دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

تعبیر خواب فانوس روشن و خاموش

 • ندا خوشرو
 • ۲ مهر ۱۴۰۰
 • ۰

در این بخش از سرگرمی مجله آرگا تعبیر خواب فانوس از دیدگاه معبرین مختلف و برجسته را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید رویایی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

به فرآیند معنادهی به رویاهایی که در عالم خواب مشاهده می شوند تعبیر خواب گفته می شود و برای مشاهده اشیاء در عالم رویا تعابیری متفاوت ذکر شده اند که هر یک از آن ها می توانند دارای نشانه ای در زندگی واقعی بیننده رویا باشند. دیدن فانوس در عالم رویا از آن دسته از خوابهایی که از دیدگاه معبران دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با توجه به جزییاتی که در عالم رویا مشاهده کردید تفسیر خوابتان را از بین انواع تعبیر خواب فانوس که از دیدگاه معبرین مختلف ذکر شده اند پیدا کنید.

تعبیر خواب فانوس از دیدگاه معبرین مختلف

اگر شما به صورت مداوم خوابهایی را در عالم رویا مشاهده می کنید بهتر است با تفسیر آن ها آشنا شوید. در مطالب قبلی تعبیر خواب چراغ و تعبیر خواب آتش و تعبیر خواب شمع را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر رویای فانوس در خدمت شما خواهیم بود.

تعبیر خواب فانوس

 • بلیط کیش
 • چکاد بام
 • منوچهر مطیعی تهرانی

اگر فردی در خواب ببیند که مکانی تاریک است و او فانوسی را در دست دارد نشانه این می باشد که امیدی در بیننده رویا به وجود می آید که اهمیت آن و تاثیرش می تواند در آینده وی به اندازه نوری باشد که از فانوس به اطراف پراکنده می شود و اگر در اطراف بیننده نیز افرادی دیگر وجود داشتند این روشنایی امید و خوشبختی می تواند برایشان کارساز باشد.

اگر فردی در خواب ببیند که در مکانی تاریک می باشد و فانوسی خاموش را در دست دارد نشانه این است که مشکلی برای بیننده رویا به وجود می آید و اگر بیننده رویا فانوس را روشن کند با مشکل مبارزه می کند و پیروز می شود. اگر فردی در خواب ببیند که فانوسی را در تاریکی روشن می کند و همه جا روشن می شود نشانه این می باشد که پیروزی بیننده رویا عظیم می باشد ولی اگر فقط اطراف فانوس به صورت مختصری روشت شود پیروزی بیننده رویا محدود و مختصر می باشد.

تعبیر خواب فانوس بیانگر چیست ؟

اگر فردی در خواب ببیند که در طول روز و در روشنایی فانوس می خرد یا کسی به وی فانوس می دهد نشانه امید بیهوده یا کاری عبث برای بیننده رویا است که این امید بیهوده در دل بیننده رویا پدید آمده است.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

اگر فردی در خواب ببیند که فانوس هایی متعدد دارد نشانه این می باشد که امیدهایی برای بیننده رویا پیدا می شود.

اگر شما در خواب ببینید که کسی فانوس شکسته ای را به شما می دهد نشانه این می باشد که آن فرد به شما خیانت می کند.

تعبیر خواب فانوس

 • آنلی بیتون

دیدن فانوسی که مخزنش پر از نفت می باشد در عالم رویا نشانه آن است که بیننده رویا با فعالیت در حرفه خود به نتایجی رضایت بخش دست پیدا می کند.

دیدن فانوس هایی که خالی از نفت می باشند بیانگر این است که در زندگی بیننده رویا دلسردی و پریشانی ایجاد می شود.

دیدن فانوس هایی روشن در عالم رویا نشانه شادمانی است که در محیط خانوادگی بیننده رویا ایجاد می شود همچنین دیدن این فانوس ها بیانگر پیشرفت در امور مالی است.

اگر فردی در خواب ببیند که فانوس روشنی را روی زمین می اندازد نشانه این می باشد که نقشه ها و آرزوای بیننده رویا به شکست می انجامد.

تعبیر رویا فانوس چه چیزی است ؟

اگر فردی در عالم رویا ببیند که فانوس به ناگاه می شکند نشانه این می باشد که دوستان سابق بیننده رویا با دشمنانش همدست می شوند تا منافع وی را پامال نمایند.

دیدن فانوس شکسته در عالم رویا نشانه آگاه شدن بیننده رویا از خبر مرگ یکی از دوستان یا اقوامش می باشد.

اگر فردی در خواب ببیند که فانوسی را روشن می کند بیانگر این است که در زندگی بیننده رویا تغییری ایجاد می شود که برایش سودآور است.

حمل کردن فانوس در عالم رویا نشانه این می باشد که بیننده روی به استقلالی روحی و فکری دست پیدا می کند همچنین اگر در حین حمل فانوس لباس بیننده رویا به ناگاه آتش بگیرد بیانگر این است که وی از کسی که انتظار تشویق و همدردی دارد به جای تشویق ، تحقیر و اهانت دریافت می کند.

تعبیر مشاهده فانوس در عالم رویا

 • کتاب سرزمین رویا

تعبیر دیدن فانوس خاموش بیانگر این است که بیننده رویا باید مراقب باشد تا فریب دوستانش را نخورد.

دیدن فانوس راهنما در عالم رویا بیانگر این است که بیننده رویا موقعیتی بسیار مهم و پرمسئولیت بدست می آورد.

اگر فردی در خواب ببیند که فانوسی را خاموش می کند نشانه بیماری و بدبختی برای وی می باشد.

اگر فردی در خواب فانوس با شعله ای بلند و روشن ببیند نشانه خوشبختی برای وی می باشد.

دیدن فانوسی که به سختی اطراف را روشن می کند نشانه بروز مشکلات خانوادگی برای بیننده رویا است.

اگر فردی در خواب ببیند که فانوس به صورت خود به خود خاموش می شود نشانه این است که وی باید منتظر گرفتاری و دردسر باشد.

تعبیر خواب فانوس در کتاب سرزمین رویاها

در این مطلب تعبیر خواب فانوس را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.