد.

 • دیدن پرنده کرکس بدون هیچ نشانه ای در خواب می تواند نشانه ای از استرس و اضطراب شما باشد. اگر دوست ندارید این خواب ها را ببینید به شما توصیه می کنیم قبل از خواب استرس و اضطراب خود را به وسیله مدیتیشن کاهش دهید.
 • اگر تعداد بسیار زیادی از این پرنده را در خواب دیده باشید بدین معنا می باشد که دچار یک بیماری سخت و مهلک خواهید شد. اگر بتوانید صبوری کنید و کمی امید خود را به زندگی حفظ کنید از این بیماری جان سالم به در خواهید برد.
 • یکی از خواب هایی که تقریبا دارای تعبیر بسیار خوبی می باشد این است که فرد در خواب خود کرکسی را در حال پاره کردن و تیکه کردن طعمه خود ببیند. این خواب به شما نشان می دهد که در آینده ای نه چندان دور مشکلات و نگرانی هایتان از بین می رود و می توانید زندگی بهتری داشته باشید.

دیدن رویای کرکس در کتاب سرزمین رویا ها چه معنایی دارد؟

دیدن خواب حیوانات دارای معنا و مفاهیم بسیار گسترده ای می باشد. اگر از این تعبیر خواب راضی بودید به شما پیشنهاد می دهیم در ادامه تعبیر خواب قو، تعبیر خواب کبک و تعبیر خواب گنجشک را مشاهده کنید تا بتوانید به راحتی معنا و مفهوم خواب هایی که می بینید را درک کرده و هشدار های آن ها را جدی بگیرید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.