دسته ها
یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

تعبیر خواب آلو با تعابیر جالب معبران مشهور

 • سحر هودانلویی
 • ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
 • ۰

معنای خواب برای برخی از افراد به دغدغه های عظیمی تبدیل شده است و همواره در پی معنا و مفهوم آن می باشند. برای مطالعه تعبیر خواب آلو خواهشمندیم با این بخش از مطالب آرگا همراه شوید.

قابل به ذکر می باشد که غذا و میوه در خواب نماد روزی و برکت را برای بیننده خواب دارا هستند. همچنین حضرت یوسف و پیامبر میوه آلو را به معنای خوشدلی می دانند، چرا که به یاد آوردن این میوه در ذهن نیز، رنگ و بویی دیگر در خاطر افراد به وجود می آورد که بسیار لذت بخش است. در ادامه این مطلب از بخش مجله نویسی آرگا با ما همراه شوید تا به خوبی تعبیر خواب آلو را از نظر چندین معبر معتبر بررسی نمایید.

تعبیر خواب آلو چگونه است؟

آشنایی با تعبیر خواب آلو

علم تعبیر خوب می تواند هشدارها و نشانه های جالب خوابی را که دیده اید به شما بیان کند. البته اغلب خواب های که می بینیم در نتیجه افکاری است که روز قبل در ذهن خود به آن ها اندیشیده اید. خواب میوه نیز می تواند در نتیجه غذاها و یا میوه های باشد که قبلا مورد استفاده قرار داده اید. البته این خواب ها تعابیر حقیقی نیز می تواند داشته باشند که در ادامه به بیان تعبیر خواب آلو از نگاه چندین معبر می پردازیم.

 • یوسف نبی

به خواب دیدن آلو و دیگر میوه های شیرین به معنای خوشدلی و روحیه قوی است.

 • محمد بن سیرین

در صورتی که دنیای واقعی و بیداری نیز از فصل آلو سرخ و سیاه برخوردار باشد، تعبیر آن به شکل مال و اموال است.

اگر کسی این میوه را به تو هدیه داد و تو پس از خوردن آن طعم شیرینش را حس کردی، بدین صورت است که به همان مقدار مال دنیوی به دست خواهی آورد.

 • قاصدک 24
 • بلیط کیش

اگر زمانی این خواب را ببینی که فصل آلوی زرد نباشد و سپس در خواب خوردی، بدین معناست که به غم و اندوه گرفتار خواهی شد.

 • منوچهر مطیعی تهران

دیدن آلو سیاه و سرخ در خواب به معنای مال و ثروت است و مقدار آن نیز به اندازه ای که آلو را در خواب دیدید، بستگی خواهد داشت. بدین صورت که اگر در خواب دیدید یک وانت پر از آلو دارید، پول هنگفتی به دست شما خواهد رسید.

در ادامه نیز دیدن آلو زرد در خواب چندان معنای خوبی نخواهد داشت، چرا که نشان دهنده بیماری و دلخوری فرد بیننده خواب است. در صورتی که فصل این میوه بوده باشد و دهان از طعم شیرین آن لذت ببرد، به نیکی اتفاقات روزمره خواهد گذشت.

در شرایطی که فصل این میوه نبوده باشد و از طعم تلخی نیز برخوردار باشد، غم و اندوهی برای بیننده خواب بروز خواهد آمد.

و در آخر نیز دیدن خواب آلو ترش به معنای اتفاقات تلخ عاطفی است که به نسبت طعم آن، شرایط حاد تر است.

تعبیر خواب آلو چیست

 • حضرت دانیال

به خواب دیدن درخت آلوی زرد، نشان دهنده بیماری شخص بیننده است.

 • آنلی بیتون

به خواب دیدن آلو های نارس و نرسیده در خواب نشان دهنده، عدم آسایش خود و اطرافیان نزدیک می باشد.

دیدن آلو های رسیده و سالم نیز در خواب به نشانه دستیابی موقعیت های شادی وصف ناپذیر است که در طی مدت زمان کوتاهی از آن لذت خواهید برد.

خوردن آلو در خواب نشان دهنده تفریحات زودگذری است که با دیگران تجربه خواهید کرد.

چیدن آلو نیز به معنای رسیدن به آرزوهایی است که مدتی در ذهن خود پرورش داده اید.

در شرایطی که آلوها بر زمین ریخته بودند و تو آن ها را جمع می کردی، بدان معناست که وقت آن رسیده تا با تقدیر خود کنار بیایی و بپذیری که آرزویی از رویا های تو برآورده نخواهد شد.

آشنایی با معنای خواب آلو

امیدواریم از مطالعه این مطلب تعبیر خواب در کنار تیم مجله نویسی آرگا لذت برده باشد. همچنین با تعبیر خواب دیگر میوه ها همچون تعبیر خواب موز، تعبیر خواب سیب و تعبیر خواب انار می توانید در مطالب پیشین آرگا آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.