دسته ها
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تعبیر خواب کارت عروسی به روایت چند معبر اسلامی

 • شقایق ایران دوست
 • ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 • ۰

بیش تر افراد به تعبیر خواب اعتقادی ندارند و دوست دارند که خواب ها را سرسری بگیرند و اصلا به معنای آن ها فکر نکنند. در واقع برخی از خواب ها می تواند به نوعی هشدار باشند، بنابراین خواب هایی که به صورت ناگهانی می بینید را حتما معنا کنید. در این مطلب به تعبیر خواب کارت عروسی خواهیم پرداخت.

بسیاری از خواب هایی که می بینید دارای تعابیر هشدار دهنده می باشند بنابراین بهتر است نسبت به آن ها بی اعتنایی نکنید و خواب هایی که به صورت ناگهانی در رابطه با موضوعی می بینید بدون این که به آن فکر کرده باشید را به طور دقیق به خاطر آورده و معنای دقیقی برای آن پیدا کنید. در ادامه شما را با تعبیر خواب کارت عروسی آشنا خواهیم کرد و این خواب را از دیدگاه معبران مختلفی برایتان بیان می کنیم.

تعبیر خواب کارت عروسی

تعبیر خواب کارت عروسی چیست؟

رویای ازدواج معمولا برای دختران و پسران جوان وجود دارد و دیدن این خواب برای آن ها امری طبیعی می باشد. حتی اگر در سنین جوانی خواب لباس عروس و یا خواب عروسی را ببینید باز هم طبیعی می باشد و نیازی نیست دنبال معنای خاص آن باشید. از دیدگاه بیش تر معبران دیدن کارت عروسی در خواب می تواند دو معنای مختلف داشته باشد. در واقع اولین رویا مربوط به خانم ها می باشد و اگر خانمی این خواب را دیده باشد بدین معنا می باشد که به زودی یکی از دوستانش ازدواج می کند و دومین رویا مربوط به آقایان می باشد که با رویای قبلی تفاوت معنایی دارد و بیان می کند که دیدن کارت عروسی توسط آقایان در خواب به معنای برقراری روابط عاشقانه می باشد. در ادامه نظر سایر معبران را برایتان مطرح خواهیم کرد.

تعبیر شیخ طوسی

این معبر اسلامی خواب های اندکی را معنا کرده است و این خواب نیز یکی از همان خواب ها می باشد. او معتقد است که این خواب برای زنان و مردان متفاوت است.

 • نهال بیبی شاپ
 • پرنس
 • اگر زنی متاهل این خواب را ببیند بدین معنا می باشد که در آینده ای نه چندان دور به یک سفر طولانی مدت تفریحی می رود و نشانه بسیار خوبی خواهد بود.
 • اگر مردی در خواب خود کارت عروسی را ببیند فرقی نمی کند که متاهل باشد یا مجرد و خواب او بیان می کند که با یک زن در روز های آتی ملاقات خواهد کرد و باید در این ملاقات حواس خود را بسیار جمع کند تا مشکلی برایش رخ ندهد.
 • پاره کردن کارت عروسی در خواب از دیدگاه این معبر خوب نیست و اگر فردی چنین خوابی را ببیند تعبیر آن این است که در روز های آینده با همسر خود به مشکل می خورد و این مشکل ممکن است تا جایی بزرگ شود که منجر به طلاق شده و اگر فرد مجرد باشد با معشوق خود قطع رابطه می کند.

تعبیر ابراهیم کرمانی درباره کارت عروسی

ابراهیم کرمانی

یکی دیگر از معبران اسلامی که به تعبیر خواب کارت پرداخته است ابراهیم کرمانی می باشد. وی بیان کرده است که دیدن این خواب معنای آنچنان خوبی ندارد و باید در روز های آینده محتاط تر عمل کنید. ابراهیم کرمانی همچنین اعتقاد دارد که اگر شما در خواب به عروسی رفتگانتان دعوت شده اید بهتر است تا یک هفته آینده از سفر خود داری کنید زیرا ممکن است تصادفی مرگبار برایتان ایجاد شود و این سفر دارای خطرات بسیار زیادی خواهد بود.

محب لطفی

یکی دیگر از معبرانی که به تعبیر این خواب پرداخته است و معنای بسیاری برای آن در نظر دارد محب لطفی می باشد. این معبر اعتقاد دارد که این خواب دارای معناهایی بوده و با توجه به شرایط خواب بیننده و جزئیات خواب این معناها را می توان برای تعبیر خواب کارت عروسی در نظر گرفت. معناهایی که این معبر بیان کرده است عبارتند از :

 • مژده و بشارت
 • رهایی از غم
 • بهبود یافتن بیماری
 • رسیدن به آرزو ها
 • بهبود اعتقادات دینی
 • انجام دادن نظر و نیاز ها
 • مستجاب شدن دعا ها
 • فراگیری علم

تعبیر رویای کارت عروسی از دیدگاه محب لطفی

علی مدنی

یکی از معبرانی که این خواب را به صورت کلی برایتان تعبیر کرده است علی مدنی می باشد. وی اعتقاد دارد که این خواب بنا بر حالتی که دارد ممکن است نشان دهنده سفر و مسافرت باشد و می توان این خواب را به فال نیک تعبیر کرد. اگر جزییاتی از خواب را به خاطر ندارید می توانید این معنا را به عنوان معنای خوابی که دیده اید در نظر بگیرید و اگر رویایی که دیده اید با جزئیات دقیق بوده است می بایست از روی جزئیات خواب خود به دنبال معنای آن بگردید تا بتوانید معنا های نهفته در خواب های خود را پیدا کرده و در تصمیم های خود تغییراتی ایجاد کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.